Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Diskuze

Hrabka

Hrabka (hodnocení, recenze)

Kvalita po prvních dvou sériích sice výrazně klesla, nicméně se na pátou sérii určitě podívám. Nevíte někdo nějaký novinky, jak by měla pětka vypadat, jaký tam budou lidi, apod? Snad se to oproti 4. sérii trochu zvedne.

na příspěvěk reagoval mArtinko5MB

Asmodin

Asmodin (hodnocení, recenze)

Je možný, že by se Kelly vrátila do 4. řady? Myslím, že jsem ji viděla v upoutávkách, ale těhotnou. Nebo je to jen nějaká podobná herečka?

erased

erased (hodnocení, recenze)

Adhak

Ano! Prej zvykat si, Joseph Gilgun je jeden z nejlepších mladých britských herců, každá jeho role je klenot a role Rudyho to jenom dokazuje... :) A to mi připomíná jeho best of 3. řady, to se u mě +- rovná best of celých Misfits

Adhak

Adhak (hodnocení, recenze)

Mne praveze 3. seria sadla , samozrejme ze 1. bola najlepsia, ale musim povedat, ze aj ked v 2. bola povodna 5tka, ale nudil som sa viac ako pri 3jke. To vsetko vdaka Rudymu , ktory je pre mna super nahrada za Nathana a cim dalej to pozeram tak si viac myslim, ze je dokonca lepsi... akurat som dopozeral 3. seriu

na příspěvěk reagoval erased

hellstruck

Jo, ty jsem obrečela :D Na čtvrtou jsem koukala jen ze setrvačnosti, kdyby tam nebyl ten Rudy, balím to taky. Teď ještě dojedu tu pátou, má být poslední, tak uvidím. Ale jinak to pro mě skončilo tou třetí. Teda ta čtvrtá určitě měla taky svoje chvilky, rozhodně to není odpad, ale taky to nejsou ti Misfiti, jaký známe, jen si nedokážu zvyknout na ty nový postavy, ty starý totiž nenahradí (i když nevím, co bych říkala, kdybych nejdřív viděla čtvrtou a pak teprve první až třetí :D).

hellstruck (hodnocení, recenze)

KateDee

Já zklamaně dokoukala třetí, která ještě šla, ale na zbytek nekoukám, protože jsem právě nejraději měla Alishu, Simona a Nathana a ti mi všichni zmizeli.

hellstruck

Ne ne ne :D Rudy je super :D I když já to asi tolik neřešila, protože pro mě byl tahoun Simon a jeho vztah s Alishou :D Proto mě už ta čtvrtá moc nebavila, chyběla tam nějaká hlavní linka a všichni původní zmizeli, takže už mi zbyl jen Rudy a některý jeho hlášky a vůbec xichty, jsou nezapomenutelný. Ale jinak jo, Rudy je povahově hooodně podobný Nathanovi, protože ten "hláškující element" by tam chyběl. Já jsem si nejdřív na Rudyho nemohla vůbec zvyknout. Teprve až po druhým zkouknutí třetí série jsem si uvědomila, že ho mám mnohem radši a ty jeho kecy jsou strašně vtipný.

na příspěvěk reagoval hellstruck

hellstruck (hodnocení, recenze)

KateDee

Ani náááhodou!:D Já na to třeba přestala koukat, kvůli tomu, že od Rudyho mě to prostě nebavilo. U Rudyho je navíc vidět, že ho psal ten samý člověk co Nathana, prostě jen chtěli podobně bláznivou náhradu a to už není takový.

Free_player (hodnocení, recenze)

KateDee

Možná jsem to  trochu nešikovně napsal, ale bylo to myšleno tak,  že to mám rozkoukaný a ted jsem na začátku 3 sérky :D  ...  aha  to je to Vegas, Baby   že ?  ....  To je škoda, že dál pokračovat nebude  první sérky táhl hlavně on a chápu, že je z toho tolik lidí rozčarovaných  ...

Free_player

Aha, tak jsem to pochopila jinak :D Nathan se tam už neukáže, bylo s ním akorát natočeno asi desetiminutové video o tom, jak zůstal trčet v LA před začátkem 3. série.

na příspěvěk reagoval Free_player

Free_player (hodnocení, recenze)

Yoda sama , KateDee

já neřekl, že se na to kvůli Nathanoj nebudu koukat jen mě zajímalo jestli  se tam ještě oběví  ;) ... koukat na to budu, ale ta postava fakt neměla chybu  ... jj Rudy taky dobře baví o tom žádná  :)

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

přijde mi to nebo letos už maj po čtvrtý sérii všichni v pi*i, co bude dál? :D po druhý sérii se tu furt řešil rudy, po třetí noví dva+ myslim dabing a letos to tu nějak umírá :D

Havaj8

Taky se mi líbil - hlavně v těch starších sériích, jak nadabovali Kelly. Sice preferuju originál, ale rozhodně bych dabing nezatracovala (zvlášť pokud člověk neumí/nerozumí kdovíjak dobře anglicky).

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Na Coolu dneska prvni dil 4 serie. Chybel mi ten dabing, je pravda, ze u Misfits je kvalitni, tech hlasek mame stejne jako tam, takze toho tolik nepostradame....

Firebug

Firebug (hodnocení, recenze)

Že to s tím filmem nedopadlo mi nevadí. Mohli by alespoň hodit nějaké nápady z filmu do té poslední série. Návštěva starších postav by byla fajn, ale ti noví maníci jsou taky dost super. Hodně se těším na Abbey a celkově si myslím, že to tvůrci čtvrtou sérií po vlažnější trojce skvěle nakopli!

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V