Režie:
Gary HarveyScénář:
Shelley EriksenKamera:
Kamal DerkaouiHudba:
Schaun TozerHrají:
Jennifer Finnigan, Roger Cross, Doug Savant, Brian Markinson, Sonja Bennett, Hiro Kanagawa, Ben Cotton, Barbara Kottmeier, Crystal Lowe, Enuka Okuma, Agam Darshi, Dante Lee Arias, Jon Mack (více)Obsahy(1)
Drama podle skutečných událostí. Mladé a krásné sportovní fanynce se splní její nejodvážnější sny, když padne do oka známému černošskému basketbalistovi. Její milostná aféra se ženatým sportovcem se však změní v noční můru poté, co s ním otěhotní a musí vést před soudem bitvu o opatrovnictví jejich syna. (oficiální text distributora)
Hrají
Jennifer Finnigan
Kanada
Nejlepší filmy:
Angel of Christmas (2015) (TV film)
Nice Guys (2006)
Baby Sellers (2013) (TV film)
Roger Cross
Jamajka
Nejlepší filmy:
X-Men 2 (2003)
Uneseni (2002) (seriál)
Justice League Dark: Apokolips War (2020)
Doug Savant
USA
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Tajná ctitelka (1985)
Odpolední směna (1984)
Brian Markinson
USA
Nejlepší filmy:
Nepřítel státu (1998)
Apollo 13 (1995)
Prokletí žlutozeleného škorpióna (2001)
Sonja Bennett
Kanada
Nejlepší filmy:
Zrození Planety opic (2011)
Můj život beze mne (2003)
Umírající zvíře (2008)
Hiro Kanagawa
Japonsko
Nejlepší filmy:
Věčně mladá (2015)
Pět starých známých (2004) (TV film)
Bitva u Midway (2019)
Ben Cotton
Kanada
Nejlepší filmy:
Sunflower Hour (2011)
Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)
Uneseni (2002) (seriál)
Barbara Kottmeier
Nejlepší filmy:
Super náhradník (2006)
Detektiv Leo zasahuje (2013)
Zabiják z dálnice I-5 (2011) (TV film)
Crystal Lowe
Kanada
Nejlepší filmy:
(Ne)obyčejný kluk (2017)
Insomnie (2002)
To byl zítra flám (2010)
Enuka Okuma
Kanada
Nejlepší filmy:
Stolen (2009)
Vánoční přání (1997) (TV film)
Dvojí obvinění (1999)
Agam Darshi
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Strážci - Watchmen (2009)
Mozek v plamenech (2016)
Klub vyděračů (2007)
Dante Lee Arias
Nejlepší filmy:
Bei jing yu shang xi ya tu (2013)
Opatrovnictví (2009) (TV film)
Souboj s Antikristem (2013)
Jon Mack
USA
Nejlepší filmy:
Černá Carmen Dorothy Dandridge (1999) (TV film)
Saw 6 (2009)
Chlap na roztrhání (2012)
Elizabeth Thai
Nejlepší filmy:
X-Men Origins: Wolverine (2009)
Muž z oceli (2013)
Trading Christmas (2011) (TV film)
Sarah Edmondson
Kanada
Nejlepší filmy:
Nula od nuly pojde (2006)
Teorie chaosu (2008)
Opatrovnictví (2009) (TV film)
Reese Alexander
Nejlepší filmy:
Hvězdná brána: Návrat (2008)
Pes jménem Duke (2012) (TV film)
Rohy (2013)
Chilton Crane
Nejlepší filmy:
Akta X – Akta 8: Tempus Fugit (1997) (video kompilace)
50/50 (2011)
Nezvratný osud 2 (2003)
Janet Pinnick
Nejlepší filmy:
Spotlight (2015)
Opatrovnictví (2009) (TV film)
Glynis Davies
Nejlepší filmy:
Akta X – Akta 2: Hnízdo (1995) (video kompilace)
Bang, bang, seš mrtvej! (2002) (TV film)
Uneseni (2002) (seriál)
Malcolm Stewart
Kanada
Nejlepší filmy:
Hokejový zázrak (2004)
Uneseni (2002) (seriál)
Moon (2009)