Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na Whitney Portovou čekají nové město a nové výzvy. Ta právě balí svůj pohodlný život v LA a vyráží směr Manhattan, vstříc světu módy! V nové vzrušující práci v domě celosvětově proslulé designérky Diany von Furstenbergové a s novou romancí na obzoru se svět Whitney zdá být perfektní ... musí se však rychle přizpůsobit rychlému životnímu tempu, odhadnout komu ve velkém městě věřit a komu se radši vyhnout … (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Anderton 

všechny recenze uživatele

SCENÁR: Jedeš večer na párty? Jo, jasne, proč ne...Bude tam i Joe? Nevím, snad. Možná tam prijede s Marii. Jo, jasne. Tak se tam uvidíme. Jo, tak se zatím mej....a tak stále dokolečka a dokolečka a dokolečka....Ak sa to odohráva vo firme a ľudia neriešia svoje pseudotrable, že či začať chodiť s krajším, alebo bohatším, tento seriál pomerne verne zobrazuje "amorálny" svet modelingu. ()

jane1106 odpad!

všechny recenze uživatele

Další absolutní dno. Předvídatelná, vykalkulovaná, opět ubrečená "reality show", tentokrát z módního průmyslu, kde si pořád všichni vytváří umělé nepřekonatelné překážky a problémy a pak to donekonečna probírají po barech a večírcích. Nejtragičtější následovník Laguna Beach, The Hills a nevím čeho ještě. ()

Reklama

Reklama