Jsem brána

• angličtina I Am the Doorway
Krátkometrážní / Horor / Sci-Fi / Mysteriózní
Česko, 2017, 15 min

První česká adaptace příběhu Stephena Kinga. Muž uvězněný v karanténě vesmírné lodi a podivná nemoc, která ovládá jeho tělo a mysl. Aby se zachránil, bude muset podniknout drastický krok. (Festival krátkých filmů Praha)

Diskuze

jakear

Podle fotek je to hodně velký hororový gurmán, to je luxus, taky bych chtěl jednou zažít výlet na ten festival .. :)

cube6

No jo, najít ho není těžké, je to on, i podle fotky, vyskočil hned jako první. Zkus mu napsat, třeba odpoví a potom hoď info .. :)

jakear

Přesně tak, nic není a to mě štve. Já jsem dneska vešel na warcenter, po dlouhé době koukl na cz filmy a vykoukl tam na mě film "Ztracená brána". Hned se mi rozzářili oči, s velkou radostí klikám a uvědomím si, že chci vidět vlastně "Jsem brána". Smutně jsem to zavřel a pokračoval dál ve shánění nějakých informacích, ale marně.

na příspěvěk reagoval cube6

cube6

Nějak se mi to nezdá no, tak někdo sehnat kontakt na Kašpaříka a zeptat se ho, že je na csfd pár nedočkavých fanoušků .. :D

na příspěvěk reagoval jakear

cube6 (hodnocení, recenze)

jakear , Pilda17

tjn 2 roky jsou dlouhá doba. Ale sakra, když už získal práva na Kingovu povídku za blbej dolar, tak by byla škoda tuhle příležitost zahodit. No uvidíme. Nezbývá než doufat.

na příspěvěk reagoval Pilda17, jakear

jakear

Dva roky točit krátkometrážní snímek? To se mi nezdá, ale třeba z toho bude celovečerní  ..

na příspěvěk reagoval cube6

jakear (hodnocení, recenze)

Pilda17 , cube6

Poslední zpráva na oficiální facebookové stránce (z 25. 7. 2011):

"Máme peníze na natáčení! Budeme ještě shánět sponzory na postprodukci, ale do přípravy natáčení se konečně můžeme pustit. Jak prohlásil Galileo: "A přece se točí!" Děkujeme všem partnerům filmu, kteří nám to umožnili!"

No tak nevim no.... skoro dva roky.

na příspěvěk reagoval Pilda17, cube6

cube6 (hodnocení, recenze)

Pilda17

no já doufám, že snad ne. oficialni stranky furt fungujou , což sice nic neznamená , ale aspon mi to dává naději :)

Doufám, že to co tu psal uživatel mazadlo, že se shání finance a že už brzy budou něaky oficialní novinky, je pravda.

na příspěvěk reagoval jakear

mazadlo

mazadlo (hodnocení, recenze)

Dle mých informací se na filmu stále pracuje. Pokud vím shání se rozpočet nebo se již sehnal a film se bude realizovat. Snad budou brzy nějaké oficiální novinky :). Mám to z dobrého zdroje ale víc nepovím :)

na příspěvěk reagoval Pilda17

hirnlego

hirnlego (hodnocení, recenze)

Po Seanci to vypadalo, že tohle bude strašnej průser a King je magor bez vkusu (o to se nepřu), ale ten plakát je dobrej, tak třeba už pan Robin dospěl. (jo, klidně se nechám zlákat plakátem a ani nemrknu)

Edit: tak teď na to koukám ve větším rozlišení a už je to horší, kdo to tak opatlal? Škoda, že to neni namalovaný, padla bych na zadek.

esopesokeso

esopesokeso (hodnocení, recenze)

A kde mám ako vidieť ten film?Ja nemám kedy chodiť po festivaloch, Stephen King mi zas nadelil s tými podmienkami hororo ...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Korbitch: Aha, takže filmy se stopáží 100 minut se točí 10 dní, chápu dobře..?

Korbitch

Korbitch (hodnocení, recenze)

no furt nic...vzhledem k tomu, že to mám mít cca 20 minut to natočí za víkend, takže klid :-)

Vojtino

Vojtino (hodnocení, recenze)

Robin Kašpařík psal na facebook, někdy začátkem roku, že doufá, že pokud se seženou peníze, tak se bude od září natáčet. V červenci psal, že peníze se sehnaly. Tak doufám, že vše frčí tak jak má...

5. ročník festivalu Future Gate

5. ročník festivalu Future Gate

07.02.2018

Český sci-fi horor Jsem brána v Sydney

Český sci-fi horor Jsem brána v Sydney

30.11.2016

První český film podle Stephena Kinga, krátký snímek Jsem brána od režiséra Robina Kašpaříka, byl vybrán na prestižní festival sci-fi a hororu A Night of Horror International Film Festival, který se… (více)

Fulldome zážitek v planetáriu

Fulldome zážitek v planetáriu

20.04.2015

Před několika dny proběhl v Brně první "Středoevropský fulldome festival", promítající krátkometrážní filmy pro hvězdárny a planetária. Byl přístupný i veřejnosti, ale především plnil roli setkání… (více)