DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

Desires odpad!

Díky za youtube! kdyby totiž tohoto kanálu nebylo,nemohla bych vzpomínat na dobu,kdy mi bylo 9 a kdy se mi ta strašná trapnost zdála normální! Trapní moderátoři,divná porota,ještě divnější účinkující...proč v té době bylo tolik trapných pořadů,to mi řekněte.. ()

Mixerka odpad!

Kdo vymyslel takovovou úchylnou šaškárnu a kdo ji povolil? :D Točit zoufalce, nechat je ječet do mikrofonu a usmívat se na všechny jako by všichni žili v zemi gumových medvídků a růžových slonů. Na závěr řekne porota ještě něco zoufalejšího, dá bod, aby neurazili a všichni se mohli usmívat dál. Tohle není vhodný pořad ani pro mentálně zaostalé! Přetvářky, sentimentalita a taky nějak nechápu, proč se s tím na programu TELKA ukazujou znovu po tolika letech. ()

SONNY07

Jedna hvězdička kvůli Pavlovi Trávničkovi, kterého jsem měl vždy rád a je dobrým hercem i moderátorem (i zde), jinak jako "formát" je to velice špatné. ()

annifrith

Pěveckým soutěžím se nevyhýbám a jsem ráda, když objeví nějaký talent. V téhle soutěži úroveň účinkujících značně kolísala. Od překvapivě dobrých výkonů po ty,co by měli svoje aktivity ve zpěvu nechat za dveřmi koupelny. Trávníčka jsem zatratila coby konferenciéra a Sabina mě taky moc nepřesvědčila, i když jako herci mi nevadí, ale většinou ani nepřekvapí. Divadelní činnost nehodnotím, hrát v divadle jsem je neviděla. ()

NikoKovac

Jedna hvězdička za to, že se na youtubu u některých vystoupení děsně bavím nad tím, jací zoufalci tam pro zviditelnění lezli. ()

DarkSikorski

Když se tohle vysílalo, byl jsem malý a popravdě jsem to nevnímal. Teď se tahle pakárna vysílá v noci a sem tam na ní narazím. Takže to řeknu takhle. Mizerné neposlouchatelné karaoke, které by se dalo použit jako forma mučení. Ale tu jednu hvězdičku tomu dám za snahu a sem tam někoho poslouchatelného. ()

vince_c

Půl hvězdy za atraktivní Sabinu Laurinovou a půl hvězdy za dechberoucí nedostatek soudnosti většiny soutěžících, který občas vede k opravdu upřímnému zasmání. Jedním slovem - katastrofa. ()

GrooteLulu

V době premiérového vysílání na stanici Nova, kdy neexistovaly typické kriminálky z každého většího města a zahraniční nemocniční seriály byly v začátcích kromě Pohotovosti (na Nemocnici na kraji města jste museli přepnout na veřejnoprávní program) a Superstar byla ještě v daleké galaxii, bylo DO-RE-MI typicky úspěšné zpívání s obyčejnými lidmi (okolo Petřína), kteří se nebáli vlézt před kameru a ti z ostatních koutů republiky tiše záviděli. Trávníček to se Sabinou Laurinovou uměl, stejně jako Suchý s Molavcovou, nebo Dvořák s Bohdalovou, mačisticky táhl celý pořad i s účinkujícími dámami a naopak Laurinová vedle každého zpěváka vypadala jako nedosažitelný vrchol jeho tajných představ, když zrovna nezpívá. Určitě DO-RE-MI patří mezi legendy Nova pořadů typických pro každodenní stereotyp od pondělí do pátku, podle kterých jste rozlišovali, co je zrovna za den v týdnu. ()