Past

• Česko Případ Stone (více)

Jack Mabry, vězeňský kurátor, počítá dny, kdy odejde do důchodu. Dříve však musí ještě přezkoumat případ Geralda „Stonea“ Creesona, který je ve vězení za vraždu svých prarodičů – smrt upálením. Nyní se blíží doba, kdy by mohl být podmínečně propuštěn, a Stone potřebuje přesvědčit Jacka, že se změnil… Jeho záměry ovlivnit Jackovo rozhodnutí mají však závažný a neočekávaný efekt na ně oba. Tenká linie mezi padouchem a právníkem se nebezpečně zužuje. (oficiální text distributora)

Spooner

Nudné a zdlouhavé psychologické drama, ve kterém nefunguje to hlavní, postavy. Ty jsou totiž tak špatně napsané, že jim jejich vývoj, pokud se o něčem takovém dá v tomhle filmu mluvit, vůbec nevěříte. De Niro s Nortonem se sice snaží co můžou, ale z tohodle prachbídného scénáře, který jde vlastně odnikud nikam, z toho víc vytřískat nešlo. Tempo filmu je navíc na bodu mrazu, dialogy mezi hlavní trojicí vůbec neodsejpaj a vypadá to, jak kdyby u toho režisér místy sám usnul, jak mrtvolně je to natočený. Nejde mi do hlavy, jak do toho ty herecký hvězdy vůbec mohli jít. ()

F.man

No od DeNira, Nortona ani Jovovich bych nečekal, že se pustí zrovna do takového filmu. Nebo že by scénář vypadal jako dobré drama a až Curran z něj udělal takovou nedomrlinu? Ať už to bylo jak chce, Stone je děsně unylým snímkem. Nevadí mi námět a to co chtěl film říct mě i zaujalo, ale takovéhle podoba to naprosto zabila. Když už pomalý film, tak alespoň s atmosférou. Stone však nemá ani ji. Tak snad příště. Rád bych totiž zase viděl nějakou kvalitní Nortonovku. What it is. Eternity - how do they know? ()

Frajer42

Tento snímek drží nad vodou snesitelnosti pouze brutálně sympatické trio herců. Příběh je něco neskutečně žalostného. Děj je vystavěn na spoustě nezáživného povídaní okořeněného troškou soulože. Soulož měla těžce kontraproduktivní efekt, neboť na bradavky milé Milli, které měly v erektivní stavu dvojnásobnou délku jako mužství leckterého neštědře vybaveného pána, nebyl vůbec hezký pohled. Absolutně mě snímek nedokázal chytit za srdíčko a ani za koule. Několik fajn momentů by se určitě našlo, ale celkově převládala v masovém měřítku nuda. Vůbec se divím, že se někdo pokusil ze žalostného scénáře vytřískat cosi víc. ()

bourec

Ze začátku sem film sledoval s dost velkym soustředěním,a k tomu přispělo dost dobrý obsazení,ale postupně mě to unudilo skoro až k smrti.Takže jestli v tom filmu šlo o něco víc,tak já to nevim,protože se přiznám,že sem na to koukal od půlky dost nepřítomně.Herci dost děsně,až nesnesitelně šeptaj,prostě jedno velký utrpení.Vrcholem je pak Mila Jovovič nahá před zrcadlem,ta holka má místo koz dvě bradavice,tak proč si kurva nenechá svetr.20%. ()

-Ravee-

Tak čekám, čekám, pořád je to ještě dobré, čekám, už trochu slabší, čekám a najednou konec.. Kouzelník nepřišel.. Ale i tak není až zas tak úplně zle.. Norton s De Nirem nadprůměrní, Jovovich pro mě velmi milé herecké překvapení, utahaná hudba pomáhá filmu dumat nad jeho podstatou, která je ale dost nejasná a imho ani sám autor přesně neví, co chtěl říci a topí se v nepřeberném množství myšlenek o smyslu života a víře.. Nakonec tedy velmi vratké 3*, ale na druhou stranu rozhodně lepší než "Leaves of Grass" aneb kurva Nortone vyber si už pořádnej projekt!! ()

• Jednoho dne se na place objevila zfetovaná fanynka Roberta De Nira, které se podařilo dostat přes ochranku a De Nira obtěžovat. Natáčení se kvůli ní muselo přerušit a žena skončila v místní nemocnici. Není známo, zda byla odsouzena. [Zdroj: Svět filmu] (Krouťák)
  • Natáčení začalo 18. května 2009 v Michiganu. (Kuzmik)
  • Milla Jovovich obdržela za roli v tomto filmu cenu Hollywood Spotlight na 14. výročí Hollywood Awards Gala v Beverly Hills. (Kuzmik)

Superhvězdné novinky

Superhvězdné novinky

27.04.2009

DiCaprio, Norton, Washington, Jolie. Bez zbytečných řečí se vrhněme na jejich nové projekty. Leova produkční společnost Appian Way už před časem zakoupila práva na bestseller Joshe Bazella Beat the… (více)