Diskuze

Letis

Letis (hodnocení, recenze)

Yoshitsune Dneska sem film viděl v kině se školou a po projekci tam byl právě Tomáš Magnůsek a ptal se nás, co si myslíme, že připadaj tři varianty: buď se ty první dva zabili, nebo je zabil školník, nebo právě on. Prej se to dozvíme až v 2. díle no :D

Morinek

Morinek (hodnocení, recenze)

Je to jeden z nejlepších filmů jaký v poslední době u nás natočili 5*......

Faruco (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: z čeho tak usuzuješ?.. Jen tak informačně, nechci ti to vyvrcet..

Faruco (hodnocení, recenze)

Jak jsem to pochopil já zabil jen toho třetího, první byl fetka, druhej se z toho voběsil a třetího toho zabil..

(hodnocení, recenze)

Sakikura: Já bych řekl,že ty zlobivé dětičky ze sedmé třídy jsou správně.Po opakování několika tříd je vůbec zázrak,že dojdou až sem.A k tomu jestli je to přitažené za vlasy snad jen to ,že všechny ty parchanty zlikvidoval.

Kneblis

Kneblis (hodnocení, recenze)

Dlouho jsem se rozhodoval co dát za hodnocení a chtel jsem film označit jako odpad protože co slovo to sprostota a zcény byly přehnané ale celkový děj nebyl špatný.

Neodsuzuju film který je vulgární ale musí to být přiměřené nebo vtipné.

Sakikura

Sakikura (hodnocení, recenze)

Velmi dobrý film poukazující na dnešní mládež, ačkoli má několik zásadních chyb...např. absolutně sem nepochopila scénu u ohně ve stylu ,,napravovábní zlobivých dětiček, které ale mají dobrou dušičku" vůbec to nezapadalo do děje filmu. herecké výkony byly sice dobré ale myslím, že dějově je film dosti přitažený za vlasy, protože největší grázli pocházeli teprve ze sedmých tříd. Nejen, že tak vůbec nevypadali a jako žák stejného ročníku můžu říct, že takhle se děcka rozhodně nechovají...ale co my víme, možná že tento film bude později budoucností českých škol.

Faruco (hodnocení, recenze)

Mark88: Když jsem byl na filmu v kině, byla tam delegace herců a jeden z nich řekl, že je nechali chovat se normálně, jak jsou zvyklí bez naučeného textu.. Výsledek můžete posoudit sami.

Mark88

Mark88 (hodnocení, recenze)

Osobne som mal veľmi zmiešané pocity ale film sa mi páčil. Myslím že je to veľmi realisticky zobrazený problém a keď si tu niekto myslí že tý dementný cigáni mali mať nejaké vycibrené dialógi tak nech si ide pozrieť na východ Slovenska ako to tam vyzerá z dialógmi v školách. Film chválim konečne nejaký český film na ktorý sa dá pozrieť a je o reálnych problémoch a konečne bez trápnych komédii o socializme a drám o 2. svetovej vojne.

DonBraso

DonBraso (hodnocení, recenze)

Ufff se divim,že jsem to dodíval,asi jsem čekal na nějaký vtípek který tam byly dva starý tak to člověk se pousmál,jinak bez těch herců co tam naverbovali,by to člověk snad ani nemohl myslet vážně,náměť dobrý ale u toho zůstalo,,jestli tohle mělo člověka vzít za srdce tak ho asi ma pravý straně :D dialogy hrůza,pořád někam od někam,střih pět keců a zase něco a vlastně nic:D takhle to bylo celou dobu,místo aby se zaměřili na něco konkrétního tady jak jsou žáci nebo snad cikáni nějaký boys co takhle mluví a pak učitelé který tam jsou jenom tak pro srandu a Magnusek se chce pomstít a čeká na to až do konce filmu voalá za 20%

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Když jsem film viděl, bylo mi záhadou, jak se to ještě vůbec může držet v modrých číslech...

slatkac

slatkac (hodnocení, recenze)

Dariuska: tjn ale kvůli tomu nemusí srážet hodnocení takového dobrého filmu

slatkac

slatkac (hodnocení, recenze)

všimli jste si že ještě tak před týdnem bylo hodnocení 55% a ted už jenom 49%????

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

polik: Nepleteš si to náhodou s Terezou Boučkovou, podle jejíž knihy natočili film Smradi?

roly

roly (hodnocení, recenze)

Ok môže byť ale keď si pozrete 187 tak zistíte prečo si to myslím.

polik99

polik99 (hodnocení, recenze)

2medwed: + je založen na realitě autorky knihy která ted nevim jak se jmenuje ale jde tam v podstatě o to samé..

polik99

polik99 (hodnocení, recenze)

roly: to vůbec není žádná napodobenina je to podle knihy autorky která měla adoptované cikánské děti a celý příběh se zakládá na pravdě z české školy...

milach

milach (hodnocení, recenze)

j@hn: jo, nevim, proč, ale taky to ve mě evokovalo kameňák, jenže kameňák aspoň žánrově nebyl řazen pod drama:)

milach

milach (hodnocení, recenze)

2medwed: přečti si oficiální text distributora a pak něco plkej, má to bejt film o pomstě, nevim, co do toho poměrně početná skupina ignorantů tahá cikány, hledáte v tom filmu to, co v něm není a být nemělo

Roumen

Roumen (hodnocení, recenze)

jedna hvezdicka, a to nejspis jenom z litosti k upadajicimu ceskemu filmu

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

Zemřela herečka Blanka Bohdanová