Reklama

Reklama

VOD (1)

Recenze (5)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čtvrtá epizoda by mohla mít podtitul: " Od mrtvice k výbuchu". Na rozdíl od předchozího dílu byla krajně zajímavá a kromě důležitých rozhovorů přinesla i nějakou tu akci, takže jsem byl spokojen. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začínám nabírat dojmu, že se jednotlivé epizody nesou ve velmi stereotypním duchu. Každý díl začíná neskutečně dlouhým kecáním, kdy se uzavírají stále nové a nové smlouvy s novými a novými lidmi. Poté obvykle následuje trošku alkoholu, s čímž je obvykle spojena prsní prezentace laciných dívek s detailním závěrem na bobří hráz - ideálním útočištěm přítulného hmyzu. Poté divák nakoukne do soukromí černočerného negra s tím nejbělejším jménem. Nechybí ani sonda do nedokonale fungujících manželství snad všech zúčastněných. Na akci se dostane jen někdy a právě akce je pro mě sítem mezi dobrým dílem, kdy se vám objeví na rtech "wow" a špatným dílem, kdy si postěžujete, že se zase, kurva, nic nedělo. Tento díl je tak nějak na rozmezí. Nemám čas sledovat průměrné seriály, takže budu doufat, že se kvalita kamsi vyšplhá. ()

Reklama

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nuckyho hlavný konkurent je vyradený a zdá sa, že mu Gillian v závere zabezpečila ochrnutie aj druhej polovicu tváre. Van Aldenovi agenti zase predstavili názornú ukážku toho, čo znamená byť v nesprávny čas na nesprávnom mieste. 7/10 ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama