Reklama

Reklama

Ve franklinské zoologické zahradě pracuje všeobecně oblíbený ošetřovatel Griffin Keyes. Je bláznivě zamilovaný do dívky Stefanie, a tak ji jednoho dne požádá o ruku. Je však drsně odmítnut. Stefanii vadí, že je pouhým ošetřovatelem a nevydělává dost peněz. Po pěti letech se Griffinův bratr žení a Griffin se se Stefanií znovu potká. Má pocit, že by ji chtěl zpět, ale se svou profesí nemá nejmenší šanci. Zvířata v zoo ho mají velmi ráda, a tak mu prozradí své největší tajemství. Umějí mluvit a snaží se mu po svém poradit, jak Stefanii získat zpět. Jenže jejich rady platí jen ve zvířecí říši, a tak se Griffin rozhodne přijmout nabídku svého bratra a stane se prodejcem luxusních automobilů. Je dobrý a peníze se mu jen sypou. Stefanie je zpět a je velmi spokojená, ale Griffinovi začíná docházet, že dívka jeho snů je jen povrchní, sobecká a sebestředná osoba, která ho vlastně vůbec nemiluje, protože jí nezáleží na tom, že je Griffin nešťastný. A navíc mu velmi chybí zvířata a také krásná kolegyně Kate. Uvědomí si, že Kate je ta pravá... (TV Prima)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (296)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Cekal jsem totalni kokotinu, ale tohle je takova traparna, ze se to jen tak nevidi. Vymastena variace na Dr. Doolittlea, kde tlusty hovado James chce zbalit sexy zenskou a radi mu v tom zvirata, kde kazdy ma samozrejme nejakou tu genialni radu typu hod na ni hovno, oznackuj si rajon, zastras soupere a podobne a James toho samozrejme vetsinu vyplni a nasleduje nejaka ultra trapna scena. Opravdu tady neni moc cemu se smat, snad jen super uchylackymu dabingu Sandlera, jehoz opice je jedna z mala zabavnejch veci na filmu (spolu s Jeongem ve svy typicky roli uchylaka). Aspon, ze celkove se dabing docela poved a triky taky nejsou marny, ale jinak to je opruz. ()

Krt.Ek 

všechny recenze uživatele

Dr. Dolittle mně tedy bavil mnohem mnohem víc, má pro mě nádech jisté kultovnosti; že jsem viděl Ošetřovatele, toho si naopak už do týdne nebudu vědom. Ano, je možno spekulovat, že za to může to, že jsem ho viděl, když mě bylo deset, či jedenáct, či dvanáct, či třináct... to jsou však spekulace, do kterých se nechci pouštět; abych mohl rozčísnout, jak že to skutečně je, musel bych si zopakovat Dr. Dolittla, do čehož se mně upřimně řečeno zas tak moc nechce - mluvících zvířátek bylo pro tento rok ažaž. ___ Griffin je bezpochyby slušný člověk, nejsem si však jist, zda si zaslouží svůj happyend. Vždyť ten chlap bral vážně i ty nejhloupější rady: pro mě nepochopitelně uspěl s radou, že tu, kterou miluješ, musíš střídavě ponižovat a střídavě chválit (cukr a bič?); lví láska (alespoň ta hollywoodská) se možná odehrává v pohybu od extrému k extrému, ta opravdová však musí být jinde... 40% ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Nejsem si vědom toho, že bych někdy pařil s gorilákem, cválal na pštrosovi nebo vrhal lejno po své vyvolené. Nicméně to byly jediné tři chvíle z tohoto snímku, při kterých jsem se skutečně pobavil. Obávám se však, že kdybych ve svém životě balil samici dle zvířecích manuálů, tak bych byl stále ještě panicem, ale život je krátký, tak si jdu vyzkoušet v praxi pár triků k páření. ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

Mluvící zvířátkááá, jéééé. No tomu se dalo smát, že. Často bylo poznat, že ty kecy těch zvířat vymejšleli až poté, co natočili ty pohyby. Ale to je jedno, hlavně že byly roztomily. Kevin James není zrovna z hvězd, který bych měl oblíbený, protože to ani není hvězda. Hvězdy, který tam hrajou (Sandler, Stallone, Nolte, Cher, Favreau), jsou tam jenom jako hlasy. Je to jenom taková nenáročná komédia, na které je moc poznat, že je americká, rodinná a všichni víme, jak dopadne... ()

SaNcHeZ_cz 

všechny recenze uživatele

Kevin James je kouzelník. Když už jste si říkali, že to nemůže být horší, dostane vás to ještě dvakrát tolik. Ukázkový výběr stupidních rolí, kterými se pokouší napodobit Roba Schneidera už začíná být více než otravný. Ošetřovatel je debilní rádoby komedie, která nejen, že je plná klišé, jede přesně podle klasické šablony a nemá co nabídnout. Těžce zbytečný film nepodrží ani mluvící zvířata, která spíše než zábavně působí otravně a taky trochu divně. Nemohu najít jiné plus na celém filmu než jedině sexy Rosario Dawson. ()

Galerie (50)

Zajímavosti (14)

  • Film bol do kín distribuovaný pod krycím názvom "The Combo". (m.a.t.o.)
  • Dvojici medvědů si zahráli dva Hollywoodem zvířecí představitelé. Jerome je ve skutečnosti Bart the Bear, kterého můžeme znát z filmů jako třeba Dr. Dolittle 2 (2001) nebo Útěk do divočiny (2007), Bruce se jmenuje Honey Bump Bear a jde o medvědici, kterou se také zúčastnila natáčení komedie Dr. Dolittle 2 (2001). Medvědi jsou sourozenci, kteří se narodili v roce 2000 na Aljašce. (Prochy38)
  • Film se natáčel v exteriérech Franklin Park Zoo v Bostonu ve státě Massachusetts. (Taninaca)

Reklama

Reklama