Hesher je samotář. Nesnáší svět a lidi kolem. Má dlouhé mastné vlasy a amatérsky udělané tetování. Je podvyživený a hrozně moc kouří. Miluje oheň a vyhazování věcí do vzduchu. Žije v dodávce, dokud se ale nesetká s TJ. (Filmbox)

Ant

Neskutečná ptákovina, ale z nějakého podivného důvodu má ten film hodně příjemnou atmosféru. Prvních zhruba 60 minut je menší peklo a dokázala jsem se soustředit akorát na Levittovy vlasy, ale pak to nějak celé ožije a vyskytne se dokonce pár velmi milých scén. Přiznejme si, že spousta filmů nemá ani to. ()

Spike23

Natočit povedený film o ničem chce nejspíš hodně odvahy a zkušeností. Začátky takovýchto filmů obvykle povedené bývaj, ale jen v jednom z mnoha případů jim ta kvalita vydrží až do konce. A to se Hesherovi podle mě celkem povedlo, pokud tedy se dokážete bavit u depresivních filmů, v kombinaci s Hesherem a jeho historkami na vás čeká něco nezapomenutelného. ()

rikitiki

Do utrápené rodiny vtrhne jakýsi - asi psychicky narušený - Hesher a chová se jako magor. Nikdo to neřeší, nechávají cizího člověka žít ve svém domě a dělat hovadiny. Už to je nesmyslný kalkul. Hersherův charakter je navíc uměle vytvořená prapodivná figurka, které nevěřím ani jediné hnutí vyšinuté mysli. ()

Domec

Takze, prvni hodina je umorna a tahne se nejvic, ale strasne. Kluk je nesympatyckej, Hesher je dementni a divak nevi proc se tak chova a jeste je dost nepravdepodobny, ze bych si ho jen tak nechala doma a Natalie se tam objevi asi na 5 minut. Kdo z vas statecnych prekona tuhle pekelnou hodinku, muze se tesit na 40 minut mensiho pekla. Hesher uz je tam prijemnejsi, tak nejak si vybuduje vztah s babcou, snazi se pomoct tomu divnymu klukovi a uz nepodpaluje veci kolem sebe. Jediny dve sceny me tam potesily, pohreb a Hesher was here. Takze co na to rict, pokud vas bavej tragicky nudny pribehy, tak je film pro vas. ()

• Použitý font písma názvu na plakátu odkazuje na font, který používá skupina Metallica. (Kroup4)
  • Do soundtracku byly zařazeny i písničky legendární americké metalové skupiny Metallica. Ta povolila použití svých skladeb proto, že jim postava Heshera (Joseph Gordon-Levitt) silně připomínala jejich zesnulého basáka Cliffa Burtona. (Dave63)
  • V úvodu filmu, kdy TJ (Devin Brochu) jede za odtahovkou na kole, má jednou sádru na levé ruce a jednou zase na druhé. (chleba24)