Thea Clayhillová pracuje v malém vydavatelství jako sekretářka arogantního šéfa Jerryho Steinwalda. Ten ji pověřuje spoustou ponižujících úkolů, za každou drobnost ji peskuje a nakonec se ji rozhodne propustit. Dívka se však po smrti rodičů stará o mladší sestřičku Emmu a nemůže si dovolit o práci přijít. Aby si ji udržela, řekne Jerrymu, že je těhotná. Lež skutečně zabere a práce jí zůstane. Jenže teď musí vyřešit, co se svým "těhotenstvím", zejména když se informace rozkřikne a všichni se k ní začnou chovat hezky a pozorně. S pomocí kamarádky Lisy a umělého bříška předstírá úspěšně jiný stav a přitom horečně přemýšlí, jak ze zapeklité situace ven. Jerry musí načas odjet z města a firmu převezme jeho sympatický bratr Nick. Aby pro vydavatelství získal knihu Suzie Cavandishové, vezme s sebou na setkání se spisovatelkou Theu, která ji přesvědčí. Nick pak rozjede ve vydavatelství novou divizi, zaměřenou na rodinu, a chce Theu jmenovat editorkou. Navíc se mezi ní a Nickem začne rodit romantické pouto. Thea si nového života užívá tak opravdově, že se jeho součástí stane i její těhotenství. Emmě se to však nelíbí a snaží se sestru přimět, aby se ke lži přiznala. Nejprve náznaky, později přímo, a když nic nezabere, přistoupí k sabotážím. Thea se brání, ale pravda nakonec vyjde najevo. Bohužel v tu nejméně vhodnou chvíli. (TV Nova)

peetriss

Další z řady produktů hollywoodské sériové velkovýroby jednohubkových komedií, na které si již hodinu po shlédnutí ani nevzpomenete. Vše se striktně drží v zaběhnutých šablonách a klišé. Tato konkrétní komedie vlastně jako komedie nefunguje, jistou snesitelnost si udržuje pouze v rovině romantické či díky dobrodružným situacím plynoucím ze lži, která se vymkne z ruky. Snesitelná je i Lindsay Lohan. ()

OG_Swifty

Lindsay Lohan je (byla) docela pěkná holčina a byla by snad i sympatická, kdyby to nebyla vyfetovaná kráva, co žaluje GTA a dělá další kokotiny, kterýma na sebe upozorňuje jako na krávu. Co se filmu týče, mám pocit, že už jsem někdy něco takovýho přesně viděl - jenom nepředstírala těhotnou, ale vdanou(?). Tak či onak film je dost shit, pokud budu mladá zamilovaná holka, tak bych to ale možná ocenil. Takhle jsem se chvílema zasmál debilním scénám (mrdání na kurzu pro těhotný), ale jinak jsem u toho měl Klavrza-ksicht. ()

Tommassi3

"Páni, tak tohle byl rozhodně jeden z nejtrapnějších okamžiků v mým životě !!" Tak to si rozhodně nemyslím !! O tomhle snímku lze totiž napsat spousty věcí, ale jistě ne právě tuto repliku, to by se totiž mistryně všech faux pas Lindsay Lohan, na kterou se však téměř vždy moc příjemně kouká, ve svém, a to nejen filmovém, životě musela hodně krotit, navíc Labour Pains přes všechna negativa, včetně především Lindsayina nevěrohodného herectví, rozhodně naplatí za vyloženě špatný film, když navíc právě ta trapnost je v jistých pasážích naprosto záměrná a zejména scénky s lektorkou "fittnesu pro gravidní Američanky" mě hodně bavily.. Snímek nakonec nejvíc doplácí na impotenci - Což v kontextu k obsahu snímku vypadá docela symbolicky !! ;) - svých tvůrců, když scénáristkám Stacey Kramer spolu s Larou Shapiro, která se navíc snažila dost křečovitě předstírat režisérské řemeslo, po slibně rozehrané zápletce rychle dochází nápady, aby tak ta samotná upocená pointa přišla už snad jen z nějaké povinnosti.. ()

IQ Tiqe

Ohrané téma, jen s novým nápadem. Lindsay Lohan předstírá těhotenství, aby ji nevyrazili z práce, pak se to zkomplikuje, zbytek se dá domyslet. Kdo se rád dívá na Lindsay Lohan, si to pustí, ostatní spíš ne. Mimochodem tipnul bych si, že Bridgit Mendler (představovala Lindsayinu sestru) se brzy ukáže i v dalších teen-age rolích. ()

Tsuki

Ať už je Lindsay Lohan jakákoliv, od doby, kdy jsem viděla Mezi námi děvčaty, jsem si ji jako herečku oblíbila. A nebýt jí, na tento film bych se určitě nepodívala. Takže, jak už zde napsalo více lidí, Labor Pains dokáže udělat radost jen těm, kdo mají rádi Lindsay Lohan. Protože kromě ní není na filmu co k vidění - námět s falešným těhotenstvím sice není špatný, ale jinak se v obecném rámci nejedná o žádnou novinku. Všechno ostatní je víceméně průměrné až podprůměrné - herci, režie... Nic neoslní, nic nepřekvapí. Pobavení se taktéž vleze do průměru. Pro mě tedy hvězda navíc jen za Lindsay. ~(2,5)~ ()

• Původně film jen pro kino distribuci, ale později povolený jako televizní film. (ČSFD)
  • Filmovalo sa v kalifornskom meste Los Angeles, Burbanku a Woodland Hills. (MikaelSVK)