Reklama

Reklama

Město žen

(seriál)
  • USA Cougar Town (více)
USA, (2009–2015), 37 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Hrají:

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(6) / Epizody(102)

Americký komediální seriál, v němž nechybí jistý druh provokace, potřebný komediální nadhled a pochopení pro známá i skrytá zakoutí duše „slabšího pohlaví" – to je Město žen. Jeho hlavní hrdinka Jules Cobbová (hraje ji Courteney Coxová – představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená je stále velmi atraktivní čtyřicátnice, která si našla nového životního partnera. Tím se stal o něco mladší soused Grayson Ellis. Z jejich „nepatrných" věkových rozdílů vznikají nečekané komické situace. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které celému okolí někdy ztrpčují život... (Česká televize)

(více)

Recenze (208)

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Víc jsem se těšil na C. Cox v seriálu Dirt, ale ten nemůžu nikde sehnat... Jako fanoušek Scrubs jsem čekal podobný styl zábavy a celého seriálu. Ale vyšlo jen jedno. Styl seriálu je stejný, to ano, ale zábava už mě nějka míjí. Asi to bude hlavně pro ženy věku hlavních představitelek, páč mě to fakt nějak míjí. Samože je hodně vtipů povedených a hodně postav sympatických, ale často je to už no.. trapné ani ne, ale spíše hodně předvídatelné. A upřímně? Tohle nemá s reálným světem a životem nic společného!!!!! Horzně moc se mluví, každý díl končí nějakým trapným ponaučením, kterým se postava, která ho chrlí, nikdy neřídila sama. Do toho ta vlezlá hudba. Já nevím. Ano budu se dál koukat, ale.... ()

lioncel 

všechny recenze uživatele

Všechny sekýruje, má moc ráda červené, je cvok a občas je naprosto praštěná = Jules Cobb /výborná Courteney Cox .. je především samozřejmě dobrá a oddaná matka, která si vždy a téměř se vším nějak poradí .. a na víc má vedle sebe k ruce svou nejlepší kamarádku Ellie Torres /skvělá Christa Miller/ a vlastně i své další přátele, včetně svého bývalého … ()

Reklama

KarelR

všechny recenze uživatele

Lawrence zahodil "scrubsovské vztahy" a namísto toho Cougar Town postavil na rychlopalných hláškovacích výměnách v podání pečlivě vybraného ansáblu. Srdcovka se z toho tak asi nevylíhne, ale jako oddechový sitcom funguje Cougar Town na jedničku, protože Courteney Cox nebo Christa Miller v podobných rolích vedle prostě nešlapou. A Brian Van Holt je už po dvou dílech geniální. ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Ať si to je zrovna sebevětší záměr, to, že se v Cougar Town neustále piští, křičí, ječí, mě hrozně otravuje; stejně jako ten neherec Travis (jeho talent je fakt neexistující, na to vemte jed) ... bohužel mě navíc se železnou jistotou míjej i ty údajný hláškostroje a nesedí mi ani oblíbenkyně Courteney. Jinými slovy: velký zklamání. ()

Botič 

všechny recenze uživatele

Když jeden seriál klesá kvalitativně vinou scénáristů do horoucích sitcomových pekel (HIMYM), objeví se z ničehož nic překvapivá alternativa, která si mě získala už samotným pilotem. Courteney Cox a Christa Miller jsou ty nejmocnější zbraně, o kterých Bill Lawrence ví a nebojí se je použít. I s 40 na krku se dá užít spousta zábavy - tak proč se chovat dospěle? Otázkou zůstává - jestli Cougar Town dokáže udržet nastavenou laťku. Po 10 dílech totální guilty pleasure! Po 20 dílech guilty as charged. GAC! GAC! GAC! ()

Galerie (846)

Zajímavosti (20)

  • Ve 21. epizodě druhé série sleduje v pozadí rozhovor Travise (Dan Byrd) a Laurie (Busy Philipps) postava Abeda (Danny Pudi) ze seriálu Zpátky do školy (od r. 2009), pro něhož je Město žen nejoblíbenějším seriálem. (J. T. Kirk)
  • V seriálu si zahrály Lisa Kudrow a Jennifer Aniston, které se společně s Courtney Cox setkaly sitcomu Přátelé (od r. 1994). (R´Hell)
  • Originální název Cougar Town, volně přeloženo jako "Město pumy", vychází ze slangového označení „Cougar“, česky "pums", kterým se v okolí Vancouveru označovaly starší ženy lovící po nocích v barech. Časem se označení vžilo pro finančně zajištěné ženy od třiceti let výše, které hledají milostná dobrodružství s mladšími muži. (Olík)

Související novinky

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake

17.12.2017

Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, Američané už stihli předělat desítky britských seriálů. Určitě jste slyšeli minimálně o House of Cards a Kanclu, a nyní je na řadě The IT Crowd. Televizní kanál NBC ho… (více)

Reklama

Reklama