Scénář:
Jan Georg Schütte, Eoin Moore, Anika Wangard, Johannes Rotter, Holger Joos, Jürgen Werner (více)Hudba:
Alex Komlew, Kai-Uwe Kohlschmidt, Florian van Volxem, Sven Rossenbach, Sebastian Pille (více)Hrají:
Armin Laschet, Anna Schudt, Bjarne Mädel, Charly Hübner, Elena Uhlig, Jan Georg Schütte, Jörg Hartmann, Jörg Rathjen, Ben Becker, Friederike Kempter, Friedrich Mücke, Nicholas Ofczarek, Ben Münchow (více)Epizody(36)
-
Das Team (S51E01)
-
Tschill Out (S51E02)
-
Kein Mitleid, keine Gnade (S51E03)
-
Unklare Lage (S51E04)
-
Monster (S51E05)
-
Die goldene Zeit (S51E06)
-
Ich hab im Traum geweinet (S51E07)
-
Die Nacht gehört dir (S51E08)
-
Leonessa (S51E09)
-
Berlín: Dokonalý zločin (S51E10)
-
Niemals ohne mich (S51E11)
-
Krieg im Kopf (S51E12)
-
Drážďany: Nadešel čas (S51E13)
-
Das fleißige Lieschen (S51E14)
-
Die Guten und die Bösen (S51E15)
-
National feminin (S51E16)
-
Borowski und der Fluch der weißen Möwe (S51E17)
-
Gefangen (S51E18)
-
Du allein (S51E19)
-
Der letzte Schrey (S51E20)
-
Lass den Mond am Himmel stehen (S51E21)
-
Pumpen (S51E22)
-
Funkstille (S51E23)
-
Rebland (S51E24)
-
Berlín: Pár slov po půlnoci (S51E25)
-
Züri brännt (S51E26)
-
Krank (S51E27)
-
Der Welten Lohn (S51E28)
-
Limbus (S51E29)
-
Drážďany: Parasomnie (S51E30)
Hrají
Franz Pätzold
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Carina N. Wiese
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Paul Eilert
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Julianna Kovács
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hans-Jürgen Alf
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Melanie Straub
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Christian Erdmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Yeliz Simsek
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Plavba snů (2007) (seriál)
Peter Schneider
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Karen Dahmen
Belgie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Arne Obermeyer
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Katrin Röver
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Gerdy Zint
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Henny Reents
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Černí motýli (2022) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Anna Böger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Orlando Lenzen
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Matthias Lier
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
X-company (2015) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Luc Feit
Lucembursko
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Joachim Bißmeier
Německá říše
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Maria Furtwängler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)