Ejd_y

I když v tomto filmu hrají celkem dobří a léty prověření herci, stejně to filmu nepomohlo. Děj můžeme předvídat už od prvních minut, humor v tomto filmu je spíše vynucený než přirozený a to hlavní, co mi vadilo, je podání nevěry jako zcela běžný jev...Rozhodně čeští režiséři umí točit lepší komedie. Navíc co se týče herců, Polívka na mě vůbec nepůsobil přirozeně, nevěřila jsem mu téměř nic, Macháček ničím nepřekvapí (už mi trochu splývají jeho role) a prsatá Maďarka (asi nejlepší lákadlo pro české "muže v naději") mě nenadchla. Máme dost pěkných, schopných a lepších hereček, které si v této roli dokážu představit. 20% ()

bighumr

Tak slovíčko komedie bych určitě vyškrtnul. Par vtipných hlášek tam bylo, ale už si na ně ani nevzpomenu. Na mě zbytečně dlouhé a ta hudba se mi taky moc nepozdávala. ()

Jaki85

Já se bavil....ale mám pocit že ti co tenhle film hodnotí a komentují musí být banda sucharů a puritánů,jinak si nedovedu vysvětlit proč tenhle film tak shazují...u mě jasných 90% ()

Sniper_RAT

Jsem docela překvapený tolika negativními komentáři...s myšlenkou filmu (nevěra neškodí) také nesouhlasím, ale proboha...vždyť to je KOMEDIE! U celého filmu jsem se výborně bavil a zvrat v půlce byl hodně nečekaný. Dal bych 4*, ale za ty pěkný ženský musím přidat ještě jednu ;) ()

bron

Základní poněkud nevěrnickou myšlenkou tohoto filmu se moc nechci zabývat. Ano, nevěra je tady braná jako něco naprosto normálního a samozřejmého, takže to může zřejmě leckoho pohoršit, ale o to podle mě ani tak nejde. Jde o to, jak dalece Muži v naději naplnili očekávání dobré komedie. Oproti Ženám v pokušení je zde méně originálních a vtipných nápadů, a alespoň podle mého názoru, málokdo v tom filmu působí přirozeně. Některé scény pak působí, jako by tam byly vlastně přes moc a ani tam nepatřily. Především motiv smrti, jako by tam neměl co dělat. No, je to tak nějak celé zvláštně poslepované. Ale pár světlých momentů se taky najde, jako např. scéna v restauraci s Macháčkem pod stolem. 50 % ()

JohnnyV

Škoda jen, že SS tak brzy vylétla ze scény. Ta by celý film utáhla o mnoho lépe a dala by mu o trochu víc toho puncu. ()

gyna

Není to něco, co by člověka mělo zaujmout natolik, že by se na tohle musel ještě několikrát podívat. Ale zase na druhou stranu je vidět, že stále český filmy neztrácejí svůj smysl pro humor a nápaditost. Kdo od toho čeká mnoho, tak se asi nedočká, Mě osobně se to teda hodně líbilo, ač to není dokonalé, ale jsem spokojenej. Za normálních okolností bych hodnotil 4* ,ale jelikož tu vidim pár odpadů, tak nemůžu jinak než to trochu zvednout na 5*. ()

JerryPilsen

Klobouk dolů!Nečekaně dobrý pocit po zhlédnutí tohoto filmu,který má jiný konec než kam celý děj jakoby směřuje.Postavy prokreslené tak akorát,žádné zbytečné ohlížení do minulosti.jen to co je třeba vědět.Otázka nevěry s filozofickým rozměrem.Polívka s Macháčkem excelují. ()

Simaaja66

předem musím napsat, že se mi líbí komentář malarkey, ač s ním ne vždy souhlasím. Dále bych chtěl připomenout jedinci s poznámkou o estebácích a vekslácích, že si nejspíš nevšiml, že film je situován do roku 2010. Za dvacet let se vydělávalo, dědilo a pod. Ostatně jeho slaboduchý komentář mě naopak ještě utvrdil v tom, že film je opravdu dobrý. Paradoxně mu pomohla nehoda Marty, protože začal ztrácet tempo. No a mít doma Petru z první poloviny filmu, tak bych se nechal vojet kýmkoli...:-D. Rozhodně jsem vydržel až dokonce filmu, na rozdíl od např. Románu pro muže. Dal bych normálně tři, ale za odvahu stoupnout si za sporák a s umírající restauračkou něco udělat hvězdička navíc..:-D ()

