Reklama

Reklama

VOD (1)

Recenze (8)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Pokud se rozhodnete tento seriál sledovat, tak důrazně doporučuji nedělat mezi jednotlivými epizodami žádné delší přestávky. Postav je opravdu hodně a ztratit se v nich je otázkou okamžiku. Obličeje pravděpodobně spolehlivě přiřadíte i po delší odmlce. Přiřadit po delší odmlce jména je však podstatně složitější. Tomuto dílu chybělo nějaké pořádné vzrůšo. Ukecaný byl moc hezky, ale jakmile divák neskončí s otevřenou hubou, tak je něco špatně. Příliš mě nepřekvapilo, že bylo tehdy vězení plné černoušků, to je dodnes typický obraz ameriky. Ještě méně mě potom překvapilo, že pan White jako správný černoušek neumí číst. Jinak se začíná rodit myšlenka obchodu s heroinem, která by nějaké to toužebné vzrůšo rozhodně měla přinést. Samozřejmě se také ukázalo, že by si páni bez žen jen těžko poradili. Bylo celkem příjemné sledovat, jak Nuckyho manželka zachránila svému muži zadeček a sobě dosavadní život na vysoké noze. ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Áno, postáv je viac, ale ak sa človek dokáže koncentrovať, nemá problém sa v nich vyznať. Ak niekto považuje za problém scénu so 4 postavami (štyria významní občania, ktorí zradili), s ktorými bol ako divák predtým málo a nepozná ich podrobne, je to jeho chyba. Seriál sa venuje pár kľúčovým charakterom (GoT ich má rozhodne viac) a nie je problém sa v nich orientovať. Táto časť, ako aj mnohé iné tohto seriálu, je štýlová zmes intríg, brutality, krimi, emancipácie a otázky rasy, pričom rozvíja podstatné postavy a vedľajšie používa na doplnenie dejových liniek tých hlavných. ()

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Okrem dialógov sa dočkáme aj menšieho množstva akcie, počas ktorej sa presvedčíme, že dráždiť Chalkyho Whitea čo i len v lapáku nie je zrovna dobrý nápad. A taktiež, že Jimmy nenosí ten zákopový nožíček len pre parádu, ale s ním dokáže aj veľmi obratne narábať, o čom sa na vlastnej koži presvedčili dvaja hamižní makaróni. Nucky to bude mať každopádne ešte ťažké... ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama