Reklama

Reklama

Beth se probere v nemocnici, kde ji ošetřil doktor Steven. Nemocnici velí Dawn, která velí i skupině policistů, kteří vše drží v chodu. Beth brzy dojde, že Dawn hodně dluží za záchranu života, a Dawn si to hodlá vybrat prací. V nemocnici se neplýtvá zdroji a každý, kdo je zachráněn, je pak otrokem policistů. Situace zachází až tak daleko, že policisté v nemocnici znásilňují prakticky všechny ženy, které nenosí policejní uniformu. Steven je slušný člověk, ale využívá toho, že je jediný lékař, takže se k němu chovají velmi dobře. Beth se v nemocnici seznámí i s Noahem, který slouží především Dawn. Noah jí řekne, že svůj dluh nikdo nikdy nesplatí, takže není možnost, že by někoho nechali z nemocnice odejít. Beth je z poměrů v nemocnici v šoku a Dawn ji navíc několikrát uhodí... Do nemocnice dovezou muže, který vypadl z okna. Dawn by na něj normálně zdroji neplýtvala, ale muž je lékař a Dawn se chce zbavit Stevena, takže po něm chce, aby ho zachránil. Steven ale dá Beth příkaz, aby pacientovi podala špatné léky, a muž zemře. Vinu na sebe vezme Noah. Beth se rozhodne s Noahem utéct... (TV Prima)

(více)

Recenze (9)

Najt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I když mám Beth celkem rád, tak tohle byla nejslabší epizoda od začátku seriálu. Nové postavy mě neoslovily, nemocnice v čele s policejními idioty taky ne a příběh se prakticky nehnul. Pozitivní je to, že i ta nejhorší epizoda v TWD je stále dobrá epizoda :D. Závěrečný cliff alespoň naladil na další sledování této fáze příběhu. ()

Rodriguez 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Beth se probouzí v nemocničním pokoji a je zmatená. Přichází doktor Steven s policistkou Don, která má na starost ochranu a vysvětlují ji veškéré informace a dotazy. Bohužel jak se později ukazuje, vše co se tu děje má své bezpráví a pořádek. Beth přemýšlí jak utéct a při jednom pokusu je chycena. Když už se zdá, že je vše ztraceno, přiváží hlídka z terénu Carol... 90% ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A už je to tady, zase jedna ze zbytečných epizod, které zásadně neovlivňují hlavní příběh a používají se v seriálu jen pro uvedení nových postav do děje. Pokud přibude Beth ještě pár jizev, mohou s ní natočit Frankensteinovu nevěstu. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama