Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Milan25

Ten český název, to je zase dílko. Docela uspokojivá romantická komedie, ale bohužel zase podle jednoho a toho samého schématu vývoje postav. Nicole Kidman a "Dolph Lundgren" pobavili. Lepší průměr ve svém žánru. ()

Tessie

Úžasná legrace od začátku do konce pro toho, kdo nečeká převratné myšlenky, ale chce se příjemně pobavit . ()

pulula

Opravdu výstižný název filmu. Zábava se nekonala, tedy kromě té za každou cenu. Plusem je herecké obsazení a pohodové Stingovy songy. ()

Merkin

Za poslední dobu jde o jednu z nejzdařilejších komedií, které se daly v kině zhlédnout. Některé scény sice nemusel Dugan ani natáčet, stačilo kdyby si je vystříhal ze starších snímků, nicméně přišlo i pár novinek a přes všechnu Sandlerovu bezatraktivní neotesanost mu musím přiznat určitý komediální talent. Jennifer Aniston se svou filmovou dcerou měly ovšem hodně navrch. Navíc u komedií ne vždy platí originalita=zaručený úspěch a klišé=zaručený propadák, je to spíš záležitost podání. Just Go With It mě proto zkusilo rozesmát, a to víceméně úspěšně, takže zasloužené 4hvězdičky. ()

Hanys_

Adam Sandler je v současném filmovém světě jedna z mála jistot. Pro mě osobně je jeho jméno skoro pokaždé (zvláště pokud film i sám produkuje) zárukou parádní komedie. Nejinak je tomu i u Just Go Wit It, která nese všechny klasické znaky jeho snímků..7.5/10 ()

Orthank

Medzi okuliarnatou a niekedy aj sexi Jenifer Aniston a Adamom Sandlerom to šikovne iskrí, detskí hrdinovia sú herecky šibnutí a humor na počudovanie inteligentný. Čo viac treba? Asi iba trošku originálnejší príbeh a menej otrepaných trápnych zvratov, z ktorých sme už všetci vyrástli. Sem tam sa pozastavíte, či je Sandlerov sexuálny objekt pri zmysloch, keď nevidí zjavné podvody svojho partnera, tým viac keď hneď v úvode dokáže o ňom odhaliť neodhaliteľné alebo čo do pekla tu robí Nicole Kidman... Inak inteligentná komédia na ktorej sa pobavíte ako so svojou polovičkou v súkromí, tak aj s rodinou v obývačke. Ideálna voľba na letné tropické nedeľné popoludnie, ktorej nechýba od detského humoru po fekálne narážky (ale iba narážky) absolútne nič. ()

ThomasCrown

Výborná sandlerovka, ktorej som chcel dať vyššie hodnotenie, ale tri a pol je dostačujúce. Vtipom film priam srší, no nie vo všetkých momentoch a niektoré scény sú mdlé, zaslúžili by si zmenu dialógov, avšak vtip s obočím a vlastne všetky Sandlerove narážky sú dokonalé. Rovnako ako dvojica detských protagonistov. Príjemná oddychovka nie len na jedno pozretie. EDIT po druhom pozretí: neviem čo som si myslel, ale toto je jedna z najlepších sandleroviek, úžasne pohodový, príjemný film, neuveriteľne vtipný, mám po ňom skvelú náladu. Štyri a pol hviezdičky. ()

Rssa

Sandler snad 10 let nenatočil nic, co by se vymykalo z průměrnosti. Našel osvědčený recept, který na diváky platí a ti mu ochotně nasypou plno dolarů do kasičky, takže může natočit další průměrnou romantickou komedii. Tento chlap už jede na setrvačník, i když stále má na víc (viz geniální Zohan). 65 % ()

dopita

Celá zápletka filmu je postavena na lhaní, navíc je dost pitomá. Ale aspoň že je film jinak docela vtipnej, navíc celá druhá půlka filmu se odehrává na Hawai, takže film i dobře vypadá. Pohodová oddechovka. ()

noby

Jedna hvězda za film, druhá za zábavu při čekání, jak blbý ten film ještě dokáže být. Mám Sandlera rád, ale tohle je šablonka vzatá na dovolenou pod palmy. Ale co, na jeho místě bych to udělal taky. ()

Tydlidáš

2/10 - Romantická komedie na který sou dobrý akorát tak ty dvě hlavní herečky. Je pravda, že sem se na to díval po probuzení z narkózy, ale myslim že film by nebyl lepší ani za střízliva či v opilosti. Je to pravá americká nuda s předvídatelnym koncem a rádoby vtipnym průběhem. Další Sandlerovka, kterou není třeba vidět... ()

VIPerson

Jede to podle klasických kolejí a ústřední dvojice je sympatická....ale začínájí mě unavovat ty idiotský přcmrndávači a jejich rádoby vtipný scénky...za všechny patálie s ovcí... ()

F.W.Colqhoun

Spoilery? Jasně! Byla neděle, vedle přehrávače se mi válel nosič s doporučením od bývalého kamaráda a já jsem chtěl zapomenout na to, že musím za pár hodin do práce. Příběh nemá cenu rozmazávat, aby to moc nesmrdělo. Všichni od začátku vědí, kam to směřuje (už kvůli obsazení „vedlejších“ rolí) a pozastavovat se nad tím, že si Sandler všimne pohledné postavy dlouholeté asistentky Jennifer Aniston až v momentě, kdy je prakticky nahá, by stálo za to jen troubovi, který má po neděli volno i v pondělí. Jako eskapistický prostředek posloužil totiž film na jedničku. Počáteční obavy, aby se z nevkusné řáchandy nezměnil v limonádu moc brzy, se nepotvrdily. Sandler z plynu prvoplánové, ale vcelku originální zábavy nohu prakticky nespouští a o některých vtípcích možná budete vyprávět ještě za pár dní kamarádům („špatně přišité obočí“). Hádám, že o to jde v kolonce nenáročné romantické komedie především. Roli Nicole Kidman coby nešťastnice vdané za nevyoutovaného gaye považuji za nechutně vtipnou. Dočkám se někdy komedie, kde bude Sandlerovi sekundovat můj favorit trapné legrace Will Ferrell? ()

bloodline

Čo tvorcom, na prvý pohľad z priemeru nevyčnievajúcej komédie, vyšlo nad všetky hviezdy na nebi je určite obsadenie. Od Adam-a Sandler-a až po Nicole Kidman išlo jednoducho o zásah do čierneho, bez ohľadu na miestami nechutnú trápnosť (viď pasáž s "mŕtvou" ovcou) až po čitateľný dej od začiatku do konca. Čakanie na nudu mi prišlo úmornejšie ako Čakanie na Godota a Bailee Madison s britským prízvukom - ako jedna báseň, klenot filmu :) ()