Reklama

Reklama

Záchranka San Francisco

(seriál)
USA, (2009–2010), 12 h 44 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Dario Scardapane

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Derek Luke, Anastasia Griffith, Aimee Garcia, Kevin Rankin, Jamey Sheridan, Cliff Curtis, Carl Marino, Taylor Kinney, Scottie Thompson, Christopher Greene (více)
(další profese)

Epizody(18)

Obsahy(1)

Od nepovedené záchranné akce, při níž se srazily dvě helikoptéry a zemřel mladý záchranář, uplynul právě rok. Kolegové se s jeho ztrátou vyrovnávají každý po svém. Život však jde dál. Jejich pomoc je právě teď potřeba při hromadné autohavárii na dálnici... (oficiální text distributora)

Recenze (21)

Iswet 

všechny recenze uživatele

Přiznávám..Vina ve všech směrech...já na tom prostě ulítávám=) No uznávám, že některé záběry jsou krapet nelogické co se medicínského hlediska týče, ale pouhému laikovi to plně stačí k tomu, aby hltal každou minutu a čekal co se bude dít v další scéně. U některých záběrů se pobavíte, u některých Vám možná bude trošku špatně od žaludku, ale to k tomuto povolání už patří. Páni režiséři toto, spolu s kamerou a hereckým osazenstvem, bravůrně zvládli =) ()

sue2008 

všechny recenze uživatele

Musím uznat, že mě seriál Trauma trošku zklamal. Má v sobě všechna klišé, jako tatičkovský šéf pohotovosti, krásná hlavní hrdinka s temnou minulosti, nováček, ze kterého si buď dělaji srandu nebo ho ignorují a povinný homosexuál do počtu. Přesto tomu něco chybí, něco co by dalo seriálu tu nezapomenutelnost a vyjímečnost. Taky mi nevyhovuje způsob, jak jsou skládané jednotlivé díly, je to pásmo na sebe nijak nenavazujícich případů. Serial jako celek je koukatelný, ale není to věc, ke které bych se vrácela znova a znova ()

Reklama

-Marc- 

všechny recenze uživatele

Tak a máme tu další seriál z lékařského prostředí. Ale tentokráte je trošičku akčnější. Neboť se jedná o záchranáře, jejž jsou u každého případu jako první. Seriál je pln velkých obratů a překvapení. Ale hraje se také na psychologickou linku diváka. Hrdinové mají své starosti a strasti. Zatím je to pěkně našlápnuté uvidíme na konci série, jestli jim to vydrží. ()

ZkuKol 

všechny recenze uživatele

Příběhy z prostředí sanfranciské záchranky doprovázené episodkami hlavních hrdinů a říznou kytarovou hudbou. Hodně akce, hodně exteriérů a špíny. Prostě představte si "Pohotovost" v nejlepší formě, jak se vydá zachraňovat životy do ulic. Tvůrci také viděli Chirurgy - takže ví, že tvrdá hudba pomáhá, Rescue me - špína a přiblížení dokumentární formě zvyšuje napětí a Scrubs - trocha humoru nikdy nezaškodí. Po pilotu jsem chtěl jít do 4*, ale po třech dílech už jsem fanoušeka dávám 5*, tzn... 90% ()

Laerry 

všechny recenze uživatele

Tramua je skvělým protikladem k seriálům z nemocničního prostředí, které se věnují pomalu telenovelovým vztahům mezi sebou i mezi pacienty, a taky i těm, kde hlavní primasou je diagnostika. Zde nebudete zavaleni tunou nesrozumitelných medicínských termínů (i když se občas samozřejmě i zde objeví) a nebudete ani srdceryvně vydíráni "dojemnými příběhy" pacientů. Trauma je především o akci a realistickém zobrazení, jak to vypadá na místě neštěstí, a ne jen pouhé přivezení pacienta bezpečně uloženého na nosítkách. ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama