Reklama

Reklama

Lidský terč

(seriál)
Ukázka z filmu
USA, (2010–2011), 18 h 1 min (Minutáž: 42–44 min)

Předloha:

Len Wein (komiks)

Hrají:

Mark Valley, Chi McBride, Jackie Earle Haley, Hiro Kanagawa, Danny Glover, Alex Fernandez, Claire Smithies, Donny Lucas, Autumn Reeser, Emmanuelle Vaugier (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(25)

Společníci Chance a Winston mají uchránit významnou manažerku, která je designérkou projektu superrychlého vlaku a v poslední době se ji kdosi snaží zabít. Další vražedné útoky pachatel provede při slavnostní otevírací jízdě vlaku... Mark Valley jako bezpečnostní poradce, který se nebojí riskovat pro svého klienta i život. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Ukázka z filmu

Recenze (38)

miguel_111 

všechny recenze uživatele

Christopher Chance (Mark Valley) je špecialista, osobný strážca, akčný hrdina v jednom, ktorý svojich klientov chráni tým, že sa infiltruje do prostredia v ktorom pôsobia, vyhľadá problém a následne ho eliminuje. Hlavný predstaviteľ je taký mix Jamesa Bonda / Johna McClana / Jasona Bourna či Indiana Jonesa. Chi McBride ako Laverne Winston "večný frfloš" pre mňa nie je kto vie aký známy herec poznám ho jedine s pôsobenie v seriály Pushing Daisies, kde stvárnil podobnú rolu ako hraje v tomto seriáli a Jackie Earle Haley ako Guerrero je akýsi temný článok tímu. Celkovo sa mi tento seriál pozdáva lebo to má príjemný nádych akčností, výbušnosti, sympatické obsadenie hlavne čo sa hlavného protagonistu týka, pekné ženské, zaujímavé zápletky v jednotlivých dieloch, ale aj patričnú štipku humoru. McG je veľmi dobrý seriálový producent a jeho cítiť v každej časti. Dúfam, že kvalita v druhej sérií nepôjde smerom dole. Pre mňa 70% ()

m.a.t.o. 

všechny recenze uživatele

Ľudskému terču by som mohol vytknúť viacero vecí. Ale nebudem. Mám totiž rád seriály, v ktorých nechýba akcia, nadhľad a humor. Navyše Christopher Chance v podaní Marka Valleyho je coolovejšia a bezprostrednejšia verzia Jamesa Bonda. Dobrá oddychovka na popoludnie po ťažkom dni strávenom v práci či škole. Nič viac, nič menej. ()

Reklama

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Mluví pouze, když mluvit má. Nosí nejčastěji kabát a rifle, je přirozený, profesionální a improvizace předvádí na jedničku. Ovládá Jui-Jitsu, za opaskem má bouchačku, v kapsách nože. Vždycky připravený, pač paranoidní přežijí. Umí splynout dokonale s každým prostředím, je v neustálém pohybu. Introvert milující pěkné ženy, psi a Čínské nudle! Mark Valley v podání Christopera Chance je cool-badass-motherfucker a představuje dalšího mého oblíbeného hrdinu, pro které jsem choval slabost v dětském věku. A je skvělej aj když ho sleduji nyní. Pochopitelně na nic není sám, Winston jakožto postava strachující se o hlavního hrdinu, je fajn cápek s přirozeným humorem a profi-hacker Guerrero se možná nechá zmlátit na ulici, ale v noci je schopen vám vyvraždit celou rodinku, má robustní slovní zásobu a vyčnívá s tajemnou povahou. Akce je dost, bitky mají víc střihů, ale chvaty jsou skvělé, choreografie solidní, jsou drsné, krvavé a kontaktní. Samotnej námět a podání zápletek není postavené na hlavu, scénář je tak akorát a není možné, aby se divák během čtyřiceti minut stihl nudit. Škoda, že to nepokračuje dál. Třetí sérii bych s úsměvem na tváři mile rád přivítal. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Akční seriál podle komiksové předlohy. Ten jsem neviděl, takže nemohu porovnat jak věrné toto zpracování je. Jedná se o pohodové vyprávění vyšperkované přestřelkami a rvačkami, které jsou hodné popkornovým snímkům z devadesátých let. A není to špatné. Jisté nelogičnosti se tu samozřejmě najdou, ale u takových snímků se s tím musí počítat. Marku Valleyovi role sedne a dá se říci, že se k této postavě i hodí. Po delší době povedený akční televizní seriál. ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Ne až tak známý seriál podle komiksů od DC. Nevím, nakolik je věrný předloze, ale já ho mám docela rád. Díly jsou sice občas dost podobné, ale vždycky se najde něco, proč si je užít. Postavy jsou dobré a každá něčím vyčnívá, hlavně Gerrera si musí člověk oblíbit. A pak má seriál skvělou znělku. 70 % ()

Galerie (136)

Zajímavosti (3)

  • Christoper Chance (Mark Valley) během bitek předvádí brazilské Jui-Jitsu. Základy choreografie jsou sestavy z MMA prvků. (Ouwen)
  • Ačkoliv se hlavní děj odehrává v Bruselu, je v epizodě na chvíli vyobrazena Nerudova ulice v Praze. (Leopard105)
  • Seriál na základě DC komiksové postavy, kterou vytvořil Len Wein a Carmine Infantino. (ČSFD)

Reklama

Reklama