Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

italka63

Nějak nevím....poměrně nereálný děj mi do klasické komedie moc nezapadá, dost velká ukřičenost a nějaké scénky, které mi moc vtipné nepřijdou, takové kvok, kvok:-) A protože dost nerada Aniston, film pro mě zachraňuje Sandler, skvělá Kidman...ovšem záchrana ovce, při večeři u domorodých obyvatel, ta byla skvělá.Moře, písek, pláže, prales....tohle šlo:-) ()

MATADOR

Není to klasický romanťák, ani vlastně ne tak úplná sandlerovka. Je to jiné, dospělé. Takovou změnu vítám rád! ()

Herr_Flick

Někdy je těžké, dívat se na film, u kterého předem „znáte“ jeho průběh i rozuzlení. Ale tady to vůbec nevadí. Just Go With It baví od začátku do konce, prostě klasický Sandler. Čtvrtá hvězdička za Jennifer v růžových bikinách a hvězdnou chvilku Andy Roddicka. ()

Desperado

Typická Sandlerovka s netypickým Sandlerom? Francúzska situačná komika zo starej školy v podaní yankeeov ide od prvej minuty na pol plynu a klame po celú dobu prehodením ústredných postáv, kde Sandler majúci tradične najvyššiu minutáž na plátne je prekvapivo v úzadí akoby mu nevoňal buď honorár za film alebo bojkotoval absenciu nekorektných skopičín tak typické pre jeho postavy v predchádzajúcich komédiach. Buď ako bud, hlavnou hviezdou je prekvapivo Anistonka (kto by to po nej povedal?), ktorá to všetko ťahá do uspokojivého ale predvídateľného finišu. Brooklyn Decker je dvoma slovami prirodzene sympatická a pochopila, že u jej postavy sa stačí len pekne usmievať a viesť sladké idealistické rečičky atraktívnej blondínky, ktorá však pôsobí, že ju problém dostať do postele nerobí až taký problém pre bežných sukničkárov. Swardson a Kidmanka sa zrejme predháňali v tom, kto z nich bude na plátne otravnejší a Dave Matthews jednoznačne vyhráva cenu G & BI roku. ()

PogoJoe

Upocená komedie, které napsal scénář naprosto neschopý imbecil, který chrlí jeden chorý skript za druhým (J.Loeb). Takové skvělé obsazení a potenciál - to zabolí každého milovníka romantických komedií, jako jsem já, když se takhle zmrší. Trapnost a rozpaky rostou s každou minutou, šablonovitost a vynucené "vtípky" za každou cenu přerostou únosnou mez - tohle je zdaleka nejhorší Sandler, kterého jsem kdy viděl. Špatný film, na který snad brzo zapomenu. Nechápu 70% na CSFD, opravdu ne. ()

katuska138

Co se dá od Sandlera čekat než ujetá zábava s dostatkem sprosťáren... a ono... ono to vlastně bylo úplně jiný. Milý a sympatický. Ani jednou jsem se necítila trapně kvůli jeho tradičním sprostým fórům. Ani jednou jsem neměla chuť si vydloubnout oči kvůli pubertálnímu humoru. Že by Adam dospěl? ()

runner85

Jedno klamstvo, druhé klamstvo, tretie klamstvo. Na to že v popise sa píše že je to komédia / romantická / ani raz som sa nezasmial a romantické to bolo možno posledných 20 minút ... a aj napriek tomu som to dopozeral ... ()

Duotone28

Skvelé prekvapenie, a určite nie v žiadnom prípade sklamanie. Škoda že mi tento movie skoro dva roky ležal diskom:). Chcel som víkendovú pohodičku bez mozgového zapojenia, dostal som ju aj s čerešničkou...príjemná Aniston, a oblúbený pánko Sendler! Nazdar ()

*Elfík*

Sandler je vždy známka nechutných fekálních vtipů, které se vyrovnají Stillerovým. Ovšem zde se z jednoduchého scénáře vyklubal celkem povedený film. Vtipné scény šly pěkně za sebou, dobře vybraní herci si hezky nahrávali. Musím pochválit i dětské herce, povedlo se jim to bez zbytečného přehrávání, což je velice neobvyklé. (Kromě toho Bailee Madison zvádla nádherně Miley Cyrus!). A Nicole Kidman byla dobrá mrcha! :) ()

