MARTIN*I

Film, který mě příjemně překvapil... Čekal jsem klasickou love story, které až tak moc nevyhledávám. Ale film mě velice zaujal - je vtipný, svižný, má v sobě děj a myšlenku a hlavně nečekaný zvrat a netradiční závěr. 4* ()

NICOX

Konec je nečekanej a hodně dobrej (sice smutnej, ale to se nevylučuje). Jinak mě to moc nebavilo. Zbytečně o ničem a zbytečně dlouhý. Zvláštní je, že na IMDb má film hodnocení "jen" 68 % a tady přehnaných 81 %, který mě bohužel dost navnadily. 65 % ()

Jane18CZ

Když jsem se na tenhle snímek dívala, tak mě zaujímal jen pro některá filosofická (?) slova, jelikož Pattinson se celý film tvářil jako kdyby ho mučili. I v těch "šťastných chvilkách". No a ten konce, co k němu říct, nejdřív jsem si říkala že je to naprostý propadák, ale když jsem si to nechala rozležet v hlavě... ()

BluT

Objektivně spíš 4, ale celkově se na to fakt hezky koukalo a právě když jsem se začal nudit, přišlo finále. Takže pět. ()

Herráček

Já se pořád nemůžu rozhodnout, jestli je tenhle film tak naprosto absurdní a nebo dokonalej... Fakt je, že ten konec je násilně našroubovanej a nic v průběhu mu nenasvědčuje, na druhou stranu díky tomuhle sem byl konečně na chvíli schopen vcítit se do situace lidí, pro které byl útok na WTC opravdovou osobní tragédií... To co tomu předcházelo bylo téměř dokonalé, jelikož ta (samozřejmě nezbytná, já vím) romantická linka pouze podkreslovala jakési psychologické drama se spoustou vcelku propracovaných postav. A musím uznat, že Robert Pattinson svou roli zvládl. Dal tomu klukovi jakejsi potrhlej nadhled a hlavně svůj vlastní svět... O ostatních hercích snad ani nemusím mluvit... ()

jondoe

Ocakaval so trosku narocnejsiu dramu a vyborne napisanymi postavami. Po vybornom uvode som bol vo velkych ocakavaniach. Aj ked sa film v strede spomali neda sa vsak popriet, ze by sa na to nedivalo pekne. Herci su tiez perfektny. V Twillighte a hlavne v New Moon som napisal o Robertovi Pattinsonovi, ze je to herec bez najmensieho talentu. Tu vsak musim napisat, ze ulohu rebelantskeho mladika zahral vyborne a mne sa osobne sa v tomto filme pacil zo vsetkych najviac. Zaver filmu bol pre mna necakany a vyborne nakruteny. Aj ked nemam moc rad romanticke filmy tak musim uznat ze Remember Me patri medzi tie kvalitne. Nie je presladeny, lahko plynie. Je to proste pribeh zo zivota. Chcel som dat tri hviezdicky, ale za zdalo sa mi to malo. Styri su zasluzene. ()

Jiriczzcek

Film vede od nikud, nikam a taky tak skončí. Pokud nejste věrnými fanoušky "upírá" Patinsona, nebo "ztracené" Emilie de Ravin, můžete tento snímek s klidným svědomím přeskočit. Já váhám mezí 2-3 hvězdičkami. ()

Spike23

Díky bohu za tento film, myslím, že nejsem jediný, kdo po shlédnutí kompletně změnil na "někoho" názor. Jinak za poslední dobu zřejmě nejlepší romantické darma, které jsem viděl a učebnicový příklad toho, co všechno se zpočátku z tuctového romantického filmu může za průběhu stát. Nemluvě o konci, kde mi málem vylezly oči z důlku. ()

Nassau

Méně patosu, útrpných pohledů a sympatičtější ústřední dvojice by tomu slušela víc. A konec překvapivý, ale ve výsledku úplně zbytečný. ()

punchandcoffee

Já jen nechápu, co mi to vlastně mělo říct. Spousta slz, tragiky a vztahových krizí, který mi nakonec stejnak byly jedno, protože jsem jim od začátku nevěřila ani ň. Kdyby závěr utnuli těsně před náletem letadla, dala bych nejspíš 3*, ale dalších 5 minut tlačení na pilu a ňahňání se v tom, co očividně muselo přijít mě v původním záměru utvrdilo. Pattinson je fešák, nehraje tu špatně, ač je místy až směšně afektovaný, samozřejmě mu nechybí statečná malá sestřička, ale těch cliché by se tam našlo víc.... so so. ()

Jaccobos

Pro mě fascinující ukázka toho, jak běžný život může být ovlivněn událostí, o které se nemluví, ale která je hlavním faktorem ovlivňujícím nejbližšé vztahy v životě. Autoři vytvořili dílo, které dokáže vyvolat velmi silné emoce. Když jsem se zamyslel proč tomu tak je? - na nic sem nepřišel - myslím ale, že se mi film tak rychle z hlavy nedostane, takže doufám, že na nějakou myšlenku přijdu a budu moct dát 5*, pokud se ale ukáže, že jsou to jen emoce - zůstane to tam, kde je :) ()

Naimad

Neuvěřitelná kombinace dobrých a špatných prvků. Odvaha nechat tenhle konec opravdu až na konec a vyprávět příběh striktně lineárně je obdivuhodná, ani rebelující začátek a dějová linka s mladší sestrou nejsou marné. Zabít ale většinu času nezvládnutou romantickou komedií, která je na filmově přikrášlené provedení příliš nezajímavá a na to civilní zase moc umělá, je pošlapání celého nápadu. ()

islanzadi

Tak tento film mě příjemně překvapil. Nečekala jsem nic, herci mě nijak nenadchli, o režisérovi jsem toho také moc neslyšela. Naštěstí jsem byla příjemně překvapena. Tento film mě chytl u srdce, vžila jsem se do jednotlivých rolí. Jedinou nevýhodou tohoto filmu je, že je ze života, takže nekončí happy-endem. Proto těm slabším povahám radím, aby si k sledování filmu vzali kapesníček. ()

korndaddy

Nebýt konce, stál by film za hovno. Neříkám, že v něm je toho tolik špatně, ale na muj vkus je film nudnej, utahanej a nezajímavej. Vše zachraňuje až velké finále. Bez něj tak o minimálně jednu hvězdu ješte dolů. ()

Pollock

Celkový příběh na mě působil nevtíravě a nenuceně, prostě má celkový děj nějaký směr kterým se pomalu ubírá as postavy se proměňují. Líbil se mi Brosnan, protože jsem mu roli otce uvěřil a v hloubi si přál, aby se dokázal alespoň trochu změnit-obměkčit, což se nakonec podaří... ale.... ten závěrečný zlom říkejme finále filmu jsem nečekal. Neříkám, že to bylo špatné nastínění jedné epizody z rodin v New Yorku, ale ... Hezký, smutný příběh, v podstatě o jedné rodině, která měla šanci se najít. ()