Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Diskuze

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

Poslední díl pěkný. Na druhou stranu nevím, zda jásat nad 5. sérií - zase budu trnout, aby z toho nebyla blamáž - takhle to mohli důstojně zakončit...

tom.nosek

tom.nosek (hodnocení, recenze)

Syndikace se dá jednoduše přeložit jako "prodej vysílacích práv". USA se od nás liší v tom, že je tam hodně menších, necelostátních stanic a ty nakupují seriály od velké, celostátní čtyřky (CBS, Fox, ABC, NBC). Tyhle menší stanice často vysílají tyto seriály každodenně, takže se jim nevyplatí nakupovat krátké seriály, a proto se vytvořila taková nepsaná hranice, že seriál musí mít aspoň 100 dílů, aby se mu začala prodávat vysílací práva. Někde se uvádí také jenom 88 dílů... jak je to nepsané, tak to není žádné oficiální pravidlo. Každopádně čím víc dílů, tím pro prodej lepší (a tím pro ně víc peněz).

johny95

pochybujem, ze sa Harmon vrati, tam bol skor problem s tym, ze proste pravidelne meskal a bol overbudget.

johny95

1. dik moc za vysvetleni. tak esteze bude navic 1 minirada, aby se k ty hranici dostali, a pak to treba este nekdo prevezme.

2. ja mel chevyho snad nejraci, tak mi docela chybel, dyt tam skoro nebyl, aspon si ho nevybavuju tak, jako z treti rady, kde byl hodne vyraznej.

3. harmon - ac to rikam nerad, protoze toho chevyho tam mam fakt rad, tak bych radeji, kdyby se vratil spis harmon nez chevy, protoze harmon je community. bez nej nejsou schopny napsat vtipny dily. zabavny este semtam jo, ale abych se tam tak nasmal jako v prvnich radach, to uz se jim bez nej nedari... takze kez by se vratil. nejlip oba dva, ale kez by aspon ten harmon.

johny95 (hodnocení, recenze)

NightPorter

Myslím, že niečo ako hranica, počet epizód, ktorý keď seriál bude mať, môže byť predaný inej americkej TV a NBC z toho bude mať prachy. Opravte ma niekto ak to nie je tak.

A v ktorej epizóde ti chýbal Chevy? Práveže ho bolo tak akurát v tejto sérii, i keď je pravda škoda, že žiadnu pamätihodnú scénu mu nevyrobili. Myslíte však, že sa vráti Harmon, keď je Chevy preč? Na deadline.com niečo také neoficiálne písali.

Aby som sa vyjadril aj k novej epizóde - paráda. Nejak takto som si predstavoval návrat temnej línie v závere 3. série. Takže potešenie absolútne. Ak ste si nevšimli, tak Kápě budú vysielať na Prima COOL od 12. mája :D Sixseasonsandamovie

na příspěvěk reagoval NightPorter, Kotuc

NightPorter

no uvidime, par casti sa odohravalo aj tak mimo skoly, a zvysok mozno prijde na navstevu :D. Ale skor by ma zaujimalo, kedy zacnu ci na jesen alebo znovu na jar.

NightPorter (hodnocení, recenze)

sem zvedavej, co udelaj s jeffem. esli je bude chodit pravidelne navstevovat :-) ale bez chevyho to nebude uplne ono, chtelo by ho to este ukecat na tech par dilu, hrozne tam chybel.

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan, Kotuc

El-Barto

tak uz sa dotoho konecne dostavali a akurat to skoncilo, tak isto nemali ziadny feedback od fans. Andy Bobrow tiez pisal, ze sa moc sustredili na minulost alebo nieco take.

Zevraj to ma byt zase len 13 casti, co moc nechapem, vsak potrebuju mat 100 casti na syndicate cize im stal budu 3 casti chybat.

na příspěvěk reagoval Drh.Kulich

El-Barto

El-Barto (hodnocení, recenze)

Nejsem z toho vyloženě zklamanej, ale radši bych nechal Community odpočívat. Upřímně pochybuju, že se úroveň oproti čtvrtý sérii zvedne.

na příspěvěk reagoval Kotuc

Frkyn

Frkyn (hodnocení, recenze)

První zpráva ráno a jak potěší. Ještě se podívat na ten poslední díl, těšim se.

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

Tak to jsem ráda! Aj bez toho Chevyho, kupodivu mi tam vůbec nechybí.

NightPorter

vsak su rovnake, len to bolo rposet malo tych 20 minut, strasne vela tam toho bolo natrieskaneho a cela seria tak bola, city college, changnezia, troy/britta, jeffov otec atd atd. Proste bolo tam toho vela len na 13 casti. Uvidime na kolko sa nbc dohodlo. Ci tych 16 aby bolo do 100 alebo zas len 13.

NightPorter (hodnocení, recenze)

tak dily maj danou casomiru ne? mne to prislo stejne dlouhy jako vsechny ostatni...

na příspěvěk reagoval Kotuc

NightPorter (hodnocení, recenze)

TY KRASO!!! Ja uplne cumim! Posledni dil byl naprosto perfektni!! Jako by se vratil zacatek 3. serie! Jak je to mozny??? Kde byli predtim? Ale slava aspon za tohle. Ted jen drzet pesticky, aby to obnovili.

na příspěvěk reagoval murthags

Kotuc

neeeeeeeee :-( chudak chandy, to mu sakra nekdo nemuze napsat vtipnejsi serial? Co dela David Crane a Marta Kaufman??

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)