Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Profesor se svými žáky vyráží na víkend na výlet do jeskyně, kde chtějí sbírat geologické vzorky a studovat jeskynní faunu a flóru. Profesor však svým žákům neřekne, že v pozadí expedice je jeho soukromé pátrání po neznámém živočichovi, který v jeskyni žije. Nikdo netuší, že jeskynní stvoření je smrtelně nebezpečné a že se expedice změní v boj o život. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (33)

beso74 

všechny recenze uživatele

Hneď mi je jasné, prečo má slovenská mládež radšej školský výlet do Tesca ako do slovenskej divočiny, nehrozí im že ich tam napadne nejaká zmutovaná ovca, krava či podobná háveď ako v tomto nudnom snímku, kde sa všetko podstatné odohrá mimo objektívu kamery a mám dojem že aj úplne mimo tohto filmu, akosi sa popri klopýtaniu v jaskyni a siahodlhých klišoidných rozhovoroch v scenári nezvýšilo na takú nepodstatnú vec miesto.. ()

MFZB 

všechny recenze uživatele

Tak dlho som zháňal tento film a nakoniec som zistil, že sa mi to ani nevyplatilo. Pravdupovediac som čakal niečo lepšie od toho, ako to dopadlo. Príbeh by ako tak ušiel, ale neuškodilo by ho trocha okoreniť, proste celý čas čo sa tie decká nachádzajú v tej jaskyni sa nedeje nič, absolútne nič. Keby to bolo aspoň trocha strašidelné, tak určite by sa na to lepšie pozeralo. Takto sme sa dočkali len nudného a pomerne krátkeho filmu s nesympatickými hrdinami, ktorí to navyše dokonca i zle zahrali a s jebnutými dialógmi, ktroré sa už v niektorých prípadoch nedali počúvať. Škoda, keby tie tie ženské aspoň troška "svojej krásy" ukázali, v čo som aj dúfal v niektorých chvílach, tak´predsa by to bol aspoň o niečo viac pozerateľnejší film...40% ()

Reklama

messi@h 

všechny recenze uživatele

Objektivně si podle mě film zaslouží tak 40 - 55 %, trošku jsem mu ve svém hodnocení přidal, protože si myslím, že je tady zbytečně přísně hodnocený. Samozřejmě se nejedná o nic vyjímečného ani objevného, ale film neurazí a je docela zábavný. Herecké výkony mi přišly standardní, rozhodně ne tak tragické, jak se tady všeobecně tvrdí. A myslím si, že daleko horší výtvory jsou někdy na csfd hodnoceny daleko lépe ;-) ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Co k tomu říct? Vážně to stálo za to, točit tento "film"? Proč? Na co? Za co? No, asi to moc nestálo.... Strašné kulisy, otřesné efekty, nulové - možná horší než nulové herecké výkony... Nevím proč.... Za co... Je hezký, snažit se lehce nahlodat legendu chewbacca libre, filmů o tom moc není, ale takto? Je to škoda, ale * asi fakt za to, že se o to někdo pokusil. Jinak totální ztráta času .... ()

Filatov 

všechny recenze uživatele

Začátek z dětství je celkem dobrý, než nám tvůrci představí hlavní představitele a pošlou je do jeskyně. Někteří z partičky jsou totiž nesympatičtí a vedou trapné povrchní dialogy, ale na druhou stranu se najde pár zajímavých momentů a zvratů. Nad něčím jsem se pobavil upřímně a nad něčím jsem se pousmál nevěříc tomu, co se děje a jak mohou tvůrci takovou zápletku vymyslet. To co vraždí, moc neuvidíte. Téměř se to neukáže, jen si vždy ze tmy vezme někoho ze zatím přeživších. Závěrečná bezmocná atmosféra docela zafungovala a nápad nechat vraždit tajemného "El Chupacabre" byl také dobrý, takže zas tak špatné to nebylo. Silnější dvě hvězdy :-) ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama