Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Diskuze

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Axton: Super, díky!
A děkuji i Brasimu, který mi odkaz taky poslal. Není nad fandovskou kolegialitu.
Hlavně že nejsme všichni melon-fuckeři...

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Zdravím, chtěl bych poprosit o nějaký odkaz na tu Nathanovu epizodu, ještě jsem ji neviděl a rád bych to dohnal, než začne nová série. Díky moc

wraith

wraith (hodnocení, recenze)

jak mohli zabit Nikki? po Nathanovi druha nejlepsi postava! :) ten posledni dil me celkove dost nasral

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

heh mohl by se v americkém remakeu mihnout nathan....:-D bylo by to zajímavé, vždyť bručí v base ve Vegas!

Deschain

Deschain (hodnocení, recenze)

práve som to sem chcela postnúť...neviem sa dočkať, come on, gimme! :)

Hrabka

Hrabka (hodnocení, recenze)

Daveoff: Škoda že tam ten rozcuchaný šašek už nebude. :-/ Bez Nathana to bude poloviční...

Daveoff

Daveoff (hodnocení, recenze)

Miniepizodka s tím rozcuchaným šaškem pobavila jako vždy :D snad se třetí serie povede stejně jak tomu bylo doposud...

ArNEtis

ArNEtis (hodnocení, recenze)

Náhodou originální zpusob jak se s postavou rozloučit a nás navnadit (škoda že sem jim to po sdělení Nathanova konce moc nepovedlo) na třetí serii :) Nevim ten týpek mi moc nesedí.. ale uvidíme :)

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: Co třeba tvůrci pootevřená vrátka do případné čtvrté série, kdy by se mohl Nathan klidně vrátit (pokud bude mít jeho představitel čas na natáčení)? : )

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

(mOnkey): Což je taky fakt, uznávám. To mě v první chvíli nenapadlo. Zase to můžeme svádět na to, že Nathan, který se dostane do průseru takovou banalitou, by na to ani nepřišel :-)

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: Ale nevěřil bych, že se s takovou - zdá se nelimitující schopností - nedostane z vězení raz dva.

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

No, naštěstí se dá ještě najít na jiném účtu. Mně se to celkem líbilo. Ano, bylo to účelové, ale to bylo snad od začátku jasné ;-). Každopádně bych klidně věřil, že se Nathanovi může něco takové přihodit ;-).

Brasi

Brasi (hodnocení, recenze)

Od začátku jsem zkrátka akceptoval pravidla Misfits a nerejpal se v nich, ale tahle webisoda mi teda přijde příšerně účelná a nedomyšlená...až je to hloupý.

Deschain

Deschain (hodnocení, recenze)

tu preview na Vegas web diel, bez spoilerov, dá sa povedať: http://www.youtube.com/watch?v=5BqLmSoGTHQ

a nezabudnite, už dnes bude vonku Vegas diel, aj keď sa obávam, že e4 to opäť sprístupní len UK a my ostatní si budeme musieť počkať na iný zdroj, z ktorého si to budeme môcť pozrieť

enk

enk (hodnocení, recenze)

Cteni myslenek, Nejaky zastaveni casu ze si da kulicku od rulety na to na co vsadi :-D uvidime :-)

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V