Magazín Ligy mistrů

(pořad)
  • Švýcarsko UEFA Champions League (více)

Rekapitulácie futbalových zápasov prestížnej Ligy majstrov. (oficiální text distributora)

Hanes88

Tak tady žádná! Každý z fotbalových fanoušků, který má rád zmíněnou Ligu mistrů, tento pořad prostě musí vidět. Nejenže se zde zopakují sestřihy z každého kola, ale je to vše doplňené i o různé zajímavosti okolo klubů... ()

halixCS93

Super pořad z kterého čiší "hustá" atmosféra LM, škoda jen nudných a otřepaných rozhovorů typu: "Ano, na Bayern jsme připraveni, pro vítězství uděláme cokoliv, máme skvělý tým, nedáme nic zadarmo." 85% ()

Hepy13

Pro velkého fotbalového fanouška jako jsem já, je tento magazín nepostradatelný. Evropská kopaná má tu nejvyšší úroveň na světě a zápasy LM jsou v drtivé většině výborné. Spousta krásných sestřihů, golů, akcí, rozhovorů, reportáží. Fotbal forever! ()

MAJkLSON

Trochu mene tech silenych a zbesilych zaberu ze zapasu ala Michael Bay a misto nich par zaberu, na kterych jde i neco videt a byla by to spica. ()

Evander

Nejlepší klubový fotbal na světě, výborní komentátoři a celkově dobře zpracovaný pořad. Co více si může fanoušek tohoto krásného sportu přát? ()

Blaogranas

Jediným nedostatkem, který si s sebou vzal jednu a půl hvězdičky, jsou záběry některých utkání. Bohužel dost často se volí nešťastná kamera, která kouká spíše pod nohy a divák si tak nevychutná potěšení z celé akce. Jinak ale paráda. ()

1Legend1

Jasně, Champions League je fotbalová lahůdka pro každého fandu, ale Magazín poněkud pokulhává. Chtělo by to víc živější statistiky a různé zajímavosti, něco jako Buly. 75% ()

Kadas97

Konečne to stojí za to, keď sa po pár rokoch vrátil Juventus na výslnie európskej špičky. 10 z 10 bez Juve by to bolo za 9 z 10. ()

hero_bk

Vydání z týdnů, kdy se nic nehrálo, jsou tak nějak zbytečná, ale jinak asi nejlepší shrnutí nejlepší fotbalové soutěže... ()