Reklama

Reklama

Zapomenutí

(seriál)
USA, (2009–2010), 11 h 32 min (Minutáž: 39–41 min)

Tvůrci:

Mark Friedman

Hudba:

Graeme Revell

Hrají:

Christian Slater, Michelle Borth, Anthony Carrigan, Bob Stephenson, Rochelle Aytes, Heather Stephens, Elisha Cuthbert, Elizabeth Bogush, Lily Rains (více)
(další profese)

Epizody(17)

Obsahy(1)

Bývalý detektiv Alex Donovan vede tým nadšených amatérů, kteří pracují na případech vražd s neidentifikovanými oběťmi. Poté, co policie vzdala poslední snahy o vyšetření případu, se tato skupina pouští do práce s jasným cílem - zjistit identitu zavražděného a pak dopadnout vraha... (oficiální text distributora)

Recenze (18)

BaMia 

všechny recenze uživatele

No, napriek nízkym hodnoteniam a kritickým komentárom si myslím, že to naozaj až také zlé nebolo. Aj keď mi možno do toho hrajú okolnosti za ktorých som sa k tomuto seriálu dostala. Popri zápale priedušiek a priedušnice som v noci nevedela spať a jediná vec čo ma v TV zaujala bolo toto. Možno to síce je bez napätia čo mi v krimi trošku chýba, ale príjemný herci a jednoduché príbehy, hlavne pre také kruté nočné hodiny skutočne oceňujem :) ()

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 24.6.2010, réžia českého znenia (NOVA 2010) = JINDŘIŠKA ŠVECOVÁ+SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 7.1.2013, réžia slovenského znenia (MARKÍZA 2012) = ŠTEFAN MANDŽÁR - JERRY BRUCKHEIMER recykluje COLD CASE a kombinuje ho s WITHOUT A TRACE. Ale prečo nie, veď pokiaľ koncept vynáša treba kravku dojiť. :-) Vo výsledku pilotnej epizódy iba priemer. Navyše SLATER mi už dlhšiu dobu nie je sympatický. Nepije on ? Alebo nefetuje ? --- K deju: Slater vedie policajný tím zameraný na neidentifikované obete násilných trestných činov, ktorý okrem objasnenia zločinu pátra aj po totožnosti obete a jej zázemí a minulosti. (23.9.2009) ()

Reklama

Phobia 

všechny recenze uživatele

V podstatě průměrná kriminálka, ve které banda civilistů-dobrovolníků (+ sem tam někdo odsouzený k veřejně prospěšnému fachání) vyšetřuje a řeší případy, co chlupatí z nějakého záhadného důvodu nezvládli. Ono je totiž ohromně logické, že po nálezu rozpadlého těla policie nezjistí totožnost, vyprdne se na to a pravděpodobný portrét bude dodatečně sochat nějaký mladý sígr, co o tom prdlačky ví (nebo odkud, sakra, detailně zná takovou náročnou oblast krimivědy?) Christian Slater v roli šéfa téhle party Hic má charisma, jakým by stěží utáhnul plastového kačera, jako hlavní postava seriálu u mě selhává na celé čáře. Verdikt? Když vyloženě nebudu mít náladu na nic jiného než koukat do bedny a "Zapomenutí" budou zrovna tím nejzajímavějším programem, podívám se a snesu to bez psychické újmy. Pravidelné sledování nehrozí. 49% ()

Idealista 

všechny recenze uživatele

Žádný zločin nesmí být nepotrestaný , proto tam kde policii dochází dech ( spíš jsou líni ) přichází oni , jsou všude na světě možná že i ve vašem městě - spolek zapomenutí ! No nezní to krásně , u nás před 89. byli pomocníci vb , a v USA mají zase tyto machry . Je to vlastně průměrný seriál , který i když je reciklací špičkových krimi s. , tak narozdíl od nich mně jeho sledování baví . A víc než cokoliv od tohoto producenta , výjimku tvoří Beze stopy - 4* ()

Badel 

všechny recenze uživatele

Naprosto zbytečnej seriál, kterých je tu kýbl a většinou lepších. Christian Slater nemá žádný charisma, utáhne už tak maximálně filmy Uwe Bolla. Navíc mi viděný díl přišel extrémně hloupý, jak dialogy, tak náhodnost vyšetřování. Když největší lumen čuměl jak puk, když se dozvěděl, že na diamantech bejvaj značení, tak jsem to vypnul. ()

Galerie (172)

Reklama

Reklama