Slunik

Na český film obdivuhodně dobré. Scénář sice místy přitažený za vlasy, což je vystupňováno především v závěru, ale většina filmu rozverně vtipná, milá, něco k zamyšlení a některé momenty silně emotivní. Mě dostala scéna, ve které Bolek pěchuje polštář pod peřinu, aby nebyl po smrti manželky v posteli sám. ()

george82

Trochu dlouhý, ale koukatelný. Je to sice slabší odvar "Žen v pokušení", ale odvaha se cení. Excelentní Polívka s Macháčkem. Trochu mě zklamala Vica. Dát jí obrovský výstřih, rudé šaty a malou podprsenku na mě fakt nefungovalo. Bylo to trochu laciné. Škoda jen, že paní Stašová skončila tak tragicky a nedostala více prostoru. Její hraní miluju. 70% ()

Bennyseq

Vcelku pohodová sexy komedie s pěknejma kozama, teda babama :D Dobře pasující Bolek a skoro jako vždy dobrej Macháček. Každý si může vzít ponaučení z filmu jaké uzná za vhodné :)) Na komedii možná příliš dlouhé a uvítal bych více herců. 3,5* ()

FrankieCZ

Jednu hvězdičku za ty asi 4 momenty, ve kterých jsem měl pocit, že po dvou, třech letech usilovné každodenní práce na scénáři z toho mohl být slušný film... ()

vieriX

Po dlouhé době jsem dal opět šanci českému filmu a vyrazil do kina. A jaky je výsledek film utíká velice rychle není moc času se nudit a taky sem se nenudil. Herecké obsazení je na české poměry dobré na herečky se dobře dívá je tam dost choulostivých scén. Je to nečekaně dobré po těch sračkách co se v poslední době v kinech objevuje. ()

4k7

Pro mě příjemné překvapení... zvlášť, když vezmu v úvahy své předsudky, které jsem vůči filmu měl. Pokud někdo očekává přirozený a uvěřitelný příběh, humor pro inteligenty nebo hlubokou myšlenku, bude stoprocentně držkovat. Ovšem kdo se na to dokáže dívat s určitou nadsázkou, nepřemýšlí nad něčím, nad čím se ani přemýšlet nedá, určitě si tuto komedii vychutná. Polívka hraje sympatického kurevníka a výjimečně i Macháčkova role rádoby věrného manžela, filmu nijak neuškodila. A Éva Vica Kerekes? Kdyby se někdo u filmu opravdu hodně nudil, má se alespoň na co dívat ()

llydeb

Oddychový film: snaha o vtip vyznívá obvykle křečovitě, ruší product placement a tam, kde měly být emoce, jsou prázdná velká gesta. Smířlivé klouzání po povrchu, které nikdy nehladí proti srsti. Otázka, zda (ne)podvádět nebude položena, protože to stejně dělají všichni. ()

sniperjozef

Lepé než Enšpígl bych to neřekl...:) Jen k tomu dodám, že je to super oddychovka a ti kteří to berou jako příběh ze života a hledají v tom nějaké hlubší myšlenkové pochody, tak asi nepochopili, že na komedie se chodí smát ... Dávám krásných 80% ()

Solverino

Pestrobarevná a na můj vkus příliš dlouhá reklama na Citroen! :( (jedna hvězdička za výborně zvládnutej product-placement = o ničem jiným ten film není) Celkově dosti nudné, natahované, bez jiskry, všichni hrají aby měli na složenky. Pro mě nesympatická a příliš kurvoidní Vica Kerekeš. Konec už jsem neviděl, protože jsem usnul (přeci jen Citroen není má oblíbená značka aut). Velká slabota!!! ()

HEED

Jak to jenom popsat, je to prostě česká komedie na americký způsob. Jen s tím rozdílem že máme krásnější holky. Snad ještě ten humor tu máme i trošičku na úrovni a né ty fekálie co natáčí v USA viz Sexy párty. ()

Andinistka

Pěkná kamera, ale to je tak asi vše. Že tam podvádí každej každýho... Ok, asi jsem moralistka, ale jako dost trefnej komentář se mi jeví, že ve filmu nejde o nic jinýho, než o "radostnou obhajobu nevěry". Trochu mě to uráželo. ()

miki68cz

Trochu Poledňáková, komedie postavená na sexu a konverzaci, nevěře a náhodě. Kde je forma Polívkova ze Zapomenutého světla a Macháčkova z Medvídka? Obě děvčata pak kromě dokonalého těla nepřináší filmu nic navíc. A ty reklamy, ach jo trapas našeho filmu. Šlo to, ale doporučuji pouze pokud se chcete lacině pobavit. ()

saolin

Ač polívku nemusím, v tomto filmu byl výbornej, zcela mimo svojí škatulku. Příběh s nadsázkou jako ze života a plný vtipných situací. Jde spíše o více směšných situací, povídek. Ale přesto Vás nebude nudit. Prostě romantická komedie jak vyšitá. Za mě 4,5 hvězdy - hlavně kvůli Polívkovi, Macháček mohl být herecky výraznější. ()

habertek

České komedie a filmy celkově moc nemusím, ale tohle byla příjemná komedie s fajn herci... Normálně bych dal asi průměr 3*, ale za herečku Évu Vica Kerekes a její ,,svázání vlasů" u kulečníku nemůžu jinak:D Jde vidět, že v ní koluje i slovanská krev, protože je to kus baby! Takhle má vypadat pořádná ženská! A ne ty anorektičky co jsou poslední dobou na každým rohu!!!:) ()

GaleW

Opravdu je nevěra jediná možnost, jak žít ve šťastném manželství? A naše generace je na tom skutečně tak špatně, že se musí točit obhajoba nevěry? Když jsem tuto komedii viděla poprvé, přišla mi poměrně vtipná a povedená. Moje druhé shlédnutí už skončilo jinak. Nelíbí se mi názory, které Vejdělek obhajuje, byť vtipnou formou, nelíbí se mi až příliš "hollywoodské" zakončení. Kladně pak hodnotím Petru Hřebíčkovou a Simonu Stašovou. ()

DoubleJo

Od Obciankeho preukazu som sa tak dobre nezabavil na ceskej komedii. Bolek s pribudajucimi rokmi vobec nestaca charizmu, Mechacek je skvely herec a Kerekesova vie filmu ponuknut sice iba telo, ale zato prvotriedne. Pribeh a atmosfera bola ponuknuta s takou lahkostou a vtipom, ze spokojnost bola zarucena. ()

DJ Kritik

Tak ako bol výborne vybraný János Bán do Vesničky, tak i tu Éva Kerekes výborne zapasovala. Nádherný film plný krásných myšlienok, obrazov a zvratov. Jiří Vejdělek mi zahral na strunu už filmom Ženy v pokušení, ale tento je ešte lepší. Nádhera. ()

dvurkarlin

Dvě hvězdy maximálně za kameru a krásnou slovenku-maďarku. Jinak neuvěřitelný novácko prvoplánový cajdák s debilními hláškami ve stylu Kameňák 267. Dokoukal jsem film jen díky očekávání,že to přece nemůže být tak blbé,když to má 71%. Bohužel ,bylo to blbé až do konce. Nechápu 4hvězdičkové hodnocení !!! ()