angloumene

Po první dost nudné polovině filmu se začne aspoň něco dít. Naneštěstí jsem přesvěčená o tom, že vše co mohly tyhle zamotané "podváděcí" komedie nabídnout, bylo už velmi dávno vyčerpáno... Ale dobře, když se podívám na českou konkurenci, stojí si Muži v naději celkem dobře :) ()

ClimbVibe

Komedie, která se zdá být komedií jen prvních 10 minut. Film, který bere nevěru jako posilu vztahu. Film, který je legrace, legrace, úmrtí, legrace, legrace, dojetí.. Prostě tak, jako by se nic nedělo. Nadhled bych tam hledal marně, protože od upocenosti tenhle snímek dělí jen fajn kamera. ()

Lionheart

Zasmál jsem se s chutí i při repríze v TV a to je u novější tuzemské komedie div. Ústřední trio nemá chybu a ta romantičtější linka se Stašovou je pohlazení po duši. ()

Wishkah

Vejdělek nezklamal a opět nám předložil filmový mišmaš, který se tváří jako jednolitý příběh, ale ve kterém se polohy střídají rychlostí hokejového týmu. Ale zatím co u Žen v pokušení to nějakým zvláštním kouzlem fungovalo, v tonhle filmu to doslova křičí. Ne, že by jednotlive části nebyly umně natočeny. Komedialni část je opravdu zábavná, dramaticka je zase správně zadumaná ale moc k sobě nesedí a střihy mezi nimi jsou propastné. Navic mi příliš nesedí vyznění filmu. Ono jako nejde mit spokojený vztah bez nevěry? To je dost depresívní myšlenka. Je vlastně škoda, že režisér nevěděl co vlastně chce točit, protože vše ostatní je výborné. Herecké obsazení je skvělé a podává vynikající výkon a i technická parketa filmu jako kamera a střih je vysoké úrovni. Škoda ()

Trash

Námět je děsné morální bahno... A některé věty pak působí až paradoxně: "Když teď už to není ono...když se nemám ke komu vracet..." Aneb když už nemůžu té svojí lhát, tak mě to zahýbání ani tak nebaví. Really? A ještě co se hudby týče, za tu taky hvězda dolů: Jak jsem v devadesátkách a na začátku milénia Muchowa miloval a obdivoval, tak mě teď ve filmech těmi svými vybrnkávačkami irituje k nepříčetnosti. Fuj. ()

orkadimenza

Morálně Muži v naději dolují dno Mariánského příkopu (a přitom to tak vůbec nemuselo být, což divák zjistil hlavně tetelícím se závěrem), ale po herecké a dějové stránce (záměrně neříkám scénáristické, protože scénář beru jako celek filmu) tam ty hvězdičky prostě dát musím. Macháček sice i topornou postavu hraje toporně, zato z Vicy Kerekes se stal kult, který by si vzhledem k povaze myšlenky filmu zasloužila na lepší pozici. Rozporuplné snad jako žádný jiný novodobý český film, až to hraničí s guilty pleasure. ()

gocatgo

O něco horší než Ženy v pokušení, i tak ale oddechovka na vysoké úrovni. Rozhodně se necítím pohoršen znechucující obhajobou nevěry. Vždyť z celého filmu po titulkách zůstane určité morální ponaučení a vlastně celou dobu snaživému troubovi Macháčkovi prostě fandíme. Film v dramatické rovině se smrtí vůbec neselhává, ba naopak. Některé vtipy jsou obehrané, jiné zase skvěle zpracované. A celá scéna v baru všetně úniku bude jednou legendární... ()

LBsmoke

jako slušně natočená zvrácená pohádka k pousmání, ok. (lyštička tam byla, bystrouška sice ne, ale zoubky cenit chtěla) ()

Yardie

Slabších 70%. Podle ohlasů z okolí jsem čekal komedii, kde se budu smát snad od začátku do konce. Nicméně, výsledek nebyl až tak oslnivý. Na druhou stranu nutno říct, že je to jedna z lepších českých komedií za poslední dobu. Ve filmu se objevilo pár skvělých hlášek, situací a grimas, které stály opravdu za to a s chutí jsem se zasmál. Bylo tam taky pár úsměvných. Ale zbytek filmu byl takový normál o ničem. Příběh v podstatě plytký, ale ani jsem žádnou hloubku nečekal, s tím jsem do kina nešel. Nicméně, nějaká absence pořádného příběhu měla být vynahrazena více smíchem. Každopádně, tak jako tak, film rychle plynul, nenudil jsem se, zasmál jsem se a celkově to bylo tak na pohodu. Rozhodně se to povedlo více, než jiné české "komedie" poslední doby. Howgh! ()

mosnak

Bolek s Macháčkem parádně vtipní! Vica Kerekes měla neskutečný ko.. (někdy je méně více) :-))) dostal jsem přesně co jsem čekal. Českou komedii, s nádechem smutku a nadhledu. 9.10.2011, kino Mír Krnov! PS; V sále byl chlápek,který se tak neskutečně debilně smál,že rušil všechny v kině. Už vím proč se vyrábějí domácí kina. Aby tito kreténi (co si myslí,že jsou v sále sami),čuměli na filmy doma! Za mě 60% ()

Imrwere

Tento film před svým příchodem disponoval velikým očekáváním, nejen v mém případě. S příchodem premiéry ale samozřejmě přišlo velké překvapení. Kvalitně napsaný scénář je prvním krokem k úspěšnému dílu, což se v tomto případě rozhodně podařilo. Jen je třeba trošku přivřít oči. Řekněme si, kolika z nás by tak snadno dokázala projít taková mnohonásobná nevěra, ikdyž to bylo o chloupek. Nicméně Jiřího Vejdělka mám rád a s ním i filmy, vznikající pod jeho režií. Tento byl z doposud zhlédnutých tím nejlepším. 95% ()

Tomu.Ver

Veľmi ospevovaný ale podľa mňa typický český film, kde základom filmu je to, že každý každého podvádza. U mňa kvôli tomu maximálna averzia, ale napriek tomu príjemný film, dalo sa. Výborný herci, až na prevedenie slovenčiny v podaní Kerekes, dosť to reže uši, volil by som radšej český dabing... ()

Delaney

Upřímně, scénář se mi ani trošku nelíbil, obzvláště konec a většina postav. Ale užil jsem si Polívku a výjimečně i Macháčka. takže v závěru je to pro mě krásných 70%. ()

Tomyfrok

Když si tak pročítám komentáře, hnedka ten první, Civalův, mě v podstatě vystihuje. Film není vůbec špatný svou filmařskou kvalitou, kamerou nebo hereckými výkony (ač i zde by se dalo zapracovat), nicméně celé veledílo potápí absolutní nevkus režiséra Vejdělka, který mě již poněkolikáté vyloženě otrávil. Těžko odhadovat, zda-li jde opravdu jen o jeho neschopnost, protože i předlohu si napsal sám a jinak neustále pracuje s těmi Vieweghovými, které jsou prostě rok od roku horší, či právě oním trapně splácaným scénářem. Ten je v tomto případě bohužel tak děsivý, že ani skvělý Bolek polívka, jistota Jrka macháček či příjemná Petra hřebíčková nemůžou film zachránit. Až příliš nevkusné lascivity. Ukoukatelné, ale prosím nikdy víc. (35 %) ()

sona123

Představte si jakýkoliv film s Macháčkem z poslední doby a víte, jací jsou i Muži v říji. Mno, rozjezd na můj vkus trapný. Herci excelentní, ale to oni ani jinak neumí. Kostýmy, maskérky - výtečné. Scéna u kulečníku - dokonalá, velmi erotická a sexy a nevadí, že tak okatě a prvoplánově. Zvraty v ději, proč ne, s rozumem a citem. No a téma - a tak jo. Celkově to byl docela příjemný oddech a relax. ()

Ollie235

Stále koukatelné, ale o něco slabší než Ženy v pokušení. Potěšil mě příjemný Macháček, několik vtipů, ale jinak musím uznat, že jsem se u ,,ženské" verze bavil o dost více. ()