Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Niekoľko ľudí je unesených a väznených v malom meste, kde sa okrem nich nachádzajú už len zamestnanci hotela či reštaurácie. Skupina sa snaží ujsť z mesta, no sú sledovaní kamerami a v úteku im bránia aj implantované čipy. (ČSFD)

Recenze (38)

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA COOL = 1.7.2012, réžia českého znenia (PRIMA 2011) = FILIP JANČÍK - Povedal by som, že "LOST 2" (+ KOCKA, IDENTITA, dokonca SAW a kopa ďalších vecí) z toho trčí tak okato, že by to nezbadal len slepý alebo retardovaný jedinec. Takže navrhujem namiesto nekritických hodnotení skôr vyhlásiť tipovačku za koľko epizód to tvorcovia odpískajú kým divákom dôjde, že sa jedná o ďalšiu "žuvačku", alebo aká "úžasná" POINTA/pointa nás na konci čaká. --- Každopádne čo sa napätia týka, je to absolútne vynikajúce a keby sa postavy viac spoliehali na "filmologickú" skúsenosť, ktorú tí bystrejší diváci určite majú, mohlo by to byť veľmi slušné. --- Ešte dodám, že po vzore LOST by mohla v našich končinách vzniknúť nejaká fan stránka. Nech sa môžem sem tam pobaviť na "výplodoch" tzv. fanatikov a nekritických obdivovateľov. :-) (16.7.2010) ()

Eluin 

všechny recenze uživatele

Mně se to zatím (po shlédnutí 3 dílů) docela líbí, byť se obávám toho, že se budou jen vršit záhady a jejich odkrývání se jen tak nedočkáme. Pokud bude úspěch, vidím to tak na minimálně 4 série. Inspirace LOST a různými "big brothery" a podobnými reality show je zjevná, nicméně zcela pochopitelná. AKTUALIZACE Po shlédnutí všech 13 dílů zůstanu na 4 hvězdách. Vrchol seriálu přišel s koncem 12. dílu, bohužel úplné zakončení až příliš zavání otevřeností k případným pokračováním, což vzhledem k tomu, že pokračování pravděpodobně nebude není moc dobré. ()

Reklama

Mr.Ripley 

všechny recenze uživatele

Jako na horské dráze. Většinu celkově stopáže jsem si říkal, kdy tahle šílená jízda plná ostrých útesů všude kolem skončí? Tvůrci mají z pekla štěstí, že pokaždé dokážou z pořádné šlamastyky o chlup vyváznout, ovšem ona podivná pachuť bude doznívat, až do samotného finále. Je tu zkrátka uvidět urputná snaha o druhé LOST. V přeplácanosti děje a zvratů Ztracené dokonce převyšují. To u čeho jsem byl blahem bez sebe během chvíle vyšumělo do prázdna, jako by si tvůrci řekli: "Tohle jsem přeci nezamýšleli! Celou událost budeme nadále ignorovat a pojedeme dál. Musíme to nějak zamaskavot. Hm, tak tam vrazíme šílený zvrat, ať fanoušci zapomenou na předchozí události." Co se týče obsazení. Jediná postava, která mi nikdy vyloženě nevadila byla kupodivu ta hlavní. O zbytku nemůžu říct nic pěkného krom jedné výjimky. Proč se scénáristi rozhodli doslova psychicky i fyzicky odrovnat druhou hlavní postavu? Aby nakrkli fanoušky a opadla sledovanost. Záměr se dle ostatních komentářů vyvedl na jedničku. Chvíli jsem uvažoval o jedné, maximálně dvou hvězd, ale to bych byl příliš krutý. Hlavní námět má šťávu, (kterou Lost měli jen v první sérii) ale především závěrečných patnáct minut změní veškeré mé úsudky o seriálu jako takovém. Opět těm zvrhlíkům přálo štěstí a ze všeho brilantně vybruslili. Kompromis: 3* ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Na první pohled vydatně atraktivní téma, na druhý typická horská dráha současné seriálové tvorby. Lehce nedotažená konspirace se hned v úvodu mocně nadechla, bohužel vzduch natažený do plic jí v průběhu začal pozvolna docházet, aby se s novým nadechnutím vrhla na podařený, ale na otázky neodpovídající otevřený konec. Možná úmyslný záměr, možná příprava na druhou sérii, ke které kvůli nezájmu diváků nedošlo…….kdo ví!?!?!?! ()

Petroff 

všechny recenze uživatele

Dokoukáno.____nástin děje: Lidi, co se nikdy neviděli, jsou unesený a bez jedinýho slova umístěný v (evidetně jen pro ten účel postavený) maketě několika bloků klasickýho americkýho maloměsta. Je tu hotel, banka, dokonce i kancelář šerifa. Jen bez toho šerifa! V celým městě není živáčka, telefony jsou hluché, televize nejde. Okolí obehnaný neviditelnejma mikrovlnejma "plotama", co Vám při průchodu začnou vařit vodu v těle - takže prostě neodejdete. Jste tu vy a 6 dalších, a nevíte PROČ, nevíte co se po Vás chce... V recepci hotelu se vyklube divnej recepční, kterej ví taky prd, ale evidentně neni ze situace tak přirozeně vyplesklej, jako všichni kolem a v čínský restauraci se objevuje partička asiatů, který prostě vařej jídlo aby naši hrdinové nepomřeli hlady... Slušný charaktery, dobře blbá základní situace... Ani to zatím ještě nesklouzává do soap opery, jako se stalo u FlashForward, i když náznaky už jsou... Nastolený tempo se ale celkem drží, nevalí se na nás záhady jedna za druhou, ale spíš se pozvolna odkrývají další a další nezřetelný dílky skládačky, která snad na konci 13. dílu pěkně zapadne a celý to uzavře!! Člověk se neubrání přemýšlet nad tím, jak by se ON zrovna v daný situaci zachoval... Ti lidi "unitř" mají ale strašně divný motivace ke svýmu jednání. Hrajou si na to, jak strašně moc důležitý je, co se dělo předtím, než se objevili tady, což mi připadá jako nesmysl... Mám v sobě (6,7)(8,9,10,11) a je to vlastně čím dál horší, drží mě už jen zvědavost, o co teda půjde... Poslední 2 díly dobrý! Dost mě sere novej recepční a celej ten motiv lásky je taky pěkně shitovej. Šťouravej novinář vypadá jak Sagvan Tofi - to mi teda vadilo celej seriál... ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Ačkoli se seriál natáčel v Mexiku pro mexickou televizní společnost, byl produkován americkým studiem a je v angličtině. Studio seriál pořídila proto, že předpokládalo, že bude prodán do USA, což se nakonec také stalo. (..Lucas..)
  • Arabského taxikáře 4. epizody 1. série ztvárnil herec Marshall Manesh, který se proslavil v sitcomu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005) právě díky řidiči taxíku Ranjita. (lost815)

Reklama

Reklama