Živí mrtví - Série 1

(série)

První řada seriálu přivádí na scénu postavu zástupce šerifa Ricka Grimmese (Andrew Lincoln), který se za probíhající epidemie, jež postupně mění obyvatelstvo v nemrtvé, snaží najít svou ženu Lori (Sarah Wayne Callies) a syna Carla (Chandler Riggs) a později se ujme vedení skupiny přeživších, s nimiž se snaží najít bezpečné místo k životu a jakoukoli možnost k zastavení nákazy. (Necrotongue)

Maza2222

Tak jsem začal sledovat. Pilot byl dost zajímavej na to, abych mohl sledovat dál a pak mě další epizody (kromě 1x04, která byla slabší než předchozí, ale pořád dobrá) bavili víc. Nic mě na této sérii nemrzí, jelikož mě bavilo prvních 5 epizod. Finále 1.série? Naprostá paráda. Zatím hodnotit nebudu, to až později. Nejoblíbenější postavy - Daryl Dixon, Rick Grimes, Glenn Nejhorší postavy - Ed, Lori Andrea ()

skvely

Vážně skvělý seriál, který vypadá, že má před sebou velkou cestu. Už se těším na další série a jsem ráda, že jich je tolik! Snad nebyl díl, kdy jsem neseděla u televize s otevřenou hubou, úplně natěšená a zabavená. Boží! ()

FortyReview

První série twd, byla velmi vydařená...dokázala nám ukázat "post-apokalyptický" svět plných zombie(Walkers) a jednu z nejlepších seriálových postav vůbec a to sice Rick Grimes. První série má poměrně jednoduchý, ale poutavý příběh do kterého vás twd rychle vtáhne...Rick poté co se v nemocnici zotavoval ze střelné rány a následně na něj po začátku apokalypsy je zapomenuto se musí se vydat najít svojí rodinu...v sérii se objeví také hodně postav ke kterým si vybudujete velké pouto a cítíte se jakoby ste tam byly s nimi... 9/10 kvalitní záležitost, ale ne pro každého samozřejmě. ()