Epizody(12)
-
Blinde Wut (S13E01)
-
So ein Tag... (S13E02)
-
Neviditelný protivník (S13E03)
-
Tod auf dem Rastplatz (S13E04)
-
Wat Recht is, mutt Recht blieben, (S13E05)
-
Sterben und sterben lassen (S13E06)
-
Dívka na schodech (S13E07)
-
Blaßlila Briefe (S13E08)
-
Peníze pro dítě (S13E09)
-
Trimmel und Isolde (S13E10)
-
Mordkommando (S13E11)
-
Plyšová zvířátka (S13E12)
Hrají
Ulrich Faulhaber
Německá říše
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Frauke Sinjen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Gisela Weilemann
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Anja Jaenicke
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Günter Lamprecht
Německá říše
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Jörg Hube
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Případy profesora Capellariho (1998) (seriál)
Suzanne Geyer
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Na plný plyn (2000) (seriál)
Mathias Eysen
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Erich Bar
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jan Fedder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Smiley's People (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Monica Bleibtreu
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Uli Krohm
Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Kosmokid (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Hans-Dieter Jendreyko
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Helmut Ehmig
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Karin Anselm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Peter Schmitz
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Rita Russek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Wolf-Dietrich Berg
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Cornelia Corba
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Ramón Lillo
Španělsko
Nejlepší seriály:
Curro Jiménez (1976) (seriál)
Farmacia de guardia (1991) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)