Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V 31. století čelí skupina říkající si Legion of Super Heroes hrozbě, jež se ukazuje, že bude nad jejich síly. V posledním zoufalém pokusu odvrátit nebezpečí se proto rozhodnou cestovat časem zpátky do 21. století s cílem vyhledat pomoc Supermana. Bohužel se vrátili příliš hluboko do minulosti, kdy mladý Clark Kent ještě plně nepřijal svou identitu Supermana. Clark se tak nyní musí vyrovnat se svým osudem a pomoci Legii v boji se zlem, než se bude moci vrátit zpátky do své doby. (Caszidy)

(více)

Recenze (2)

Hapretor 

všechny recenze uživatele

Co se týče výběru filmů, seriálů jsem někdy dost infantilní. Ale toto je i na mě moc. Dobré, avšak ne pro mě. Takže v porovnání s jinými snímky od L. Montgomery za dvě a dost. ()

Walec 

všechny recenze uživatele

Z novějších DC animáku trošku slabší. Je to mnohem více "pro děti" než Young Justice nebo klasická Justice League... Animace a vzhled postav mi příjdou takové "hranaté". Nic to ale nemění na tom, že se u toho fanoušek DC Comics docela solidně zabaví. Děj se zaměřuje na budoucnost a fungování Legie superhrdinů, kteří si z minulosti přivedou mladého Supermana, protože potřebují pomoct se zločinci na které nestačí. 3,6/5(fanoušek DC Comics) 2/5(nefanoušek) ()

Reklama

Reklama