Reklama

Reklama

Funny or Die uvádí...

(seriál)
  • USA Funny or Die Presents...
USA, 2010, 22x25 min

Hrají:

Steve Tom, Rob Huebel, Rich Fulcher, Paul Scheer, Maya Rudolph, Kevin Grevioux, Malin Åkerman, Rachael Harris, Ed Helms, Thomas Lennon, Kate Walsh, Will Ferrell (více)
(další profese)

VOD (1)

Obsahy(1)

Opilecká historie. Politické hřiště. Ospalé celebrity. Bojující děti z vesmíru. Zlomené srdce paviána. Vražední stánkaři na chůdách. Jednovaječná dvojčata v zrcadlovém sále! Svět potřebuje televizní pořad, který ukáže zvrácené vnímání nejzábavnějších a nejšílenějších mozků současnosti - svět potřebuje Funny or Die uvádí... Díky masivní technologické inovaci se výkonným producentům Willovi Ferrellovi, Adamu McKayovi a Chrisu Henchymu podařilo dříve nemyslitelné - spojili televizi s internetem. Na základě populárních humorných webových stránek FunnyOrDie.com k vám nyní přichází komediální seriál z produkce HBO a přináší s sebou ty nejostřejší spisovatele, herce a komiky. Ba co víc, všichni dostali volnou ruku k tvoření šokujících scének, animací, hudby, videí a podobně. S Funny or Die se můžete těšit na velmi nečekané hosty v ještě méně očekávaných rolích. (HBO Europe)

(více)

Recenze (2)

stephano odpad!

všechny recenze uživatele

nemůžu si pomoct ale jestli tohle je humor tak to sme na tom asi hodně špatně. Jedna trapárna střídá ještě větší. Mě je spíš líto toho, že na takovejhle pořad se peníze seženou, ale na vtipnyho scénaristu už ne. Nezasmál sem se ani jednou a po 7 dílu už na to koukat nechci, protože mě to vysloveně vadí. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama