Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Americká kosmetička jménem Joy Millerová učí po večerech své studenty, jak líčit a upravovat vlasy. Práci ztratí poté, co jeden z jejích studentů omylem cigaretou zapálí paruku. Požár se rychle rozšíří po celé místnosti. Joy neváhá a vrátí se, aby zachránila zvířata, která jsou v místnosti v klecích. Její statečný čin se poté objeví i v novinách. Článek uvidí Grushinsky, diplomatický zástupce malého východoevropského státu Slovetzia, o kterém Joy nikdy neslyšela. Grushinsky byl poslán do USA, aby našel vyučujícího přírodních věd pro děti prezidenta Slovetzie. Díky článku se mylně domnívá, že Joy je akademická učitelka, a nabídne ji proto práci. Ta nabídku přijímá, a až poté, co dorazí do Slovetzie, Grushinsky zjistí, že Joy je jen pouhá kosmetička. Domluví se spolu, že budou předstírat, že Joy je skutečná učitelka. Joy na prezidenta a diktátora Borise Pochenka neudělá dobrý první dojem, když na domluvenou schůzku přijde pozdě. Je však výborná ve spolupráci s prezidentovými dětmi, které učí o životě mimo Slovezii a pomáhá jim získat sebevědomí. Prezident Pochenko je znepokojen Joyinou silnou nezávislostí a skutečností, že z něho nemá strach jako všichni okolo. Postupně si však na sebe navyknou a stanou se z nich přátelé. Joy mu radí, jak se chovat, protože Pochenko nechce být ve světě znám jako „zvíře“, jak o něm píší zahraniční média. Prezidentův premiér Leonid Kleist ovšem nesouhlasí s novou strategií a chce rozdrtit rostoucí vzpouru mezi mladými občany Slovetzie. Joy se dozví, že Katrina, jedna z prezidentových dcer, je zamilovaná do Aleka, vůdce povstání. Ten je zajat a uvězněn ve sklepení zámku, ale Joy Katrině pomůže vplížit se do sklepení, aby se mohla vidět se svým milým... (TV Prima)

(více)

Recenze (85)

OG_Swifty 

všechny recenze uživatele

Chůva předělá bohatýho podnikatele, učitelka dětí převychová vůdce totalitní země atd. - variací je mnoho a všeobecně je to kromě klišoidního příběhu taky něco, co mě skoro vždycky ve finále baví sledovat. Kosmetička v podání Fran Drescher je přesně totéž, co byla chůva v podání Fran Drescher u Maxwella Scheffielda. Dalo by se očekávat, že co baví jako epizodní výstupy, nebude fungovat jako plnohodnotný film - ale ouha, ona ta Fran prostě baví i 100 minut v kuse. ()

Pitryx odpad!

všechny recenze uživatele

Naivní a primitivní blbinka, kde si jedna hloupá zmalovaná koza dovoluje to, co by jiný neriskl ani omylem. Samolitr, že zcela beztrestně. Sem tam je ve filmu nějaká legrácka, ale je jich poskrovnu. Když se do toho všeho po půlhodině nasrala politika (revolucionáři), vzdal jsem to. Stejně jsem se nějak nebavil. Chtěl bych se vsadit, že si nakonec ta baba toho presidenta vzala a měli spolu houfy dětí. Ach jo. 20130827nest. ()

Reklama

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

Noo balansujem na rozmedzí odpadu a 1*. v Slovécii je tvrdá diktatúra avšak siaha len po hradné múry, kde trpia iba diktátorove ratolesti. Vonku frčia technopárty... Rozmýšľam za čo dávam tú hviezdu či za trápneho Daltona, či za rozmaznanú pipku Drescherovú? Však v tom filme nič nebolo... Američanka, ako spasiteľka sveta obmäkčila srdce aj tomu najtvrdšiemu diktátorovi. Ešteže sú tu tí Amíci, aby nám ukázali, že iba oni sú novodobí Ježišovia ... ()

phoebess 

všechny recenze uživatele

jelikož jsem měla/mám ráda seriál The Nanny, tak jsem se koukla i na tento film.. a musím říct, že jsem byla hoděn zklamaná, to co byla na Fran Drescher hezké a vtipné v The Nanny, tady se to ukázalo jako fraška na entou, přišlo mi to jako přes kopírák její seriálové postavy, a to se raděj podívám na originál, než na kopii... ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Tak trochu to ale je sranda. V neurčité východoevropské zemičce mají v hradě na zdi Husáka, polní práce vykonávají v krojích a národní specialitou je jelito na sedlé smetaně. Český štáb se přitom musel královsky bavit. Kdyby ke mně někdy na návštěvu přišla Drescher nebo Dalton, nedala bych jim k jídlu nic jiného než to jelito. A ještě bych ho polila kyselou smetanou! : ) ()

Galerie (21)

Zajímavosti (7)

  • Ve scéně, kde si Joy (Fran Drescher) a Boris (Timothy Dalton) připravují sendvič v kuchyni, můžeme vidět na ingrediencích české nápisy („hořčice“, „majolka“ a další). (Borin)
  • Scény, ve kterých kosmetička jede v limuzíně za prezidentem, byly natáčeny v Chrastavě, městě, které bylo v roce 2010 postižené záplavami. Z českých lokací se dále filmovalo na zámku Sychrov v Českém ráji. Ve filmu je tak možné spatřit celou řadu českých nápisů a titulků. (je-za)

Reklama

Reklama