Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

"Smotánka"? Banda slizkých šašov, skrachovaných socialistických hercov, netalentovaných mediálnych hviezdičiek, vypasených politikov, vypočítavých kuriev a namyslených, bohatých hlupákov, ktorí si o sebe myslia, že nad nich neni. Žijú s pocitom, že len pre nich slnko svieti. Tak ich prezentuje táto relácia. Slovenskí supermani z bratislavského Hollywoodu. Biologický odpad! ()

ApolloTV odpad!

Zbytočnosť, ktorá nepobaví, neukáže nič zmysluplné. Je to ukážka z "tých najlepší večierkov", kde ukazujú koľkokrát kto koho podvádzal, udal, zosmiešnil, provokoval, porodil, dal facku,... Proste neatraktívna slovenská, s prepáčením, blbosť. Keď si ešte prečítam obsah... že to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami... Pravdou je len to tretie. A nezabudnite. Ten kto sa neobjaví v Smotánke, ten je ten najšťastnejší človek na Zemi. /0,00%/ ()

sarfian odpad!

V tejto relácii človek vidí všetko a hlavne klepy s prvej ruky, kto čo požral, popil, kto sa ako obliekol, kto ako tancoval, kto s kým trt.. a kto má kedy krá.. Naškrobený darmožráči, namyslené fifleny, nenažrané prasatá, závistlivé štetky, imitácie hercov a politikov, zapadajúce hviezdy nášho velkolepého šoubiznisu, zabudnuté superstar. Všetko navyše v spomalených a detailných záberoch. Eriku Judínyovú by som rád videl nenamalovanú, lebo tá jej stierka na ksychte má minimálne centimeter. ()

Furmi odpad!

Tak toto je príklad toho čo v televízii skutočne nemusím. Ach, jak ja neznášam rádoby celebrity čo sa narodili boháčom ktorý ich rozmaznali a hneď sú z nich celebrity, alebo kopa zlodejov (teda pardón politikov) čo tento už tak dosť zničený štát ničia ešte viac a snažia sa s neho vyťažiť čo najviac. Kopisko módnych návrhárov, hlúpych moderátorov a neviem čoho ešte. Humus prvého stupňa. 0% ()

SOLOM. odpad!

Tak tohle byla „pecka“. Viděl jsem to všehovšudy jen asi třikrát, ale nestačil jsem zírat. Já povětšinou znám jen starší slovenské herce (herečky), zpěváky (zpěvačky) či politiky a moderátory, ale nestačil jsem zírat, kdo všechno je u nich dnes považován za celebrity. Ono je to jak u nás v ČR, ale naši sousedi těch kokotů a slepic mají snad ještě dvakrát víc. Každopádně jsem rád, že tenhle společenský póvl není jen u nás…páč když vidím některé ty zjevy s IQ šumící trávy, tak se mi otevírá kudla…Ale je bohužel spousta lidí, pro které jsou tihle lidi hotové modly a i díky nim se točí tyhle ty sračky… ()