Reklama

Reklama

Pařba v Bangkoku

  • USA The Hangover Part II (více)
Trailer 3

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (1 321)

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Exotické Thajsko je dejiskom druhého dobrodružstva trojice nerozlučných vlkov jednej svorky, ktorého najväčšia chyba spočíva v tom, že sa až príliš okato snaží ísť v šľapajach prvého dielu, počnúc "identickou" otváracou sekvenciou (x / x), kostrou, štruktúrou, postupovaním príbehu a jeho vnútornosťami až po zvuk a štýl soundtracku, aj keď pokojne mohol ísť svojou vlastnou cestou, čoho príkladom je práve záverečná trojka. Tiež ale kľudne mohlo ísť o zámer, takže vyčítanie je zbytočné. Level absurdnosti udalostí je nadhodený o značný kus, ba až tak, že sa z prvotne neuveriteľnej jednotky stal vlastne príbeh rutinný, ktorý sa môže stať kadekomu. Nové postavy nezaujmú, nemajú ani dôvod. Zaujme len Phillipsova réžia, ústredná trojka, Bangkok a jeho pod sukňami skryté penisy. --- ♪♫ (1.6.2017) (23.8.2017) (13.11.2018) (17.9.2021) ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Po úspěchu jedničky, která se mi osobně velmi líbila nás Todd Phillips nechává probrat se s kocovinou opět kdesi na podlaze pokoje do bolavě jasného hlučícího všedního dne. Od Vegas se další pařba nijak neliší snad jen kromě exotické destinace. Bohužel, to co činilo Vegas originálním zde už očekáváte a já se už zdaleka tak nesmál. Vlastně jen kromě zápletky s prostitutkou:-). Partička opět dobře funguje, kluci alias - Vlčí smečka - jsou sympatičtí a navíc už je znáte, ale je to zkrátka druhá pařba se stejným koncem. Dvě kocoviny už jsou zkrátka dost. * * * ()

Reklama

GilEstel 

všechny recenze uživatele

Jako všichni diváci jsem byl po fenomenálním Phillipsově úspěchu s Pařbou v Las Vegas natěšen na další díl. Bohužel pravidlo dvakrát nevstoupíš do téže řeky, zafungovalo i tady. Originalita prvního dílu byla nahrazena tupým kopírováním všeho, co už známe, pouze kulisa neony zalitého Vegas byla nahrazena kulisou zapáchajícího Bangkoku. Stejně jako kouřící a dealující opička nemohla nahradit tygříka Mika Tysona, nemohly nostalgické vzpomínky starých kaličů nahradit nedostatek invence ve scénáři. Problém nastává i ze strany diváka, který v momentě, kdy už je připraven na jakýkoli extrém nebo absurdní příhodu, může být stěží něčím zaskočen. Chtělo to tedy přidat nějaký nový prvek. Namísto toho se spíš všude něco ubralo. Film měl i lepší momenty, ale celkově jsme minimálně o třídu níž za prvním dílem. 53% ()

Shadwell 

všechny recenze uživatele

Co se nám tu vlastně odehrává před očima? Na nějaké elementární úrovni se tu očividně vypráví příběh o třech kamarádech, kteří se dost drsně skalejí v Bangkoku, jenže co když je ten film o něčem jiným? Co když ten film není ve skutečnosti o dentistovi Stuovi, který vroucně miluje svoji budoucí manželku a vede celkem normální život, ale příběh démona, který má slabost pro prostitutky, souloží s muži, libuje si v tetováních a chová se jako šílenec? Stu sám poznamená, že v sobě skrývá démona, nějakou temnou stránku, která ho stahuje do pekla a která asi není náhodná, když se dva roky stará situace z minulého dílu zase opakuje. Stu je tak názorným příkladem člověka, který přijímá falešnou identitu stydlivého a plachého muže, jíž drží v šachu své pravé já, tvrdé jádro chlíváka (možná právě proto potřebujeme filmy, aby nám toto pravé jádro nás samých občas připomněly). Odtud je i zřejmý důvod přechodu z Las Vegas do Bangkoku, za nímž nestojí ani tak vzestup východoasijských zemí v čele s Indií a Čínou a módní přesun filmových příběhů do tamních lokací (Sex ve městě 2, MI-4, TDK), jako spíš starý čínský paradox od taoisty Čuanga-c´, který se probouzí potom, co měl sen, že je motýlem, a ptá se: Jak vím, že nejsem motýl, který nyní sní o tom, že je člověkem? Neplatí totéž pro našeho Stua z druhé Pařby - není ve skutečnosti šíleným démonem, jemuž se zdá o tom, že je ostýchavým lékařem? ()

MMR 

všechny recenze uživatele

Aby doma neřekli, že se pořád každý den po práci dívám na filmy na notebooku, tak jsem odjel do města. Lépe řečeno do kina. Počítal jsem s velkou porcí humoru. A Todd Philips mě nezklamal. Dost podobné prvnímu dílu, přesto v lecčems malinko jiné. Možná o malinko slabší, ale pořád úžasné. A fotky na konec - opět super :-) I když tedy nevím, zda bych se smál mít useknutý prst... ()

Galerie (48)

Zajímavosti (39)

  • Stejně jako v prvním díle se během titulků objevují fotografie z celé pařby. Na některých se objevují neherci, např. skutečné prostitutky, které předvedly i show s pingpongovými míčky. (KillHurt)
  • Ve scéně v čekárně kliniky je na zdi vidět americká zásuvka, ale v Thajsku se používá jiný druh zásuvek i jiné napětí. (J*A*M*A*L)
  • Keď Alan (Zach Galifianakis) sedí na pohotovosti v Bangkoku a je melón, tak na rozkroku má od neho pokvapkané nohavice, ale keď vychádza von, má ich už suché. (ČSFD)

Související novinky

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Další kalendářní rok se chýlí do finále a nechává v nás několik výjimečných filmových zážitků. Nebylo jich zas tolik, ale byly o to silnější. To na rok 2011 nám Hollywood (a nejenom ten) chystá… (více)

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)

Reklama

Reklama