Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

uuuuups

PĚKNÉ.Jemná komedie pro případ smutného dne.A já jej dnes měla a dokázala jsem se zasmát.Nic hlubšího není možné v tomto snímku hledat.Mě to ale stačilo. ()

A4finity

Bídnej scénář, bídná režie.. bídná zápletka, rozuzlená během pěti minut v ordinaci... Ale Jennifer si jede a dává všem jasně najevo, že 42 let pro ní není žádná překážka, což hvězdu a půl určitě přidalo)) Kidman skvěle sekunduje a Sandler je klasickej Sandler.. ()

Javo26

I když je to jedna z takových těch klasických komedií se Sandlerem, tak tentokrát mi to přišlo trochu odlehčenější a tak, s klidem v duši, mohu dát 4*. ()

ellysium

Po prvních momentech filmu jsem se zarazil,když Sandler prohlásil,že si upravil tu cuketu.Ještě jsem neviděl plastického chirurga,který si dokáže sám sobě odříznout frňák a upravit si ho v narkóze.Ale pak už to mělo spád,filmek je dál dějově úplně v pořádku.Myslím,že hlavní hrdina byl zcela zastíněn výkonem Jennifer Aniston,která nám,jak se zdá,kvete do krásy.Pohodový večer pro celou rodinu se může nést právě ve znamení tohoto snímku.Není námitek...čtyři kousky ()

DHard

Příjemná romantická komedie se zábavným Sandlerem a okouzlujíci Jennifer Aniston, které to fakt sekne. I když žánrově nic objevného, nebo originálniho, přesto příjemné pobavení nejen na letní večer. 60% ()

naytsirk

Příjemné, milé, prostě takové, jaké jsem si to představoval…. Jen jsem se chvilkami nudil, ale opravdu jen chvilkami…. Nicméně na 50x a stále poprvé to nemělo… ()

Olafa

Neoriginální zápletka, se spoustou zbytečných "problémů", které dělají film jen víc křečovitým (tak sakra řeknu, že "má dcera si trénuje svůj falešný britský přízvuk", ne?!). Ano dost vtípků se vydařilo, hlavně pak ty v prvních třiceti minutách, pak to jde od desíti k předvídatelnému. Podobně jako tomu bylo v 50× a stále poprvé ani tady nemůžu uvěřit, že je Adam Sandler lamač ženských srdcí. Jennifer Aniston je tradičně výborná a Nicole Kidman mile překvapila. Dětské hvězdy nejsou trapné, ba právě jejich repliky jsou jedny z nejvtipnějších. ()

Stealth2

Místy děsivě vykonstrované, přeplácaný scénář, Sandler slaboučký, Jennifer ničím nepřekvapí. Neustálé připomínky na židovství Sandlera mě už lezou na nervy. Stokrát opakované, blbé americké klišé na které jak je vidět skočí opravdu hodně lidiček......do konce jsem to nedal. ()

jakup57

Od samého začiatku veľmi predvídateľné - čiže som sa celkom nudil a poslednú pol hodinu len čakal, kedy film skončí...Aspoň som sa pár krát zasmial, lebo niektoré fóry za to stáli...Inak dosť slabé, asi najslabší herecký výkon Adama Sandlera, aký som kedy videl, podobne to bolo aj s Jennifer...40% ()

Archvile

Od Sandlera som iné ani nečakal. Síce tu a tam dej trocha drhne, ale ako celok príjemné. Jennifer Aniston stále kočka. ()

zero_zelo

Ačkoli od začátku jasný, jak to dopadne, tak to byla parádní oddechovka. až na pár vyložene slabejch chvil (taneční soutěž byla fakt trapná, až to skřípalo). klasickej Sandler, klasický forky, pěknej obal, pěkný herci ... oskarová show to rozhodně není, ale sedlo to. tak proč ne. a neotesanost Sandlera mě baví, je to furt upřímnější, než hodinový pohledy do očí u krbu při svíčkach a básně psaný vínem na ubrousek v restauraci. 70% je fér ()

ewus

Taketo filmy ja mozem! Najoblubenejsi herec s najoblubenejsou hereckou v najoblubenejsom zanre filmu. Sandlera si mozem pozriet aj v 10-tich filmoch za den a Anistonka je jedna z mala sympatickych hereciek, na ktore nemozem povedat pol slova. Napad je sice trochu pritiahnuty za vlasy a samozrejme dost nerealny ale nato pozerame filmy aby sme z reality obcas usli. Uvod mi prisiel trosku nudnejsi ale odkedy zacala Jen hrat pani „Sandlerovu“ a Adam napodobnovat prstom briadku som nazor zmenila. Navyse Kidmanka ako vzdy tiez perfektna a tymto dvom uzasnym zenskym davam dva palce hore a Brooklyn moze ist zavidiet do kuta. Zaklincoval to chalan v lietadle s ratiazkou I love Justin, na ktorom som sa smiala hodnu chvilu a zaverecna real briadka taktiez:P ()

miromir

vubec bych necekal ze se tehle komedie , na kterou mne mimochodem donutila koukat ma pritelkine budu takhle dobre bavit. ()

Pavlo

Ide o ďalšiu Sandlerovku, ktorá je dospelejšia než jeho minulé počiny, ale i tak je stále na úrovni priemerného filmu. Avšak ak pôjde týmto smerom ďalej, a vyhne sa jeho klasickým gagom a „trhlým“ parodickým postavám, môže časom poriadne oslniť. ()

komando20

Ozaj dobrá zápletka, na ktorej sa da velmi dobre pobaviť, je to jedna z tích lepších komedií kde hral Adam Sandler. Čo sa týka Jenmifer Aniston tak čí je staršia tím je viacej sexi na 42 vôbec nevyzerá ale na takých 25. ()

camomilla

Film me zkousel rozesmat a povedlo se mu to. Prijemne ubehl a splnil svuj ucel nenarocne komedie. Adama muzu, pokud neni soucasti uplne kraviny (Zohan). Jen me vzdy zamrzi extremy, ktere se do jeho komedii musi procpat - v tomto pripade bych si odpustila scenu s ovci, topeni jeho snoubenky v bazenu a klienty s nepovedenou plastickou operaci (na neco jsem jeste zapomnela?). Jennifer to sluselo a s Adamem jim to fungovalo. ()

montel

Danny Maccabee (Adam Sandler) je plastický chirurg, který se seznámí s přitažlivou kráskou Palmer (Brooklyn Decker). Po společně strávené noci u něj ovšem najde prstýnek, který Danny využívá k balení holek a aby Palmer neztratil musí jí říct, že se rozvádí. Palmer to chce ale slyšet od jeho vymyšlené ženy a tak Danny požádá svou asistentku Katherine (Jennifer Aniston) aby zahrála na jeden večer jeho manželku. Situace se vyhrotí, když chce Palmer odjet na společou dovolenou na Havai...Další úspěšná Sandlerovka je na světě. Humor těchto filmů mě opravdu baví a když se k tomu přidají hezké holky úspěch je zaručen...70% ()

rwa

Sterilní nevtipná chtěná umělotina-sandlerovština. Do toho pustí Stinga - blasfemie. Anistnová byla tentokráte sexy, Kidman jsem nepoznal anibohovi. Napodruhé aniomylem. Slabší tři. ()