Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Poloanimovaná a polohraná rodinná komedie o chlapci, kterému je po nehodě v zábavním parku implantován mozek geniálního kreslíře, se kterým je možné vidět i nemožné.  V zábavných parcích je sice možné zažít spoustu legrace, stejně tak mohou ale tamější atrakce skýtat nejedno nebezpečí. A dvanáctiletý Jimmy by o tom mohl vyprávět, protože návštěva jednoho takového zařízení, světoznámého Gollywood Parku, ho nakonec málem stála život. Díky včasnému zákroku chirurgů, kteří mu okamžitě implantovali nový mozek, ale naštěstí jen málem. Přesto však celá událost zvídavého mladíka do značné míry změnila. Ten mozek, který nyní pokojně odpočívá uvnitř jeho lebky, totiž není ledajaký - patřil Jimmyho největšímu idolu, úžasnému kreslíři a tvůrci Gollywood Parku Miltovi Appledayovi, autorovi těch nejbáječnějších pohyblivých obrázků na světě. A tím se také vysvětluje, proč Jimmy nyní zažívá to, co zažívá. Zatímco pro ostatní běží svět stále v zaběhlých kolejích, chlapec ho nyní vidí úplně jinak - všude jsou samé kreslené postavičky a za každým rohem se najednou skrývá tolik dobrodružství, že by člověk k jejich prožití potřeboval hned deset životů. Naneštěstí je zde ale ještě Miltův zlý syn Sonny, který chce otcův geniální mozek pro sebe. Výtvarně originální, animovanou a hranou složku kombinující, rodinnou fantastickou komedii natočil debutující režisér Bruce Hurwit. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (11)

Flakotaso odpad!

všechny recenze uživatele

Proboha. Tohle bylo opravdu silné kafe, navíc s pěkně tlustou vrstvou socu na dně. V průběhu filmu jsem režiséra proklínal, proč radši tomu proklatému hrdinovi nedal místo mozku kreslíře radši mozek sebevraha těsně před vykonáním onoho činu. Aspon by tento blivajz skončil dřív. ()

DannyJ odpad!

všechny recenze uživatele

Největší moč na světě !! Každý 5ti letý dítě se z tohohle filmu podle mě musí aspoň dvanáctkrát poblejt !! ()

Reklama

PanFilmov odpad!

všechny recenze uživatele

To čo bolooo?!..už nikdy v živote viac nechcem zhliadnuť niečo tak nechutné! kto to točil?..nedostal doživotie?..alebo aspoň návrh na preliečenie niekde vo vysokohorskom sanatóriu...psychoooo! ()

kapsomut odpad!

všechny recenze uživatele

Fakt blbost, na kterou se asi ani děti nekoukají :/ Bohužel jsem to nedokoukal, to fakt nešlo. Ale stejně si troufám hodnotit... ()

Colonist odpad!

všechny recenze uživatele

Je to sice film pro děti, ale i ty by měly mít určité hranice. Kluk, který po transplantaci mozku vidí kreslené postavičky vs. retardovaný záporák, který žije v podnájmu, kde ho komanduje mladá zelená mimozemšťanka...Jedinou normální věcí v tomto filmu byly závěrečné titulky. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama