Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Tominni

Romantická komedie o dvojici plastických chirurgů, kde Adam Sandler přesvědčí svoji kolegyni, aby se vydávala i s dětmi za jeho rodinu před svojí přítelkyní. Mezi Adamem a Jennifer to celkem funguje, takže film uběhne rychle, ale moc po něm nezůstane, taková typická americká průměrná romantická komedie. I když - u filmu s Adamem Sandlerem už to může být úspěch. ()

PlayEasy

Mezi příznivce sandlerovek opravdu nepatříme a Aniston vyjma Přátel a Millerovců taky zrovna nemusíme, takže jsme do toho šli s jistými obavami..... O TŘI roky později jsme to už viděli TŘIkrát, a každým zhlédnutím si to všechno užíváme ještě víc! Havaj, sluníčko, luxusní resort, božská těla Brooklyn i Jennifer, šílený bratranec Eddie, ale především tuna čistokrevné zábavy/min dokládají fakt, že ten film je fakt neskutečně feel-good, zaručeně nás vždy a všude vytáhne ze sraček a pořádně nám protáhne koutky úst - díky, rozesmátí se podařilo :) 100% ()

adamix

Zo začiatku otravné, obzvlášť tá malá krpaňa, ale potom si priviknete na humor pozostávajúci z trápnych úchylných narážok a začne to byť vtipné. Romantická linka vtiahne, ale najviac to tu drží Sandler. Xtý krát preverená voda, ktorá ale z nepochopiteľného dôvodu funguje a zabaví. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Clarka

3,5 pro uspřesnění - trapných momentů nebylo tolik a podařených vtipů naopak bylo o něco víc, než jsem čekala. Nejhorší byl pseudoněmec a asi bychom se obešli i bez flashbacku hned na začátku. Jinak mezi Aniston a Sandlerem to jiskří a člověk jim to žere i s navijákem. Není to tak dobré jako "Love and other drugs", ale film rozhodně patří mezi ty lepší romantické komedie. ()

Nikkki

Tak tohle mě prostě bavilo. Sice už od začátku bylo jasné, jak to asi všechno dopadne, ale zábava byla, nenudila jsem se a Jennifer Aniston vypadá zkrátka pořád dost cool. Romantika se povedla, vedlejší ,,blbeček,, taky prošel a sexy blondýna nezklamala. No co dodat? Havaj je zkrátka Havaj;) ()

eXot12

Od tohto filmu som nemal ziadne ocakavanie, do kina som isiel na blink a vyborne som sa bavil, a nebavil som sa len ja ale cele kino. Koho zaujima ze pribeh a pointa su plytke? Je to komedia, romanticka komedia kde kazdy vie asi ako to skonci a mne to vobec nevadi, ja som si pri tomto filme vyborne oddychol a pobavil sa. ()

Insomniac

V rámci romantickej komédie nadpriemer, ktorý neurazí, ale ani nenadchne. Pohodová oddychovka. (Najviac mi vadilo, že som od začiatku vedel, ako to skončí, ale to už tak u takýchto filmoch po väčšine býva...) ()

Ruud36

Na tuto komedii jsem se těšil, hodně jsem si od ní sliboval, ale v konečném důsledku jsem mírně zklamán. Bohužel, komedie s Adamem Sandlerem už nejsou to, co bývaly. Tomuto filmu musím vytknout především příběh, který umí vymyslet snad pouze naivní Američani, a nad kterým zůstává rozum stát. Ale co? Šlo tu především o komedii, která se mě pokusila rozesmát... a to se jí do jisté míry povedlo. ()

