Madonna: Sticky & Sweet Tour

(koncert)
  • Velká Británie Madonna: Sticky & Sweet: Live in Buenos Aires

Fenomenální úspěch turné Madonny "Sticky & Sweet Tour" zasáhl celou zeměkouli. Je to největší turné sólové zpěvačky v historii. První část v roce 2008 shlédlo 2 350 285 fanoušků v 58 městech, prodej lístků zlomil všechny rekordy a královna popu jede dál…
Fenomenální úspěch turné Madonny nazvané Sticky & Sweet Tour zasáhl celou zeměkouli, protože je to největší turné v historii, které podniká sólová zpěvačka. Královna popu vystoupí celkem ve 27 zemích světa včetně Spojených států, Velké Británie, Francie, Německa, Japonska a Austrálie, objeví se ve městech, kde patnáct let nevystupovala, i tam, kde svoji show ještě nepředvedla. První část turné shlédlo 2 350 285 Madonniným fanoušků v 58 městech a prodej lístků zlomil všechny dosavadní rekordy. Show pokračuje 4. července 2009 v Londýně v O2 Aréně, následuje koncert v Manchesteru a dále zastávky Werchter v Belgii, Marseille ve Francii, Hamburk v Německu, Oslo v Norsku, Helsinky ve Finsku a také Estonsko, Slovinsko, Česká republika a další evropské země. Madonna se také vrátí po více než patnácti letech do Madridu, Gothenburgu a Mnichova. „Je to poprvé, nikdy dřív jsem turné neprotáhla. Jsem vzrušená a nadšená tím, že zase budu cestovat, navštívím místa, kde jsem dosud nebyla, a vrátím se tam, kde to miluji,“ říká Madonna. Ve Spojených státech pak vystoupí v New Yorku, Bostonu, Chicagu, Los Angeles a ještě než koncem roku zavítá do Miami, navštíví Mexiko a Jižní Ameriku. Režisérem Sticky & Sweet Tour je Madonnin dlouholetý spolupracovník Jamie King, hudebním režisérem je Kevin Antunes. (oficiální text distributora)

Markuss

Velkolepá, navoněná nuda. Secvičené divadýlko, s minimem atmosféry a snad i zpěvu na živo. Proti Madonně nic nemám, uznávám a rád poslechnu její hitovky, ale její vystoupení na živo ve mě evokuje pocit pohledu na cvičící a vysportovanou padesátnici. Nic víc ()

Pilsner12

Hodnocení koncertu jasně 100%. Neuvěřitelná show s ještě neuvěřitelnější choreografií a nesčetně množství převleků a kulis. Jak by řekl náš přemilý politik: Kdo na to má? ..po padesátce bez chyby běhat po pódiu a splnit víc očekávání, než si publikum přeje. Ač nepatří k mý top music, tak neocenit to 5 hvězdmi by byla křivda. ()

s_c_o_r_p

Show bez poslouchatelnýho zpěvu. Než dát těžký prachy za lupen, udělám si doma show za pár korun a budu z ní mít větší radost. Pověsim si pár prskavek na balkon, vypustím do světa pár barevnejch balonků a můžu jít spát. Á propos - Viděl jste ji už někdy někdo s nohama u sebe? ()

Haloo5

Je zážitok sledovať, ako vyše 50-ročná speváčka robí šou, ktorou ešte aj teraz odsúva svoje mladšie kolegyne do tieňa. Tento koncert je esencia pozitívnej energie a kreatívnych nápadov. Into the Groove, Heartbeat - bomba, taktiež pri Rain zmixovanom s piesňou od Eurythmics odfukujete blahom, ale najlepší je asi koniec. Toto by som chcel zažiť naživo. ()

sun.eagle

Madonna je génius. A za tím si stojím. Když je někdo 30 let na vrcholu a strčí do kapsy o generaci mladší konkurenci, když s každou deskou přijde s nečím novým, když řekne slovo a to pak obletí celý svět... je jedinečná, poslední sveho druhu po tom co odešel Michael Jackson. Mám ji v povědomí od r.1992 kdy mi bylo 10 let, a sleduju celou její karieru ale defi nitivně mě získala nedávno. Štvě mě že jsem propásl její Pražský koncert a doufám že bude příležitost to napravit. ()