TominoLa

Bez mučení se přiznávám, že až na malé výjimky jsem se skoro vždy u sandlerek bavil. A tady tomu nebylo jinak. Co jsem přibližně čekal to jsem dostal. Jak už to ve filmech od Dennise Dugana bývá zvykem tak nebylo nouze o hloupé až nechutné vtípky, ale nechybí ani ty povedený. Těch je tu naštěstí více. A k tomu okouzlující a stále nestárnoucí Jennifer Aniston. ()

Skip

U valné většiny romantických komedií víte, jak to dopadne, je jen otázka, jak k tomu endu, ať už happy (většinou) nebo unhappy (výjimečně) dojde. Ani tento film není výjimkou, akorát že víte po pár minutách, kdo v čí náruči skončí, což zcela devalvuje prostor mezi začátkem a koncem. Ale nechme to být, protože koukat se na to určitě při té správné náladě dá, takže nakonec to vůbec není až tak špatné, jak by se mohlo zdát. ()

Patw

Nevypadalo to vůbec špatně. Ale opravdu mě zklamaly scény - co ty kokosy? - a hlavně "výkon" Nicole Kidman. ()

Aleee89

Tento snímek jsem chtěla vidět dlouho, člověk sem tam potřebuje zhlédnout i něco komediálně-romantického, avšak zároveň ne blbého. Myslela jsem, že Zkus mě rozesmát mi to splní. Dá se říct, že přání se skoro vyplnilo. Anistonová je sympatická, Sandler víceméně taky. Film sám jede podle vyjetých kolejí, takže překvapení nelze očekávat. Místy je to hodně přitažené za vlasy, ale ve výsledku jsem se po většinu doby docela dobře bavila, takže snímek nemůžu hodnotit úplně špatně. ()

rastlinka

Oddychovka, ktorá mnou takmer vôbec nepohla. Ale čo viac čakať od takého druhu filmu? No a aby som nezabudla - vhodné pre milovníkov pekných ženských tiel a vtipov o fekáliách:) ()

Petroff

Tragický po skoro všech stránkách... Nejspíš to je film pro lidi, co se smutným povzdechem (následovaným ale štastným úsměvem a šibalským zamrkáním očí) zaplatí za dalších asi 6 lidí desítky tisíc dolarů za ubytování na Hawaii a desetiletým dětem pak stovky dolarů denně za hodně extrémní lhaní (-jak výchovné). Takže mě vůbec nepřekvapilo, když "jeden z těch větších" vtipů ve filmu je o homosexuální prdeli... Film celej je pak v souhrnu o hmotě, co normálně z prdele leze... jo, o "Devin"... hahaha, je děsně vtipný říkat místo slova hovno něčí jméno, hihihi, hahaha ... Brooklyn Decker má ale parádní kozy, to jako jo... a Jennifer Aniston tu vlastně vypadá o dost líp, než kdykoli dřív... V Přátelích jsem jí fakt vůbec nemusel (nikdy se mi nelíbila) , tady bych si s ní klidně ... no, však víte... ()

Fanucci

Příjemná, lehce předvídatelná komedie postavená na chemii mezi Aniston a Sandlerem, kteří se v soukromí znají leta a před kamerou jim to šlo parádně. Milý film. ()

Huntelaar

Několik velmi podařených vtipných scén a světe div se i v podaní Nicka Swardsona, které doplňují rámek romantické komedie, a proto nemám sebemenší problém s nadprůměrným hodnocením. A k tomu všemu Obrovský způsobem závidím Andymu Roddickovi a tím nemyslím jeho sympatie k N'Sync. ()

SonG

Nevím, mnoho lidí mi tvrdilo, že je to fakt pecka, že Sandler konečně dospěl a točí "inteligentní" komedie. Pff, a nic... Podle mne je to pořád ten stejný Sandler s náběhem na fekální humor, který, pravda, byl v tomto filmu umírněnější. Na druhou stranu, chlapi, podívejte se na to už jen kvůli Brooklyn Decker, ta baba je naprosto úúúžasná.......baba (NE HEREČKA). Párkrát jsem se opravdu zasmál, ale pořád si myslím, že Sandler dospěl v REIGN OVER ME a zde se vrátil zase ke svému původnímu "já".... ()

Lord.Jim

Adámek je safra kočička, to se musí nechat. K filmu: místy vtipné, místy trapné, jak už to tak ve většině amerických komedií chodí. To už beru jako koloryt, ale nechápu, proč a pro koho to tam je. __Další bezvadná věc (kromě Adámka) byly vtipné hlášky dcery Kiki nebo Koko (nevím, jak se jmenovala). __A zapomněla jsem na hlavní plus filmu: Nicole Kidman v roli supr krávy. ()