Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Diskuze

Frkyn

Frkyn (hodnocení, recenze)

Kotuc

Tak ta jediná z celé party mi tam prostě chybět nebude... Jediný co mě s ní bavilo, byly Piercovo narážky na ni :D

na příspěvěk reagoval j.linhi

Kotuc (hodnocení, recenze)

Tak ani Yvette Nicole Brown uz neuvidime v 6 serii. "The actress says the change was necessary in order to take care of her ailing father."

na příspěvěk reagoval Drh.Kulich, Frkyn, Milky.

Mr.KarlAdler

Mr.KarlAdler (hodnocení, recenze)

j.linhi

A v čem byl můj příspěvek něčím jiným než jenom vyjádřením názoru? (samozřejmě, trochu ofenzivním) :)

Navíc, kdo má soudnost, určitě si uvědomí, že byť je českej dabing v mnoha případech vynikající, speciálně u Community, kde věta střídá větu (a často už jenom její dikce nese hlavní význam toho konkrétního gagu), je dabing obrovský ochuzení, protože sdělí jen to nejnutnější pro pochopení děje. (fajn, teď už to ostatním beru)

pd26 (hodnocení, recenze)

na nete sa objavilo 40-minutove video zo zakulisia tvorby scenara k dvom epizodam poslednej sezony, ktore je originalne ako bonus k nedavno vydanym DVD s piatou seriou, urcite zaujimave pre fanusikov, pozerajte, kym to nevymazu:P http://youtu.be/AxN96ddHJ-g

DeathTheKid

DeathTheKid (hodnocení, recenze)

j.linhi

No u Community to bude pouze věc zvyku. Viděl sem všechny  díly, krom posledního z druhé a smál sem se víc dabingu než vtipům :D

NightPorter (hodnocení, recenze)

zhledem k valce daberu a studii se docela tesim, kdo nakonec namluvi 5. serii :-D u jinejch serialu me ty zmeny docela vadi (Jakc Bauer bez hlasi Trojana, to proste ne-e), ale u Community si myslim by to tak vadit nemuselo :-)

na příspěvěk reagoval j.linhi, Mr.KarlAdler

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

pd26

Tak sotva se vzpamatuju z toho, že dostaneme six seasons, zjistím že se mluví o filmu, tohle budu chvíli rozdýchávat :D

pd26 (hodnocení, recenze)

Takze zatial zname info: serial by mal zacat na jesen, epizody budu vysielane tyzdenne, takze nie vsetky naraz, co ja povazujem za pozitivne, takto si to nepozriem vsetko naraz a mam sa naco tesit kazdy tyzden:). Vratit sa maju vsetci hlavni herci z minulej sezony, urcite sa budu snazit zlakat naspat Glovera, aj ked o tom nie su zatial ziadne blizsie info. J. Banks bude tocit spin-off Breaking Bad, takze jeho ucast povazujem za dost nepravdepodobnu, tak isto ako J. Olivera, ktory ma momentale podarenu show na HBO.

Velmi dobrou spravou je, ze sa nechystaju ziadne skrty v rozpocte, mal by byt totozny s minulou sezonou na NBC (imho velmi zvlastny krok od Yahoo, na moj vkus dost draha reklama, ktora sa im tazko vrati). Sony bude nadalej hlavny producent v koprodukcii s Universal, takze je mozne, ze budu tocit v tych istych atelieroch a tym padom s tym istym timom ako predtym, co by bola velmi dobra vec, kulisari a art department celkovo odvadzali uzasnu a casto prehliadanu pracu.

A na zaver, Sony povazuje film za samozrejmost a prebiehaju o nom uz prve rokovania.

na příspěvěk reagoval TeraBum, NightPorter, Kolbenova

El-Barto (hodnocení, recenze)

pd26

Super zpráva! A taky je výborný, že všech 13 dílů odvysílají naráz jako u House of Cards, takže si budu moct dát takovej menší maraton:)

na příspěvěk reagoval NightPorter

pd26

YIPIKAAAAAAAJEEEEEEE!!! Ty kraso tak to je den! Hezky finale Cali, holky na Wimbledonu opet radily a ted tohle. Jen skoda tech skopcaku a zabozroutu.

Kotuc (hodnocení, recenze)

whaaaaaat? wou necakal som, a na yahoo screen, wtf is that. Ale tak s community si spravia dobru reklamu nato.

Kotuc

jj, v originale sem to dokoukal pred 2 mesici asi po 4., tak to ted zkousim takle, ale u tohodle priznavam, ze original je o mnoho lepsi.

El-Barto

ja to ted jedu s dabingem znova od zacatku, prestoze jsem celej serial videl nekdy v breznu, a docela se to da, jak uz to zna clovek nazpamet, tak to tomu docela pomaha :-) to mam obycejne naopak (ze to znam z CJ a lip se mi pak dava anglina) :-D :-D

na příspěvěk reagoval Kotuc

El-Barto (hodnocení, recenze)

Náhodou jsem včera narazil na Smíchově na čtvrtou řadu (Halloweenskej díl) s dabingem a zdá se, že se lidi, co to dabujou dost poučili. Zdá se mi, že se dabéři možná i trochu víc snaží, ale hlavně už ten seriál "nepřepisujou". Vtipy, narážky a popkulturní odkazy na všechno možný jsou stejný jako v originále. Takže bych řekl, že se na to fakt dá dívat, ale originál je prostě originál:)

na příspěvěk reagoval NightPorter

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)