Epizody(13)
-
Das Mädchen am Klavier (S08E01)
-
Himmelblau mit Silberstreifen (S08E02)
-
Flieder für Jaczek (S08E03)
-
Reifezeugnis (S08E04)
-
Finderlohn (S08E05)
-
Spätlese (S08E06)
-
Wer andern eine Grube gräbt (S08E07)
-
Schüsse in der Schonzeit (S08E08)
-
Tři oprátky (S08E09)
-
Der vergessene Mord (S08E10)
-
Feuerzauber (S08E11)
-
Das stille Geschäft (S08E12)
-
Das Mädchen von gegenüber (S08E13)
Hrají
Sissy Höfferer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Via Mala (1985) (seriál)
Matyáš Sándor (1979) (seriál)
Auto dělá člověka (1988) (seriál)
Hans Baur
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Otto Bolesch
Nejlepší seriály:
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Niki Nowotny
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Volker Prechtel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Anna (1987) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Werner Asam
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Wolfgang Fischer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Případy profesora Capellariho (1998) (seriál)
Else Quecke
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Michael Degen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Strom přání (2004) (seriál)
Hans Zander
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Gustl Bayrhammer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Alenka v říši divů (1983) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ruth Drexel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Karin Hübner
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Helmut Fischer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Helen Vita
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Trudel Wulle
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Walter Schultheiß
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Alexander Osteroth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Günter Strack
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Arséna Lupina (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Claudia Wedekind
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)