Zítra snad bude líp

• USA Every Day

Komedie o newyorském páru středního věku (Liev Schreiber, Helen Huntová), jenž prochází milostnou krizí.  Ned (Liev Schreiber) se potýká s krizí středního věku. Pracuje jako scénárista na jedné šokující polo-pornografické televizní show, což ho ani trochu neuspokojuje. Jeho patnáctiletý syn mu právě oznámil, že je gay a druhý, jedenáctiletý má pro změnu téměř ze všeho strach. Jeho žena Jeannie (Helen Huntová) nastěhuje k nim domů do New Yorku svého nemocného a zahořklého otce (Brian Dennehy) z Detroitu, čímž atmosféra v jejich již tak napjatém vztahu ještě více zhoustne. A navíc Neda začne svádět jeho sexy kolegyně... (oficiální text distributora)

Mrkvič

Situace s teplým šéfem, který je místy pes a místy kamarád, nebo soužití s těžce nemocným tátou/tchánem by si zasloužily víc prostoru a film na nich mohl stát a skvěle fungovat. Témat je ale mnohem a mnohem víc, jenže je na ně pouze 89 minut. Syna a manželku bych klidně odkázal na druhou (až třetí) kolej. Pro televizi ale jinak docela fajnový film s pár zajímavými zápletkami a osudy. ()

Snorlax

Příběh to byl nadmíru dobrý, jenže vyprávěný odjinud, z jiné galaxie. Námět si zasloužil evropské vidění filmu, španělskou rozvernost, francouzský šarm, severskou depresivnost, ale ne americké nicnedělání. Helen Hunt zde byla jen mírně hysterickou stárnoucí ženou, Ezra Miller bohužel nebyl charismatický Kevin, ale unylý gay, takže si o něm nikdo nemusel promluvit, jak se toho kdysi dožadovali Britové. A Brian Dennehy, to bývalé charismatické chlapisko, které mohlo roztřískat skálu pouhým pohledem, zde představoval chrchlajícího dědka nad hrobem a na invalidním vozíku. Tvůrci dostali všechny ingredience potřebné k namíchání Bloody Mary, vetkli je správně do sklenice, promíchali a vyšla jim obyčejná voda. A určitě ani sami netuší, jak se to mohlo stát. ()

Stanislaus

Hodně dobrý námět s výborným hereckým obsazením, který se ale ztrácí v celkem plochém zpracování bez hloubky, což je opravdu velká škoda. Nejvíce mě ve svých rolích potěšili Helen Hunt, Ezra Miller (nečekaně) a Brian Dennehy. Zkrátka průměrné drama ze života jedné rodiny, ve kterém se řeší klasické problémy - neurazí ani neohromí. ()

Malarkey

Možná by to byl dobrý příběh, kdyby byl vyprávěn úplně jinak, než ve skutečnosti byl. Každopádně to není snadný téma. Manželství v krizi a do toho zjištění, že jejich syn je teplej opravdu není snadný příběh na zpracování a tady mě to mrzelo dvakrát tolik, protože Liev Schreiber a Helen Hunt jsou herci, které ve filmu vídám velice rád. ()

jafuska

klasické rodinné trable jeden syn je gay, druhý hraje na housle, do toho všeho se přistěhuje starý otec který je zarputily, nemá rád lidi, sice vše do sebe nějak zapadalo, ale už od začátku film ztrácí dech, a pak film plyne velmi pomalu, a vlastně je to jen průměrný film, který prostě ničím nic moc nenadchne, bohužel. ()