Skupinu s Maggie v čele napadnou jiní lidé a mnoho lidí zemře. Maggie nakonec zůstává na cestě pouze s Neganem. V Alexandrii přežívají, jak se dá, a snaží se chytit koně. (TV Prima)

kery-

Znatelný propad kvality oproti předchozím dílům. Začátek se smrťáky byl poměrně našlápnutý, ale z jejich příchodu jsem lehce nesvůj - ačkoliv působí poměrně "schopně", již v prvních scénách je jasně vidět, že jejich ostří neunikne pouze ten, kdo se scénáristům nehodí do krámu. Je to trochu škoda, protože nástup hlavního záporáka série má být dramatičtější a z hlediska dalšího vývoje má dojít i ke smrti výraznějších postav, než jen postav do počtu - jako to bylo při příchodu Negana. Celé to navíc trvá jen pár minut - zbytek jsou jen samé kecy, pláč, western hudba (asi nová móda, nechápu) a debilní rozhodnutí - co ale taky čekat od dílu, který má tahat hysterická no-brain Carol. Nyní bych prosím rád přeskočil tu Rambo frašku, která nás nejspíš čeká v dalším díle, a vrátil bych se trochu více na cesty nepříjemným prostředím a poznávání Commonwealth - přeci jen, času už moc nemáme. Děkuji. ()

kenkaku

Vyprávění je hodně zmatené (linka Negan a spol), nicméně dynamické. Linka “chytáme koně” je klasickou ukázkou TWD vycpávková nudy a linka “stormtroopers”? Ta se zcela ignoruje (což mi ani moc nevadí). Hodnocení nechám nadprůměr i přesto, že scénář po napadení komplet zazdil osud některých postav. Příště budu o to přísnější. ()

Milano33

Po nadupanom dvojdiely sa pochopiteľne muselo mierne ubrať na tempe. Táto epizóda je prevažne o putovaní krásnou krajinkou a z menšej časti o post-apokalyptickom westernovom rodeo tripu. Negan a Maggie si takým zvláštnym spôsobom lemujú k sebe cestu, síce zášť a nedôvera zo strany Maggie z pochopiteľných dôvodov stále nepominula, tak sú nútení odložiť ich vzájomný konflikt stranou pre dobro Alexandrie. Čo však nemám rád a musím tejto epizóde vytknúť je prehnané dojímamie sa nad smrťami postáv, ktoré sotva poznáme. ()

Najt

Nestačím se divit. Sice nevíme co se děje s ostatníma. Nevíme o Darylovi, nevíme stále nic o Connie a nevíme kdo přežil ze skupiny Maggie. Jinak, co se filmařiny týče, tak je to paráda. Návrat k prvním sériím. Atmosféra byla chvílemi parádní, třeba Maggie na schodišti to byla parádní scenérie. ()

HanzoBureshi

Máme tu dvě linky, a to Alexandrii, kde je taková pohodička a pak tu je stále výprava Maggie a spol, kde temná atmosféra pokračuje. Předchozí díly byly trošku lepší, ale je to stále TOP. ()