Hulk na neznámé planetě

• USA Planet Hulk
všechny plakáty

Hulk byl pro svou nezvladatelnost vyhoštěn do vesmíru. Jeho raketa ztroskotá na vzdálené planetě Sakaar, ovládané tyranským vládcem. Hulk je prodán do otroctví na gladiátorské zápasy a brzy se stane jedním z nejmocnějších bojovníků. Společně se svými druhy chce vybojovat svobodu pro sebe a zubožené lidi Sakaaru i za cenu úplného zničení... (oficiální text distributora)

Slasher

Hulk jako gladiátor na cizí planetě... mě moc nevzal. Prostředí pěkné, animace taky, ale příběh už se mi zdál trochu slabší a hlavně - Hulk samotný. Já ho nějak nemusím, přijde mi spíš jako záporák, jako zelený, nasraný a vymletý hovado. Tím spíš, když se tu ani nemění zpátky v člověka. A nic moc tady nejsou ani souboje. Akce sice hodně, ale je to samý bum a letíš tři prdele daleko. Takže sice horší ze superhrdinských animáků, ale pořád docela dobrý. ()

Lorge

Tak tohle byla příjemně strávená hodinka a půl plná akce a hlavně Hulka. Příběh byl sice oproti komiksu značně okleštěný, ale s tím se muselo počítat a popravdě to ani moc nevadilo. A hudební doprovod byl taky fajn. Navíc Thorovo cameo, Beta Ray Bill a umně zpracované závěrečné titulky... Slabších, ale přesto 5 ()

Liznic

Epické, akční, přímočaré. Scény v koloseu mají úžasnou dynamiku a dovedou nečekaně strhnout. Na můj vkus zbytečně moc flasbacků i když každý měl nakonec své opodstatnění. Filmu prospívá jak krátká stopáž, tak Hulkova nekompromisnost a hlavně jasná dějová linie bez podzápletek. Ještě aby zadaptovali WW Hulk a chrochtnu si blahem. ()

GigaPudding

Nevím jaký komiks byl přesně předlohou tohoto Hulkova příběhu, takže mi jakékoli změny v ději asi určitě musely uniknout, ale každopádně je to velmi zábavný film v takovém tom "drsnějším" stylu animovaných hrdinů, kdy dojde i na nějakou tu krev a zabíjení a podobně. O spoustu z toho se pochopitelně postará sám Hulk, kterého vyhostili na cizí planetu, kde z něho chcou mít arénovou show zatímco jiní z něho chcou mít velkého osvoboditele a Hulk chce akorát zmizet :). Plyne to docela pěkně z boje do boje s občasným pohledem na pozadí celého děje na neznámé planetě a je to zajímavé, hodně akční a určitě ne tak úplně pro děti, jak by někdo mohl čekat od Marvelovského animáku, který se přílišné brutalitě nebo krvi obvykle vyhýbá. Pokud jde o animaci a tak, tak je to "jen" pěkné, stejně jako celý děj je "jen" zábavný, protože v poslední čtvrtině už docela dost stagnuje a završení děje je takové hrozně obyčejné a bez nějakého opravdového napětí nebo stupňování akce a atmosféry jako třeba v první půlce filmu, takže proto to budou "jen" ****, protože jsem se sice bavila dost, ale začátek filmu mě navnadil na něco trochu víc než jsem na konci dostala. Ale jinak fajn :). ()

Mrkvič

Hrdiny, které nezabijete ani zbraněma hromadného ničení, je opravdu radost sledovat. Furt do sebe buší a... a nic. V planetě Hulk máme to štěstí, že jich je hned několik. To je potom pokoukáníčko, jak se to furt bezvýsledně mlátí. Holt asi pro tupé američany skutečná zábava. pak si myslí, že jsou nezničitelní, a mohou do všeho jen mlátit. I bez toho je Hulk ten nejhorší superhrdina, potože na něm není nic zajímavého. Ve filmu s Ericem Banou měl aspoň pár scén, kde se zajímavě povedlo vykreslit jeho záchvaty hněvu. S takovou přehlídkou stupidních nezničitelných monster se máme na co v Avengers těšit. ()

• Mezi diváky arény je možné v některých záběrech zahlédnout také jiné Marvelové postavy, např. Skrully, Guardians of Galaxy nebo Captain Marvela. (Blackhand47)
  • V komiksové předloze je třetím soupeřem Hulka Silver Surfer. V době produkce snímku nebyla práva k použití Silver Surfera k dispozici, nahradil jej tak Beta Ray Bill. (HellFire)