Boylina

Nudila jsem se. Dokonce jsem někde uprostřed na chvilku usla. Když jsem se vzbudila, byla jsem chvíli zmatená, co se stalo neboť jsem právě viděla Polívku objímající těhotnou Kerekes. Říkala jsem si, že ten kanec nakonec splodil dítě, to je teda zápletka. Tím jsem ovšem Vejdělkovo poselství "V nouzi poznáš přítele" minula a tímpádem i tu "smršť komediálních situací". Není se čemu divit, pohled na Vicu si spíš asi užili pánové, mě to zanechalo chladnou a na Bolka už taky není zvlášť parádní dojem, do toho se přidal Ondřej tak nějak bez charizma a jeho manželka, štěkna, co akorát buzeruje a umanula si dítě - to je vražedná kombinace zkažené zábavy. A výsledek? Celkem jsem si dobře zdřímla a pánové ať se klidně baví. ()

doughnut

Nejlepší česká komedie za poslední roky. To sice vzhledem k úrovni české kinematografie moc neznamená, ale přesto se mi film velmi líbil. Na adresu rádobykritika T. mohu říci jen: pro hloupého každý hloupý. ()

vetesarna

Kalhotky na hlavě vs. dojemný (a dobarvený) Polívka objímající polštář místo zemřelé manželky. Vejdělek opět natočil film, u kterého se při troše snahy zasmějete a možná i dojmete, ale bez klepání na čelo se neobejdete. ()

misiacik

Všetko bolo fajn, príjemne ladená komédia, vtipná a a .... až kým na kabelku nezaklopala smrť. Nešlo to inak urobiť pán režisér pýtam sa ja, jeden z publika po zhliadnutí drastického ukončenia života jednej osoby pri uvoľnenom myslení na to, že ľudia oceniť kvalitu proste nevedia (možno nebola pravá ) od vtedy sa to vlieklo a tlačilo pred sebou ako hovnivál tlačí pred sebou guľôčku. On vie načo. V lete kladú do guliek vajíčka. Do jednej guľky položia iba jedno vajíčko a osobitne ju zahrabú do zeme. Larva, ktorá sa vyliahne, živí sa trusom guľky. Vyžiera ju až na tenkú vonkajšiu škrupinku, v ktorej sa zakuklí a z kukly sa vyliahne dospelý chrobák. Najznámejším druhom tejto čeľade je Skarabeus posvätný (Scarabeus sacer), ktorý sa tešil veľkej úcte u starých Egypťanov. Ale myslím, že načo bolo dobré toto nevie nik. Nevadí, dve hviezdy. Obe za prsia ÉĚÉÉÉÉÉvy. A kde je WALL-E. ()

Hell13

pobavila jsem se, Macháček samozřejmě nezklamal. Líbilo se mi, jak se otočily role a hodnoty Rudolfa a Ondřeje. Jen mě trochu zarazila Éva Vica Kerekes, která tady měla zřejmě plnit úlohu sexbomby, což podle mě teda rozhodně není, ale budiž. Komedie splnila svůj účel a určitě se na film kouknu ráda znovu:) ()

KcarlosK

Díky Bohu za drobné laskavosti. Alespoň jeden dobrý český film za rok. Nechápu, že stejný režisér natočil blbinku Ženy v pokušení. ()

Molerat

Dobrá kombinace komedie, dramatu a vynikajících herců. Muži v naději si zaslouží 4 hvězdičky ačkoliv moc nemusím nové české komedie. ()

Mable

I když jsem nevěděla jaký žánr vlastně sleduji, tak se mi to velmi líbilo. Rozhodně bych to neoznačila komedií, ale spíš trochu hořkosladké. Nesouhlasím s tezí filmu, že nevěra je základem šťastného manželství, ale líbolo se mi jak je to podané. ()

sarahconnor odpad!

Co na to říct...? ti jednodušší z toho budou paf, zbytek (malý zbytek) bude rozčarovaný díky hodnotám, který tenhle film tak nějak uznává až na konci všech eskapád. Ženy byly ještě tak nějak v normě, i když jsem teda taky odcházela z kina trošku v šoku... ale tohle už byla jasná masáž:)) Asi si holt čeští tvůrci uvědomili, že na co nemá kvalita filmu, doženou vystavený vnady a zadky:))) Časy Samotářů už jsou prostě pryč.. teď musíme být vděčný i za tohle:/ ()