Režie:
Biser A. ArichtevScénář:
Rudolf MerknerKamera:
Martin SchinabekHudba:
David SolařHrají:
Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Růžičková, Roman Vojtek, Nina Divíšková, Jaromír Nosek, Hana Vagnerová, Betka Stanková, Ondřej Veselý (více)Epizody(16)
-
Sedmdesátá léta (S02E01)
-
DDR (S02E02)
-
Teta Renáta (S02E03)
-
Mikulášská nadílka (S02E04)
-
Dámská jízda (S02E05)
-
Porod (S02E06)
-
Neštěstí (S02E07)
-
Osvobození (S02E08)
-
Svatba (S02E09)
-
Kotva (S02E10)
-
Bytové divadlo (S02E11)
-
Do Prčic! (S02E12)
-
Volby (S02E13)
-
Vánoce (S02E14)
-
Charta 77 (S02E15)
-
Šok! (S02E16)
Hrají
Vladimír Čech ml.
Československo
Nejlepší seriály:
Bakaláři (1972) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (seriál)
Dita Hořínková
Československo
Nejlepší seriály:
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Hvězdy nad hlavou (2021) (seriál)
Jan Šťastný
Československo
Nejlepší seriály:
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Eduard Jenický
Nejlepší seriály:
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Volha (2023) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Zdeněk Hruška
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Martin Kubačák
Československo
Nejlepší seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Ochránce (2021) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Daniel Margolius
Československo
Nejlepší seriály:
Devadesátky (2022) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Hořký svět (2022) (seriál)
Rostislav Novák st.
Československo
Eva Režnarová
Československo
Nejlepší seriály:
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Irena Měřičková
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ondřej Rychlý
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Trapasy (2007) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Jan Szymik
Československo
Nejlepší seriály:
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Bakaláři 1997 (1997) (seriál)
Oldřich Hajlich
Československo
Tomáš Racek
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Nina Jiránková
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Jana Eyrová (1972) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Zdeněk Maryška
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Tři králové (1998) (seriál)
Jana Boušková
Československo
Nejlepší seriály:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Cirkus Humberto (1988) (seriál)
Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)
Marta Sládečková
Československo
Nejlepší seriály:
Alžbetin dvor (1986) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Chlapec a pes (1989) (seriál)
Jan Lipšanský
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Zuzana Ďurdinová
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Dnes večer hrám ja (1988) (seriál)
Odznak Vysočina (2022) (seriál)