Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

• Ve chvíli, kdy detektiv Hoffman (Costas Mandylor) nechá video, ve kterém uvádí, že chce, aby mu policie vydala Jill (Betsy Russell), není po jizvě, kterou si způsobil na pravé tváři, ani stopy. (Mandalorian)
  • Spoiler: Ve scéně předposledního úkolu, kdy musí Bobby Dagen (Sean Patrick Flanery) vytrhnout dva zuby, aby zjistil čísla na nich vyrytá, je vidět, že čísla jsou v místě, kde je zub již v dásni. Jediná možnost, jak tam čísla vyrýt, by bylo tyto zuby vytrhnout, vyrýt čísla a vrazit zpět do dásně. Ani při maximální pečlivosti by navíc nebylo jisté, zda se znovu ujmou. A i kdyby ano, srůstání s dásní by trvalo mnoho dní. V závěru to znamená, že takovéto zuby by vyjmul z dásní bezproblémů, s minimálními bolestmi, a ne jak bylo předvedeno ve filmu. (Thommy91)
  • Spoiler: Keď Jill (Betsy Russell) bodne Hoffmana (Costas Mandylor) do krku, tak silno krváca. V nasledujúcich záberoch však nemá na krku ani ranu ani krv. (zuzulatomas)

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D