USA,
(2009–2010), 7 h 41 min
(Minutáž: 23–24 min)
Epizody(20)
-
Jar She Blows! / Behind the Curtain (S02E01)
-
Shut It / Who's Moochin' Who? (S02E02)
-
Over the Moon / 100 Percensus (S02E03)
-
Off with His Hat / K'nuckles and His Hilarious Problem (S02E04)
-
Fancy Pants / Cuddle Trouble (S02E05)
-
Who's That Man in the Mirror? / Unhappy Endings (S02E06)
-
S.S. K'nuckies / Candy Casanova (S02E07)
-
Down with the Ship / Willy! (or Won't He?) (S02E08)
-
Bubbie's Tummy Ache / Mind the Store, Don't Look in the Drawer (S02E09)
-
Please Retire! / Under the Sea Monster (S02E10)
-
Flapjack Goes to a Party / Rye Ruv Roo (S02E11)
-
Low Tidings (S02E12)
-
Come Home, Cap'n! / Fastest Man Alive (S02E13)
-
Oh, You Animal! / The Return of Sally Syrup (S02E14)
-
Lazy Bones / Two Old Men and a Lock Box (S02E15)
-
Bam! / Lost at Land (S02E16)
-
Just One Kiss / Wishing Not So Well (S02E17)
-
N Is for Navy / What's Eatin' Ya, Cap'm? (S02E18)
-
I'm So Proud of Me / A Day Without Laughter (S02E19)
-
All Hands on Deck (S02E20)
Hrají
Thurop Van Orman
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
The Marvelous Misadventures of Flapjack (2008) (seriál)
Brian Doyle-Murray
USA
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Richard McGonagle
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Roz Ryan
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Jackie Buscarino
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Jeff Bennett
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
S. Scott Bullock
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál) - herec, a.z.
Normálka (2009) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Steve Little
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Daran Norris
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Gregg Turkington
Austrálie
Nejlepší seriály:
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Decker (2014) (seriál)
Charles Shaughnessy
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Mystérium sexu (2013) (seriál)
J.K. Simmons
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Grey Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Pantheon (2022) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Kevin Michael Richardson
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Jennifer Pelphrey
USA
Nejlepší seriály:
The Marvelous Misadventures of Flapjack (2008) (seriál)
June Foray
USA
Nejlepší seriály:
Tom a Jerry (1940) (seriál)
Simpsonovi (1989) (seriál)
The Road Runner Show (1966) (seriál)
Kent Osborne
USA
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
The Marvelous Misadventures of Flapjack (2008) (seriál)