Kackucka

Sandlerovské komedie mě již začínají nudit, jelikož jejich humor postrádá inteligenci. Jednou za celý film se mi stalo že jsem dostala záchvat smíchu ale to bylo všechno. Takže můj verdikt. Film jež stojí za ..... lze učinit zajímavějším přidáním trochu Jenifer Aniston jež byla vynikající a klasikou pro ženská srdce - dětmi bez otce. Když půjde film do televize, tak se na něj znovu ráda podívám, ovšem pouze za předpokladu, že nebudou dávat nic jiného. Trochu dlouhé a trochu nuda... ()

srdce78

četla jsem si pod sebou ty komentáře a byla jsem překvapená,že se to mnoha lidem nelíbí a odsuzují to,přitom je to příjemná oddychovečka,komedie s řadou vtipných a úsměvných momentů,někdy pravda přestřeleno,ale jinak jsem se bavila, bylo to na úrovni což u spousty nových komedií poslední dobou říct nemůžu.Jinak Sandler nezklamal a Jennifer mě příjemně převapila. ()

p.i.t.b.u.l

Ač se to může někomu zdát neuvěřitelné a těžko pochopitelné, mně se tento film opravdu líbil. Adam Sandler není žádný velký komik, jeho filmy jsou většinou béčkové, tuctové s přihlouplými fóry, ale i přesto všechno si stále udržuje početnou diváckou základnu. Pro mně nejlepší komedie s Adamem Sandlerem byl snímek Machři. Tento film na něj nemá, není ale o poznání o nic horší, je jen prostě jiný. Ano, působí ohraně, bez nápadu se stále dokola okoukanými skeči, které jsou založeny na Sandlerových vtipných narážkách a na laciných dětinských příhodách. Říkáte si, je to už tak ohrané a okoukané jako první LP deska Karla Gotta. Jenže, stále to funguje tak jak má. Ač film nemá duchaplně založený příběh, nepřináší v zásadě nic nového, pořád se na to dá koukat. Vsadím se, že každého tento film rozesměje. Někoho možná jen párkrát, jiného zase vícekrát. Není to film, u kterého by jste měli čekat zapeklitý děj nebo něco podobného. Prostě vypněte a jen si užívejte a relaxujte. K pohodovému sledování přispěje Jenifer Aniston a začínající hvězda jedna z nejkrásnějších hereček současnosti Brooklyn Decker, která nenechá nejednoho mužského diváka v klidu. :-D. Já jsem dostal přesně to co jsem očekával. Komedii, která Vás rozveselí a nijak neurazí. Mé hodnocení je 75%. ()

Blazis34

Docela povedená romantická podívaná včele s krásnou Jennifer Aniston a charismatickým Adamem Sandlerem. Těchto filmů na podobné téma bylo už natočeno stovky, ale dá se na to koukat pořád. Sem tam nějaký podařený vtípek a příjemný děj v hezkém prostředí. Ještě bych pochválil soundtrack, který sází na známé hity a je také podařený. Za to všechno dávám čtyři hvězdy - 80%. ()

Langiis

Zkusili mě rozesmát a povedlo se. Kvalitní letní romantická sandlerovka, která sice měla od začátku jasný happyend ale parádně jsem se u ní bavil. Klobouk dolů před Jennifer Anistor, které to nesmírně sluší a je snad čím dál tím hezčí. Adam Sandler nezklamal a zahrál to perfektně tak jak umí. Zato Nicole Kidman mi do tohohle filmu nějak nesedla, včetně Dolpha Lundgrena, scéna s kokosem a ovcí. ()

White-Man

I když se nejednalo o nic originálního, bavil jsem se během celého filmu. Po delší době opět nějaký snímek s Adamem Sandlerem, který za něco stál. Škoda, že konec byl jasný hned na začátku. ()

migsee

Film, ve kterým hraje Adam Sandler, prostě nezklame. Nikdy. Někdy je to slabší, nekdy lepší, ale člověk se stejně vždycky chechtá i těm sebeblbějším vtipům:) A tenhle film měl navíc ty děcka, ty byly perfektní! ()

erapo

Typicky Sandlerovske, ale v rámci jeho tvorby považujem túto snímku za nadpriemer. Zrejme je to spôsobené výkonom Jennifer Aniston (ktorú nepovažujem za moc dobrú herečku vo všeobecnosti), ktorá dala filmu nádych elegancie, aj po stránke humoru krotila trápny humor a menila ho na humor podaný akousi elegantnou formou. ()