Další patro

(festivalový název)
  • Kanada Next Floor
všechny plakáty

Během luxusem přetékající hostiny s číšníky ve fraku a osobními sluhy se jedenáct zhýčkaných hostů pustí do něčeho, co připomíná rituální gastronomický masakr. V tomto absurdním a komickém světě naruší nekonečnou symfonii hojnosti jedna neočekávaná událost . Film Další patro získal již přes 50 různých cen na festivalech po celém světě. (oficiální text distributora)

Hank

Velká žranice plná mlaskání a přetékajících mís s jídlem a všemi možnými především masovými pochutinami. Ilustrace naprosté zhýralosti, hojnosti a vizuální dokonalosti. Hosté se propadají obrazně i doslova stále níž a níž do hlubin zhýčkanosti a zhýralosti. Hostina pokračuje.... ()

walmezak

Jíme, abychom žili. Nežijeme abychom jedli. Poslední dobou mi však přijde, že se to ve společnosti mění. ()

Kalda69

Jestlize jde o metaforu k dnesni konzumni spolecnosti, tak je cely konec spatne, protoze i s tema zroutama by to odnesli i cisnici se sluhama. Proto to nemuze dostat vic jak 3* ()

Rob318

Věčná nedožravost společnosti.A i když si myslíš, že jsi lepší a bráníš se ze všech sil dav tě nakonec dožene, protože v davu není svědomí, super snímek. ()

Ardath

Nenažranost lidstva (ať už za ní každý vidíme co chceme) v tomto snímku překračuje hranice, za kterými již není návratu. ()

Šortky znovu v Pilotech, Oku a ve Světozoru

Šortky znovu v Pilotech, Oku a ve Světozoru

18.01.2020

15. Festival krátkých filmů Praha, pořádaný organizátory Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, se koná od 22. do 26. ledna 2020 v pražských kinech Světozor, Pilotů a Oko. Nabídne nejnovější… (více)