Chlupatá odplata

• USA Furry Vengeance (více)

Dan Sanders (Brendan Fraser) se kvůli práci přestěhuje i s rodinou z Chicaga do oregonských lesů, kde má dohlížet na stavbu zdánlivě ekologického projektu. Zpočátku si myslí, že největším problémem pro něj budou zhýčkaná manželka (Brooke Shieldsová) a pubertální syn (Matt Prokop), jenž má z přírody panickou hrůzu. To ovšem ještě netuší, že se kvůli své nové funkci stal nepřítelem č. 1 pro všechna místní zvířata, která se nehodlají svého domova vzdát bez boje! Divoká stvoření z místních lesů ztrpčují Danovi život na každém kroku. Ničí jeho práci, rodinný život i oblečení. Zoufale se brání útokům perfektně organizované zvířecí armády. Postupně ale zjišťuje, že jsou jeho pokusy zcela marné a navíc mu nikdo nevěří. (oficiální text distributora)

miguel_111

Priemerná rodinná komédia zo zvieracieho prostredia z nie veľmi oslnivými hereckými výkonmi, hoci celkom sa mi páčila mimika a gestikulácia zvieracieho zoskupenia na čele z otravným a stále sa ksichtiacim mývalom, ktorý zo svojou partou lesných tvorov znepríjemňujú život Brandnu Fraserovi. PS: "Nenaserte lesní tvori" Pre mňa 50% ()

Mandalorian

Když jsem viděl, že hlavní roli hraje Brendan Fraser, bylo mi jasný, že ten film nebude normální ani náhodou. A taky že nebyl. Byl naprosto absolutně nenormální. A totálně skvělej. :-) Nečekal jsem ABSOLUTNĚ nic. Ale to co jsem dostal, byl naprosto báječnej nášleh - od první do poslední minuty. A poučení ? Neštvěte přírodu, jinak vám nakope p..del ! :-) ()

Nons3nse odpad!

Musím sa priznať že od Furry Vengeance som čakal viac. Film má rozporuplné hodnotenie. Niekomu sa film páči a niekomu naopak nie. Ja sa musím pridať na stranu tích, ktorým sa film moc nepáčil. Podľa traileru mi pripadal film ako dobrá komédia, ale opak je pravdou. Až na možno 2-3 scény, na ktorých som sa naozaj schuti zasmial, film nedopadol podľa môjho očakávania. Pri ostatných scénach som sa iba pousmial. Animácie na zvieratách boli úplne pokazené. Pripadalo mi to, ako keby to grafici robili na poslednú chvíľu. Celý film spríjemňoval jedine môj obľúbený herec Brendan Fraser. Príbeh síce bol dobrý, ale celé sa mi to zdá byť také nedotiahnuté. Furry Vengeance je predovšetkým určený pre mladších divákov, no my starší sa iba nad filmom usmejeme, a nič viac. ()

DivX

Znova, znova a znova se zvířata snaží nějakým způsobem vyštvat člověka! Připadá mi to, že tyhle scénáře se snad dělají po stovkách či tisících přes kopírák! A proto Vás tady nic nezaskočí! Není zde snad nic co by jste nemohli vidět nebo slyšet v jiných filmech! Brendan Fraser klesá pořád níž a níž! 40% (děj: ** vtip: *** akce: * herci: **) IMDb.com: 3,1/10 ()

draggo odpad!

Hrůza. Časy kdy jsme mohli Brendana Frasera obdivovat v Mumii a jejím pokračování jako Ricka O´Connela jsou definitivně pryč. Teď ke z něj tlustá troska která se furt všelijak trapně ksichtí, až je člověku líto jak hluboko klesl. Film samotný je odpudivý natolik, že jsem měl po deseti minutách chuť něco prohodit obrazovkou, a po dvaceti jsem rezignoval a zbytek projel rychloposuvem. O nic jsem nepřišel a myslím že jsem své duševní zdraví ochránil před větší dávkou toho nejhoršího možného humusu. /viděno na PC(DVDrip): 0% a odpad!/ ()

• Ve snaze ušetřit náklady bylo mnoho zvířat ve skutečnosti ztvárněno loutkami. Brendan Fraser tvrdil, že v celém filmu byla jen jedna scéna, kdy pracoval se skutečným zvířetem. Jednalo se o scénu s krocanem. (rafix)